Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Trochu jsem si pohrála, aby topěkně vypadalo | Datum vložení: 07.11.2013 19:06 hod. | |||
|
MaKuShKa15 Celkem bodů: 42645 Nasbírané poklady: ? Stříbrňáky Zlaťáky Hromada zlaťáků Bankovky Šperky Diamanty Zlato 0 0 0 0 0 0 0 Stříbrňáky Zlaťáky Hromada zlaťáků Bankovky Šperky Diamanty Zlato 2 bodů 5 bodů 10 bodů 15 bodů 20 bodů 25 bodů 30 bodů Počet naplněných pokladnic: ? Úspěšně vytvořeno K dispozici: 0 x štístko 111 x pokladnice ![]() ![]() ![]() ![]() Dobrý co ? Myslím ty nuly - sklad je vybílený.... |
||||
| koudy | - | Datum vložení: 07.11.2013 18:57 hod. | |||
|
Věrko gratulace...![]() ![]() Alenko,chce to trpělivost a kdybys nemohla vyměnit stříbro za zlato,vydrž...já včera sela asi do půl jedenácté,už mi hlava brněla, ale pak mi vytoužné stříbrňáky přišly... držím pěsti...to dáš... Blani,já už teďka taky můžu luštit Sudoku při Ordinaci...ať se daří... |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 07.11.2013 18:53 hod. | |||
|
tak najednou se mi stříbrňáky hrnou jako nikdy,když už je nepotřebuju. No vidíš, Věrko, jaká jsi šikovná. Alča to taky dá, určitě. Děvčata, už se loučím, půjdu na zprávy a noťas zavřu, budu pak koukat na Ordinaci a přitom luštit. Hezky se vyspěte,ať vás nic nebolí a zítra nashle. ![]() ![]() Jo, Jani, dík za gratulaci,není to žádný výkon, ale aspoň něco. |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 07.11.2013 18:51 hod. | |||
|
![]() Věrko, gratuluji. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Alenko, | Datum vložení: 07.11.2013 18:35 hod. | |||
|
já nevím, kolik jich máš /stříbrných/ , ale nemůžeš si je vyměnit ? Za 3 stříbrné je jeden zlatý, ale raději se podívej do směnárny. Já jsem hodně měnila, skoro každý den.Ale dávej pozor, aby ti zbyly stříbrné právě tolik, kolik potřebuješ..![]() |
||||
| vocjan | Přeji dobrý večer. | Datum vložení: 07.11.2013 18:34 hod. | |||
|
![]() ![]() My byli chvíli odpoledne na zahradě poklidit zvířátka. V 16.30 je už skoro tma.Domů jsme jeli se světly. Teď muž sedí u televize a já si čtu co se tu děje. Zdeni, také gratuluji.Ty už ses tu zmiňovala, že se vaše rodina rozroste, tak jak Krista a Alča.Ty až po novém roce. Já necvičím a také bych to potřebovala. Blani, gratuluji k 50ti pokladničkám a Alčo to dáš.Snaž se. ![]() Mě by to nedalo a tu jednu bych se snažila udělat.To, ale je na tobě. ![]() ![]() Maruš mi také ještě nemáme porytý skleník s tak jsem mužovi, připomněla, že už by mohl. Jdu hodit prádlo do pračky. ![]() ![]() |
||||
| filipi | dobrou noc | Datum vložení: 07.11.2013 18:33 hod. | |||
|
Také se připojují s gratuaci k mrňouskům.To je to nejhezčí co nám život dává.Chtěla bych se dožít pravnoučátek.Jenže vnučky mají vysoké cíle tak bojím bojím.Krásnou bezbolestnou noc.![]() |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 07.11.2013 18:11 hod. | |||
|
tak jsem nějak poskládala 39.pokladnici.. škoda,že ty zlaťáky jsem chytla jen 3 a jedno stříbro..ale ještě možná tu čtyřicátou poskládám..jen kdyby místo diamantů přišly zlaťáčky.. |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 07.11.2013 17:51 hod. | |||
|
Tak to Saritko moc a moc gratuluju. To se jen tak nevidí. Ale tu práci s níma vůbec nezávidím,...![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Makuško, | Datum vložení: 07.11.2013 17:50 hod. | |||
|
tak jsem za 46minut chytla 3puzlíky..já to fakt neumím..zase se psalo i o 12kouscích![]() |
||||