Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 07.11.2013 20:53 hod. | |||
|
splněno 40 pokladnic..nejprve jsem chtěla do 30kousků a vzít náramky pro vnučku a na konec jsem chytla vášeň a je jich 40..![]() Dobrou nocku ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Macizaj | Datum vložení: 07.11.2013 20:44 hod. | |||
|
Ahoj já mám momentálně 154 truhel, ale budou ještě další, které odpálím v 23 hodin | ||||
| badysek | Děvčátka , | Datum vložení: 07.11.2013 20:36 hod. | |||
|
děkuji jste moc hodné,teď jenom to zdravíčko![]() ![]() ![]() Teprve budu dočítat.Tak zatím dobrou nocku ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Ahoj děvčátka, | Datum vložení: 07.11.2013 20:27 hod. | |||
|
sice jsem všechno dočetla, ale moc si toho nepamatuji. Gratuluji k trojčátkům i dvojčátkům, pak gratuluji k truhličkám, ale pořádně nevím komu, jen vím, že Blanička má 50 a Makuška 111 kousků. Já bych potřebovala 2 hromady zlaťáků abych měla 15 truhliček. To už se mi nepovede, ale stejně by to asi k ničemu nebylo, tak jsem si vybrala vzorek parfému. Nikdy se mi nepovedlo tady sedět, když měly padat různé symboly. Dnes jsme slavili u dcery její 51 narozeniny. Mysleli jsme, že bude oslava o víkendu, ale mají nějaké aktivity, tak se to oslavilo dnes. Již delší dobu mám napsaný článek, ale zatím jsem ho nevložila. Stále to odkládám. Počasí se pohoršilo a už to lepší nebude. Zahradu máme celkem zazimovanou, tak teď můžeme klidně chodit po procházkách. Mějte pěkný večer, ať vás nikdo nezlobí a nic nebolí! Dobrou noc! ![]() Ještě jsem si vzpomněla, Kristýnko, gratuluji k důchodu a přeji, aby tě nic nebolelo a mohla sis užívat zaslouženého odpočinku! |
||||
| Hali | Příjemný dobrý večer Vám všem! | Datum vložení: 07.11.2013 20:00 hod. | |||
|
Zjistila jsem,že jsem chyběla 16 stránek!!!Takže nemám šanci reagovat.Radši Vám všem popřeju klidnou dobrou noc,pěkné sny a zítra vstávání s dobrou náladou - aspoň s takovou, s jakou vstává ten náš malý čipera,kterého u nás máme k hlídání.Je s ním veselo,je moc šikovný,takže to zvládáme-i já s tou mojí bolavou nohou.Mějte se krásně. | ||||
| koudy | - | Datum vložení: 07.11.2013 19:54 hod. | |||
|
Kristo,je to výborná zpráva,moc ti to přeji,jen abys byla dobrá se zdravím... Taky se dnes loučím,jdu koukat v klidu na Ordinaci a luštit... Pěknou dobrou noc,hezky se vyspinkejte.... ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | / | Datum vložení: 07.11.2013 19:35 hod. | |||
|
Tak jdu rozloučit. Gratuluji všem k výkonům, já to neřeším, chtěla jsem pod 30 a to mám. Tak dobrou noc všem.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Maruško, | Datum vložení: 07.11.2013 19:22 hod. | |||
|
od těch 100 pokladnic, jsem jen sbírala a měnila tak, aby mě zbyly všude samé nuly a sklad symbolů byl vybílen. Prostě " hračička"....Za chvíli zkouknu Ordinaci... a pak koupelna a křeslo se sudokem...Přeji krásný večer a klidnou dobrou, bezbolestnou noc....![]() ![]() ![]() Kristýnko, to je nádhera, že jsi dostala plný inval.důchod. Oni s tím nadělají průtahy a někdy neopodstatnělé. Jsem skutečně moc ráda, že ti to dobře dopadlo. |
||||
| badysek | Ahojky všem, | Datum vložení: 07.11.2013 19:18 hod. | |||
|
vrátili jsme se pozdě,byli jsme ještě u dcery![]() ![]() Hurá celý invalidní důchod jsem dostala a už na pořád ![]() Teď ještě aby se to nezhoršovalo a zůstalo alespoň tak jak je![]() ![]() ![]() Byly jste moc pilné musím dočitat ![]() ![]() |
||||
| koudy | Marti, | Datum vložení: 07.11.2013 19:13 hod. | |||
|
TEDA...toje něco,jak jsi to udělala...ty jsi počítačový fenomén...blahopřeji moc... |
||||