Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Opět nakukuji | Datum vložení: 07.11.2013 17:39 hod. | |||
|
To jsem si početla samé pozitivní čtení i krásné narození trojčátek, My, když se narodily dvojčata u dcery, tak měly císařskýn řezem 7,10kg. Když se narodila ta nejmladší u téže dcery měla 4.20 kg. My jsme velké baby....Zdeni, gratuluji, ale to je krásná událost. Já jsem měla malou nejstarší dceru, ale vyrostla z ní také holka jako lusk.Letos bude mít 50.... S tím cvičením jsem na štíru, někdy se snažím, to když mě " teče do bot" a jak je mi lépe, tak nic....Já už neklikám, mám to krásně srovnaný a je 111 pokladnic.Ten zbytek byl jen zarovnán.....Ještě nakouknu....![]() |
||||
| koudy | pěkný podvečer, | Datum vložení: 07.11.2013 17:26 hod. | |||
|
venku bylo příjemně,pocvičila jsem,ve skleníku jsem přeházela hlínu z jedné strany na druhou,aby setam mohl dat hnůj a pak zas opačně... Zdeni gratuluji,je to krásné, hlavně,že jsou zdraví,práce bude kolem dost,ale určitě budou i pomocníci... Blani,50 je bezva, blahopřeji... Alenko a Zdeni,je to škoda,tak bízko k cíli... Cvičení jsem za mlada nevěřila,ale teď jo. Každý den cvičím 2krát na krční páteř a pomáhá mi to,jinak bych někdy neotočila hlavou... Nedávno jsem se dostala přes internet zdarma k DVD Technika Pelvicore,cvičení svalstva pánevního dna... je to na 20 min. a má se cvičit pravidelně půl roku...vydržela jsem měsíc a cítila jsem,že to zabírá...měla bychteď, když nebude práce venku se do toho dát... |
||||
| Bm68 | Holky, | Datum vložení: 07.11.2013 16:55 hod. | |||
|
mám splněno. 50 pokladnic, takže se už té klikačky od 7mi večer nezúčastním, to by už nemělo cenu. Zdeni, to budou mít rodiče pěkný kolotoč, tři mrňata. Ale je to krása. ![]() ![]() Aničko filipi, máš vše připraveno, tak teď odpočívej a těš se. ![]() |
||||
| Anicka59 | Sarita | Datum vložení: 07.11.2013 16:48 hod. | |||
|
Gratuluji,naše dcera 30.4. porodila dvojčátka ve 2 dnu 8 měsíce a holky vážily 1.50 a 1.70 a byly asi měsíc v inkubátoru také | ||||
| Sarita | * | Datum vložení: 07.11.2013 16:39 hod. | |||
|
Děkuji, ano Blani , jsou to dva kluci a holčička. akorát budou nějakou dobu v inkubátorech , jsou malinečci. Alčo máš dost truhliček, já zůstala na těch 28 uý před týdnem. ![]() |
||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 07.11.2013 16:36 hod. | |||
|
tak já se za celé odpoledne nehnula z místa..38 truhel a basta..![]() SARITKO: to je radostná zpráva ![]() ![]() Holky ,já ještě před 2-3 lety cvičila denně a nějak mi to cvičení vyšumělo ze života..musím se nad sebou zamyslet a zase začat pár cviků na protažení,ať nezdřevěním, mnoho svalú člověk nepoužívá a může se to vymstít ach jo.. Děvčátka, děkuji za komentíky u foteček, jste moc hodné ![]() Já si mohla taky vybrat nějaký vzorek za účast v soutěži, ale vůbec nevím co to bude, já se v kosmetice nevyznám, nepoužívám skoro nic,parfem vůbec,několik flakonků, starých zkažených dárečků letělo onehdy do popelnice..tak jsem to odklikla a ani nevím, jestli jsem třeba nevybrala chlapskou vůni..ale je to fuk.. |
||||
| Anicka59 | Karofka | Datum vložení: 07.11.2013 16:34 hod. | |||
|
Přispěvky čivavky jsem nějaké našla na straně 2734 a dívala jsem se na její příspěvky do str.2742 | ||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 07.11.2013 16:31 hod. | |||
|
Děkují vám děvčata za ůšast.Kde jsem byla celých 7let?Tak jsem vše zvládla,ale jsem utahaná jako koťě.Naklepané řízky(vepřové i kuřecí).Plný škopek bramborového salátu.Kačenka i kuře.Teď mě psali mejla,že přijedou až navečer po práci.Nemusela jsem tolik fofrovat.Zítra udělám jablečný štrůdl a moravské koláče.Pojedeme k mladší dceři.Bude nás 10liďí.Máte pravdu vnučka jezdí 2-3 krát do roka.Na mé narozeniny v létě a před vánocemi.Vždy na 1až2,dnyDobrou noc.Naložím se do vany a snad budu dobře spát | ||||
| Bm68 | Zdeni, | Datum vložení: 07.11.2013 16:18 hod. | |||
|
tak to gratuluju. A 3x, to znamená, že jsou trojčátka, nebo jak tomu mám rozumět? No to je radostná událost.Věrko, určitě se podívám. Já každý den cvičím pár cviků, jinak bych se už asi nehnula, ale pravda je, že co mám tu trombózu, tak necvičím. Maruško, taky už jsem si vybrala parfém. Myslela jsem, že mi bude stačit 40 truhliček, ale když se pak povedlo víc, tak si zas říkám, proč to nezkusit do 50. A už mi chybí jen tři stříbrné. |
||||
| Sarita | ¨* | Datum vložení: 07.11.2013 16:13 hod. | |||
|
Nestíhám, byla tady mamka s bráchou ,tak jsem s ní byloa nakupovat.![]() A hlásím že jsem se dnes stala pratetou a to hned třikrát. ![]() Tady je také škaredě a dost chladno. ![]() |
||||