Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Dobré ránko | Datum vložení: 08.11.2013 07:59 hod. | |||
|
![]() přeji všem. Kristýnko,je dobré, že Ti uznali ten plný důchod.Je otravné pořád někde chodit po lékařích a doprošovat se, když nemůžeš.Snacha to má dobré, babička vypomůže s hlídáním, když jsou vnoučátka nemocná.Horší je to když se chodí do práce. Mě dopere pračka a až to pověsím, pomažu. ![]() ![]() Počasí je zatím dobré neprší a je 8°C. Mějte pěkný den. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Krásný den! | Datum vložení: 08.11.2013 07:55 hod. | |||
|
Koukám jako blázen, co je tu dnes příspěvků. Pravda je, že jsem včera končila brzy, jak jsem měla 50 pokladnic, tak za chvilku jsem to zapíchla. Tak napřed jsu číst. | ||||
| badysek | Tak děvčátka vstávat, | Datum vložení: 08.11.2013 07:45 hod. | |||
|
už je čas,sluníčko svítí,teplo 10*C![]() ![]() Detková to jsou starostí s těma dětičkami,když jsou nemocné ![]() Černý kašel to je mazec,nedávno jsem četla,že se zas u nás rozmáhá a to jsou dětí očkované.....Co to máme za vakcíny!!!!!!Snacha to má dobré,když jsou nemocni ,tak já jsem doma. |
||||
| Dědková | - | Datum vložení: 08.11.2013 06:56 hod. | |||
|
Vy jste tu na mě rychlé, než jsem se prokousala od svého posledního příspěvku, tak jsem přečetla asi 8 stránek. Sarita - připojuji se ke gratulaci pratetě - nové životy, to je to nejkrásnější, co může ženu potkat, ale přeci jenom trojčátka, to bude taky hodně o starostech - ať se daří. Já včera úplně odpadla, že jsem ani nedokoukala Ordinaci, navečer jsem se jela podívat za vnučkou a je nějaká nastydlá a to byla doma v září 3 týdny s náběhem na černý kašel, kterým byla zasažena skoro celá školka, včera hlídal její taťka, dnes mamka, uvidíme přes víkend, jestli se více rozjede a bude si muset snacha vzít ošetřovačku nebo to spraví 2 dny mé dovolené, hold do práce ještě musím. |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 08.11.2013 06:52 hod. | |||
|
já už dnes straším od 5 hod.Za chvíli jdu s Robinkem k autobusu.Oběd mám nachystány v pomaláču,bude jehněčí kýta na hříbkach. Dopoledne jdeme s kamarádkou popřát další kamarádce na 60-tku,jsme pozváné![]() ![]() Gratuluji k trojčátkům Zdeničko,to bude šrumec ![]() ![]() ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 07.11.2013 23:31 hod. | |||
|
Všem vám gratuluji k truhličkám. Taky tetkám a babinám k miminkům. Zdeni neboj oni vyrostou. | ||||
| Bobina | Dobrý večer. | Datum vložení: 07.11.2013 22:05 hod. | |||
|
Vidím, že to tu dnes ještě žije. Dnes nám nešel net. Blahopřeji všem k nasbíraným truhličkám. Všechny jste se překonaly. Badýsku dobře, že ti přiznali ten celý důchod. ani jsem ještě vše nepřečetla. Zítra dočtu. Půjdu do hajan. Pěknou a klidnou noc.![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Alči,Marcelko, | Datum vložení: 07.11.2013 21:53 hod. | |||
|
díky![]() ![]() Gratuluji všem šikulkám k nasbíraným pokladnicím!!!!!!!!!! Já mám 57,ale chtěla jsem 50 ![]() |
||||
| fanypol | Badysku.. | Datum vložení: 07.11.2013 21:27 hod. | |||
|
gratuluji...![]() hlavně ať zdravíčko slouží a nezhoršuje se![]() |
||||
| vocjan | Alči, gratuluji.Já jsem si také hrála jak Martička | Datum vložení: 07.11.2013 21:19 hod. | |||
|
vocjan Celkem bodů: 57215 Nasbírané poklady: ? Od jednoho pokladu lze nasbírat maximálně 150ks. Stříbrňáky Zlaťáky Hromada zlaťáků Bankovky Šperky Diamanty Zlato 151 151 151 100 100 100 100 Stříbrňáky Zlaťáky Hromada zlaťáků Bankovky Šperky Diamanty Zlato 2 bodů 5 bodů 10 bodů 15 bodů 20 bodů 25 bodů 30 bodů Počet naplněných pokladnic: ? K dispozici: 25 x štístko 119 x pokladnice |
||||