Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
To jsem si početla samé pozitivní čtení i krásné narození trojčátek, My, když se narodily dvojčata u dcery, tak měly císařskýn řezem 7,10kg. Když se narodila ta nejmladší u téže dcery měla 4.20 kg. My jsme velké baby....Zdeni, gratuluji, ale to je krásná událost. Já jsem měla malou nejstarší dceru, ale vyrostla z ní také holka jako lusk.Letos bude mít 50.... S tím cvičením jsem na štíru, někdy se snažím, to když mě " teče do bot" a jak je mi lépe, tak nic....Já už neklikám, mám to krásně srovnaný a je 111 pokladnic.Ten zbytek byl jen zarovnán.....Ještě nakouknu....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil

venku bylo příjemně,pocvičila jsem,ve skleníku jsem přeházela hlínu z jedné strany na druhou,aby setam mohl dat hnůj a pak zas opačně...

Zdeni gratuluji,je to krásné, hlavně,že jsou zdraví,práce bude kolem dost,ale určitě budou i pomocníci...

Blani,50 je bezva, blahopřeji...
Alenko a Zdeni,je to škoda,tak bízko k cíli...
Cvičení jsem za mlada nevěřila,ale teď jo. Každý den cvičím 2krát na krční páteř a pomáhá mi to,jinak bych někdy neotočila hlavou...
Nedávno jsem se dostala přes internet zdarma k DVD Technika Pelvicore,cvičení svalstva pánevního dna...
je to na 20 min. a má se cvičit pravidelně půl roku...vydržela jsem měsíc a cítila jsem,že to zabírá...měla bychteď, když nebude práce venku se do toho dát...
Obrázek uživatelky
profil
mám splněno. 50 pokladnic, takže se už té klikačky od 7mi večer nezúčastním, to by už nemělo cenu.

Zdeni, to budou mít rodiče pěkný kolotoč, tři mrňata. Ale je to krása.SmajlíkSmajlík

Aničko filipi, máš vše připraveno, tak teď odpočívej a těš se.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Gratuluji,naše dcera 30.4. porodila dvojčátka ve 2 dnu 8 měsíce a holky vážily 1.50 a 1.70 a byly asi měsíc v inkubátoru také
Obrázek uživatelky
profil
Děkuji, ano Blani , jsou to dva kluci a holčička. akorát budou nějakou dobu v inkubátorech , jsou malinečci.SmajlíkAlčo máš dost truhliček, já zůstala na těch 28 uý před týdnem. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak já se za celé odpoledne nehnula z místa..38 truhel a basta..Smajlík
SARITKO: to je radostná zprávaSmajlíkSmajlík

Holky ,já ještě před 2-3 lety cvičila denně a nějak mi to cvičení vyšumělo ze života..musím se nad sebou zamyslet a zase začat pár cviků na protažení,ať nezdřevěním, mnoho svalú člověk nepoužívá a může se to vymstít ach jo..

Děvčátka, děkuji za komentíky u foteček, jste moc hodnéSmajlík
Já si mohla taky vybrat nějaký vzorek za účast v soutěži, ale vůbec nevím co to bude, já se v kosmetice nevyznám, nepoužívám skoro nic,parfem vůbec,několik flakonků, starých zkažených dárečků letělo onehdy do popelnice..tak jsem to odklikla a ani nevím, jestli jsem třeba nevybrala chlapskou vůni..ale je to fuk..
Obrázek uživatelky
profil
Přispěvky čivavky jsem nějaké našla na straně 2734 a dívala jsem se na její příspěvky do str.2742
Obrázek uživatelky
profil
Děkují vám děvčata za ůšast.Kde jsem byla celých 7let?Tak jsem vše zvládla,ale jsem utahaná jako koťě.Naklepané řízky(vepřové i kuřecí).Plný škopek bramborového salátu.Kačenka i kuře.Teď mě psali mejla,že přijedou až navečer po práci.Nemusela jsem tolik fofrovat.Zítra udělám jablečný štrůdl a moravské koláče.Pojedeme k mladší dceři.Bude nás 10liďí.Máte pravdu vnučka jezdí 2-3 krát do roka.Na mé narozeniny v létě a před vánocemi.Vždy na 1až2,dnyDobrou noc.Naložím se do vany a snad budu dobře spát
Obrázek uživatelky
profil
tak to gratuluju.Smajlík A 3x, to znamená, že jsou trojčátka, nebo jak tomu mám rozumět? No to je radostná událost.
Věrko, určitě se podívám. Já každý den cvičím pár cviků, jinak bych se už asi nehnula, ale pravda je, že co mám tu trombózu, tak necvičím.
Maruško, taky už jsem si vybrala parfém. Myslela jsem, že mi bude stačit 40 truhliček, ale když se pak povedlo víc, tak si zas říkám, proč to nezkusit do 50. A už mi chybí jen tři stříbrné.
Obrázek uživatelky
profil
Nestíhám, byla tady mamka s bráchou ,tak jsem s ní byloa nakupovat.Smajlík
A hlásím že jsem se dnes stala pratetou
a to hned třikrát.Smajlík
Tady je také škaredě a dost chladno. Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles