Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Máme zamračeno a fouká vítr.
Už jsem zalila doma kytky. Filipi užij si vnučku, už se určitě těšíš moc.Smajlík
Marci tak od holiče půjdeš mladší a hezčíSmajlík
Dnes na oběd máme květák, včera jsem ve městě koupila, je velký, tak bude i na mozeček a ještě zůstaneSmajlík
Tak mějtze pěkný den a ať se všem daří.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
já v sauně ani horkém vzduchu dlouho nevydržím...muž si lebedí a já po chviličce prchám..SmajlíkSmajlíkdoma do sauny nechodíme jen v lázních či na dovolených..

Mám 37pokladnic, byla jse to pokontrolovat
Obrázek uživatelky
profil
přeji vám hezký den..dnes tu bylo počteníčkoSmajlíkSmajlík
Dědková, já tak chodím ke kadeřnici u nás,když mám chuť se sebou něco uděla,tak nakouknu a zeptám se jestli nemá čas, většinou uspěji, nebo řekne druhý den..SmajlíkSmajlík
Holky u nás v noci zase pršelo a je šedivo..včera bylo chvíli i modroučké nebe, to je mi hned veseleji..SmajlíkSmajlíkDnes budu vařit ..asi špagety
Obrázek uživatelky
profil
Já reaguji na saunu, když jsem byla mladá snažila jsem se. Dýchat jsem tam taky nemohla po chvilce. Může za to alergie, astma, chronický zánět průdušek, nebo co? To všechno by právě mělo být saunováním prospěšné, co myslíte?
Obrázek uživatelky
profil
kalupinky.SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

Máme zase napršeno a vítr, ale je tepleji než včera.
Aničko filipi, užij si vnučku, to bude krásné shledání, asi nejezdí často,když je to takový kus cesty. A k truhličkám gratuluji.
Dědková, jsi ještě mladice, tak asi nejsi tak moc šedivá.Já se ještě neobjednala, nevím, jestli bych vydržela takovou dobu sedět s nohama dole. Ale už to moc odkládat nemůžu.
Vařit dnes budu vepřové s mrkví a brambory.
Obrázek uživatelky
profil
Večer jsem se chystala přečíst nějaké emaily, ale nevyšlo to. Přišel vnuk a přinesl nám ukázat 6ti týdenní slečnu labradorku, kterou si koupili s přítelkyní. Jmenuje se Eli a je nádherná. Jsou z ní "navětvi" /tak se to u nás říká!
Dnes má jeho přítelkyně v Praze promoci. Vnuk tam chce pejska vzít s sebou, nemají hlídače. Tak nevím, jak to dopadne. Mě veze manžel k holiči, odpoledne budeme mít návštěvu.
Jdu rychle něco upéci a v 10hod. jedeme.
Mějte pěkný den, ať se vám vše daří!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
koukám, že tu budete všechny krásné, tak se budu muset nad sebou zamyslet, abych nebyla jediná šedivka, naposledy jsem se byla zkrásnit na dovolené v Letohradu, což bylo takové nesmělé vlezení do kadeřnictví, jestli náhodou nemají volno a bylo
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji všem.
Máme pod mrakem a po dešti.Venku jsou velké kaluže.
Byla jsem už v Penny nakoupit a teď se chystám na zahrádku.
Vařit budu čočku s uzeným bůčkem a polévku máme rajskou od včerejška.
Aničko,(filipi) gratuluji.Potěš se s vnučkou.

Přeji pěkný den.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Reaguji raději postupně. Prohřátí těla bych si dala říci také, jen saunu nebo horkou páru nevydržím dlouho. Nemohu popadnout dech. Poku jsem doma a jdu do bazénu, využiji výřivku, kde je také teplá voda.
Moje vlasy si nechávám barvit kadeřnicí tak vždy za 6 - 7 týdnů. Muže stříhám strojkem. Ten ode mne dostal k vánocům před lety a investice se vyplatila.
Obrázek uživatelky
profil
Jdu vás všechny pozdravit.Zvládla jsem 60 truhliček což jr na začátečnici tak akorát,A teď šupky nakupovat,Zítra mě přijede vnučka kterou jsem vychovávala 13let a teď je ode mě vzdálená přes 300km.Bylo to roztomilé káčatko a dnes je to slečna vysokoškolačka.Nakoupit plno dobrot a dát se do cajchu aby se mě nelekla.Přejí vám krásný i když pošmurný den

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles