Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
ještě poslední den řešíte truhličky.Jak jsem psala ráno,mám úkol splněn,ani jsem nečekala,že se mi 40 podaří.Začala jsem pozdě a nevěděla jsem,jak na to,až mi poradil vnuk. Už jsem si vybrala parfém...
Počasí se polepšilo,když ta vlezlá mlha ustoupila,chvílemi vykouklo i sluníčko...
Dneska jsem umyla sklo v sekretáři v pokoji po mamince a ještě mě čeká ten můj...naskládala jsem to do myčky...bezva...stihla jsem to při vaření...
Ještě jdu na chvíli s pesamama na zahradu,než bude tma...
Obrázek uživatelky
profil
Tím tedy pokladnice. Já už asi nepřijdu. Má se stavit bráška a to bude diskuse na dlouho. Nevím s jakým výsledkem, ale musím být vstřícná. Pa v sobotu a v neděli.
Obrázek uživatelky
profil
já mám 38 pokladnic..to už 40 neudělám, to mi stačí..nemám ani jednu hromádku zlata, už od rána..velkých mám spoustu i čtyřlístků, ale na nic..škoda že ty čtyřlístky nejdou měnit za všechno..to by byloSmajlíkSmajlíkSmajlík

Makuško, dělám jak píšeš a nic neulovím..Smajlíkuž minule jsem říkala, že jinak mám víc, než když je vyhlášená akce u článku..to většinou nechytnu skoro nic, jeden když tam příjdu a po čtvtrt hodině další a ostatní už mají i 5-6 tak se naštvu a vypnu PC a je hotovo..SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
zprávu jsem četla, zlaťáků mám přehršel, ty nepotřebuju, na ty stříbrňáky půjdu (jestli nezapomenu, v tu dobu koukávám na zprávy), ale nevím, jestli tu vydržím, bolí mě ta noha a v kříži. Vím, jak se to dělá, ale mám pomalý noťas a sama jsem taky pomalá a tentokrát jsem tu opravdu byla málo.Ale děkuju.
Věrko, čivavka občas na chž chodí,asi málo,ale ne k nám, párkrát jsem na ni narazila u jiných diskuzí.
Obrázek uživatelky
profil
Napiš o koho jde, bydlela jsem v Holešově 26 let a spoustu znám z práce, kterou jsem měla a mám v tomto městě
Obrázek uživatelky
profil
Blani, přečti si zprávu, admin psaly, že od 17-18 ho. budou pdat zlaťáky a od 19-20 stříbrňáky.Není to nic světaborného, já kliknu na nadpis a pomalu roluji k přívnímu příspěvku v diskuzi, tak kliknu F5 a roluji pomalu zpět. Hlídám jen první symbol, protože pak až ho chytíš, tak máš 3 minuty volno a nemusíš klikat a nic. Pak začneš zase od nadpisu a nespěchej, roluji normálně pomalu a dívej se, abys ho nepřehlédla, dole F5 a tak to jde dokola. Já si čas, kdy ho napíšu a smažu hlídám, protože, pak je opravdu zbytečné rolovat a hledat.Zkus to a uvodíš, že mám pravdu.....Ostatním přeji pěkné odpoledne...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já nějak čtu šejdrem, četla jsem, že si muž koupil kulatou pec a divila jsem se, jaká že to je pec na svíčkovou. Až když jsem se podívala podruhé...Smajlík
Tak ať ti to u MUDr. dobře dopadne a moc dlouho tam nečekáš..
Věrko, tak hlavně, že jste všechno vyřídili, pokaždé se to nepovede, taky mohli mít někde zavřeno.
Chtěla bych to dotáhnout do 50 truhliček, už mi chybí jen jedna a to především stříbrné. Těch je jako šafránu. No, když to nebude, tak to nebude...
Obrázek uživatelky
profil
Já 40 neudělám..nemám na to čas...chybí mi ty hromádky zlata a zlaˇtaky..Já v těch klikačkách, co jiní mají i 10-1lkousků chytnu stěží 2-3, tak už na ně ani nechodím, je to hodina a pro mne k ničemu..jen mne bolí ruka, jezdit hore dole...už jsem to vzdala hned u minulé klikačky..
Byli jsme na nákup, muž si koupil kulatou plec na svíčkovou, já mu budu pak asistoval, čistit zeleninu..on zbytek uvaří...zítra k ní utvořím karlovarský knedlík..Smajlík a když se mi bude chtít, tak se půjdu podívat ráno k obvodní Mudr. už jsem tam dlouho nebylaSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
,,mažu,, nechce se mi pro maso, na víkend bude sekaná na přání, vlastnoručně umletá, podle receptu z televize.
Jinak máme celkem fajn, ani nefouká, tak to musím využít.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Také jsem ráda, že se sem dostanu, zatím mě nikdo neplísní za mé horší nálady a mě je líp,když se vypíšu. Proto sem ráda chodím, když vidím, že i ostatní mají svá drobná bolístka, ale hlavně umí říci to co se v rodině povedlo, co vypěstovali s rodinou na zahrádkách, co a jak oslavili. To jsou radostné události, které každé přeji a mám s nimi také radost.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles