Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 07.11.2013 08:25 hod. | |||
|
Máme zamračeno a fouká vítr. Už jsem zalila doma kytky. Filipi užij si vnučku, už se určitě těšíš moc. ![]() Marci tak od holiče půjdeš mladší a hezčí ![]() Dnes na oběd máme květák, včera jsem ve městě koupila, je velký, tak bude i na mozeček a ještě zůstane ![]() Tak mějtze pěkný den a ať se všem daří. ![]() |
||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 07.11.2013 08:21 hod. | |||
|
já v sauně ani horkém vzduchu dlouho nevydržím...muž si lebedí a já po chviličce prchám..![]() doma do sauny nechodíme jen v lázních či na dovolených..Mám 37pokladnic, byla jse to pokontrolovat |
||||
| fanypol | dobré ránko | Datum vložení: 07.11.2013 08:16 hod. | |||
|
přeji vám hezký den..dnes tu bylo počteníčko![]() ![]() Dědková, já tak chodím ke kadeřnici u nás,když mám chuť se sebou něco uděla,tak nakouknu a zeptám se jestli nemá čas, většinou uspěji, nebo řekne druhý den.. ![]() ![]() Holky u nás v noci zase pršelo a je šedivo..včera bylo chvíli i modroučké nebe, to je mi hned veseleji.. ![]() Dnes budu vařit ..asi špagety |
||||
| batole | sauna a nachlazení | Datum vložení: 07.11.2013 08:11 hod. | |||
|
Já reaguji na saunu, když jsem byla mladá snažila jsem se. Dýchat jsem tam taky nemohla po chvilce. Může za to alergie, astma, chronický zánět průdušek, nebo co? To všechno by právě mělo být saunováním prospěšné, co myslíte? | ||||
| Bm68 | Krásný den, | Datum vložení: 07.11.2013 08:09 hod. | |||
|
kalupinky.![]() ![]() ![]() ![]() Máme zase napršeno a vítr, ale je tepleji než včera. Aničko filipi, užij si vnučku, to bude krásné shledání, asi nejezdí často,když je to takový kus cesty. A k truhličkám gratuluji. Dědková, jsi ještě mladice, tak asi nejsi tak moc šedivá.Já se ještě neobjednala, nevím, jestli bych vydržela takovou dobu sedět s nohama dole. Ale už to moc odkládat nemůžu. Vařit dnes budu vepřové s mrkví a brambory. |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 07.11.2013 08:09 hod. | |||
|
Večer jsem se chystala přečíst nějaké emaily, ale nevyšlo to. Přišel vnuk a přinesl nám ukázat 6ti týdenní slečnu labradorku, kterou si koupili s přítelkyní. Jmenuje se Eli a je nádherná. Jsou z ní "navětvi" /tak se to u nás říká! Dnes má jeho přítelkyně v Praze promoci. Vnuk tam chce pejska vzít s sebou, nemají hlídače. Tak nevím, jak to dopadne. Mě veze manžel k holiči, odpoledne budeme mít návštěvu. Jdu rychle něco upéci a v 10hod. jedeme. Mějte pěkný den, ať se vám vše daří! ![]() ![]() |
||||
| Dědková | - | Datum vložení: 07.11.2013 08:03 hod. | |||
|
koukám, že tu budete všechny krásné, tak se budu muset nad sebou zamyslet, abych nebyla jediná šedivka, naposledy jsem se byla zkrásnit na dovolené v Letohradu, což bylo takové nesmělé vlezení do kadeřnictví, jestli náhodou nemají volno a bylo | ||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 07.11.2013 08:03 hod. | |||
|
![]() přeji všem. Máme pod mrakem a po dešti.Venku jsou velké kaluže. Byla jsem už v Penny nakoupit a teď se chystám na zahrádku. Vařit budu čočku s uzeným bůčkem a polévku máme rajskou od včerejška. Aničko,(filipi) gratuluji.Potěš se s vnučkou. Přeji pěkný den. ![]() ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 07.11.2013 07:59 hod. | |||
|
Reaguji raději postupně. Prohřátí těla bych si dala říci také, jen saunu nebo horkou páru nevydržím dlouho. Nemohu popadnout dech. Poku jsem doma a jdu do bazénu, využiji výřivku, kde je také teplá voda. Moje vlasy si nechávám barvit kadeřnicí tak vždy za 6 - 7 týdnů. Muže stříhám strojkem. Ten ode mne dostal k vánocům před lety a investice se vyplatila. |
||||
| filipi | dobré ráno ženičky | Datum vložení: 07.11.2013 07:52 hod. | |||
|
Jdu vás všechny pozdravit.Zvládla jsem 60 truhliček což jr na začátečnici tak akorát,A teď šupky nakupovat,Zítra mě přijede vnučka kterou jsem vychovávala 13let a teď je ode mě vzdálená přes 300km.Bylo to roztomilé káčatko a dnes je to slečna vysokoškolačka.Nakoupit plno dobrot a dát se do cajchu aby se mě nelekla.Přejí vám krásný i když pošmurný den | ||||