Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 07.11.2013 12:19 hod. | |||
|
![]() dobré chutnání.Já si dám polední kávu. ![]() ![]() Dortík se chladí. ![]() Čočka bude za chvíli. Blani, klikám, odkaz mám v záložkách. ![]() |
||||
| koudy | - | Datum vložení: 07.11.2013 12:16 hod. | |||
|
přeji dobré chutnání k obědu, dnes je nás tu pomálu... ![]() ![]() ![]() ![]() Jani,s pejskama chdí syn, já jen občas, když není doma. Jsem tomu ráda, nebo jsem lenošná chodit... Blani, ano... To je neskutečné, celou dobu tu mám vystavený stříbrňák,teďka, když už neklikám... |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 07.11.2013 12:10 hod. | |||
|
Ještě připomínám: http://daruj.dobravec.cz/pomozme-dostavet-centrum-pro-hendikepovane každý den daruj klikem 0,10 Kč. To nikoho nezatíží. |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 07.11.2013 12:04 hod. | |||
|
U nás je taky pod mrakem a dost fouká. Přeju dobré chutnání. ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 07.11.2013 10:40 hod. | |||
|
![]() Jsem doma.Venku je zase pod mrakem.Udělala jsem velký okruh a fenky se proběhly. Já si donesla jablka ze sklípku a budu dělat jablkový dort za studena.Jablka jsou podzimní a je potřeba je zlikvidovat. Já se přiznám v sauně jsem ještě nebyla. ![]() ![]() |
||||
| koudy | Regi, | Datum vložení: 07.11.2013 09:21 hod. | |||
|
je fakt,že hovězí je moc drahé,kupuji ho málo ... Doufám,že se držíš,člověk musí hledat něco, co mu dá sílu vydržet a bojovat a pro mě je to teďka korespondence s vámi... Všechno bude dobré a bude zas líp,určitě... |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 07.11.2013 09:13 hod. | |||
|
Včera jsem koupila kousek hovězího ahned bylo 140 korun pryč. No mám kopr v mrazničce a na neděli bude omáčka a ještě snad kousek masa dám i do vývaru, kam bych mohla dát i játrovou zavářku. K masu mohu pořidat i vejce na tvrdo,abyse otec a muž najedli. S čočkou a vdolečky mi děláte chutě. |
||||
| koudy | tak... | Datum vložení: 07.11.2013 09:08 hod. | |||
|
u nás v noci pršelo, kluk zas na kole zmokl,říkám mu aby už kolo zazimoval a začal jezdit autem. Mlha je venku, že by se dala krýjet,fuj...teďka hlásí v radiu, že příští týden se objeví sněhové vločky...nemám ráda zimu,nenávidím zametání sněhu,na stará kolena už vůbec...![]() Ráno mi zas bylo špatně, ale když jsem si přečetla, jak jste už čilé i v Penny,tak mě to vzpružilo na duchu i těle, je mi s vámi dobře, holky... V sauně jsem nebyla asi 30 let...jezdili jsme se Svazem žen do Vyškova do bazénu,jo,jo...byloto fajn... Alenko,těch 40 uděláš s přehledem... Marci,to štěňátko musí být milounké,to by naši kluci labradoři koukali... Hlavu budeš mít pěknou anávštěvay si užijte v pohodě... K obědu bude drožďová polévka s vločkama a kuřecí čína s rýží...a nějak se nám to tu rozkvětákovalo,asi mají pěkný a levný všude... |
||||
| koudy | Dobré ránko, | Datum vložení: 07.11.2013 08:56 hod. | |||
|
nebo už dopoledne všem krásně ostříhaným, nabarveným a načančaným kočkám i těm, co se ještě zkrášlit jdou...jako bychom se domluvily...![]() Teda Aničko,šikulo jedna, já jsem si myslela .že dokázat na začátečnici 40 je fajn, ale jsi prostě lepší...i když pravda je, že jsem začala později a dost jsem se v tom motala... ![]() ![]() Aničko filipi určitě se na vnučku moc těšíš, tak si to obě užijte... |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkné ráno a celý den | Datum vložení: 07.11.2013 08:39 hod. | |||
|
u nás také celou noc pršelo, teď už ne, ale je šedivo, na lepší náladě to nepřidá....Dnes u nás bude kuře na paprice, manžel si žádá knedlíky.....Filipi, já to znám, když má přijet vnuk a nebo vnučka z dáli, pro ně člověk udělá víc než pro vlastní děti, aspoň já ano.....Hezký den všem...![]() ![]() ![]() |
||||