Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | **Boženko, | Datum vložení: 08.11.2013 08:55 hod. | |||
|
Klikni si na osobní stránku a tam ho najdeš....![]() |
||||
| Bobina | MaKuShKa15 | Datum vložení: 08.11.2013 08:54 hod. | |||
|
Děkuji za odkaz.asi jsem zaváhala. už ho tam nevidím. asi už nejsou.![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 08.11.2013 08:34 hod. | |||
|
Tady zamračeno.Děkujeme všem za přáníčko . Marci já slyšela že proti černému kašli si to každý kdo to chce , teda asi dospělí, hradí sám. a stojí to 800kč.Kristýnce blahopřeji, ono dostat důchod se jen tak nedaří. Dědková tak ať se vnučke brzičko daří lépe. dnes zase máme jet s vnučkou na kontrolu, syna asi z práce nepustí, pořád to nemá dobré. Jinak mějte pohodový den. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Bobina | Datum vložení: 08.11.2013 08:28 hod. | |||
|
Vkládám z pravidel hry: Všichni, kdo nasbírají 10 pokladnic a více, získávají vzorek parfému dle výběru. Pokud nasbíráte nad 20 pokladnic, vyberete si ještě další dárek podle vašeho konečného umístění. (např. naplníte-li za celou soutěž 51 pokladnic - získáte vybraný parfém + výhru z řádku 50-69 pokladnic = 10 000 bodů + dárek dle výběru) Je to tak, jak myslím, nebo máš jiný názor.? ![]() Další info:Již nyní ale máte možnost si na stejné stránce, kde se bude později vybírat výhra za počet naplněných pokladnic, vybrat si vzorek parfému, na který máte po naplnění alespoň 10 pokladnic nárok. Odkaz na stránku najdete na své Osobní stránce v levém sloupci - Výběr výhry poklad. |
||||
| Bobina | dobré ráno. | Datum vložení: 08.11.2013 08:24 hod. | |||
|
Dnes svítí od rána sluníčko. Doufám, že to vydrží. Hned je veseleji. Blahopřeji k narození trojčátek. Hodně zdraví mamince i babičce a hlavně malým drobečkům. Jsem nějak natvrdlá. Ten vzorek parfému je pro všechny? Já myslela, že je to jen pro ty které udělají 10 pokladů. Zatím nevím co dnes vařit. Tak uvidím, co vymyslím.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné ráno, | Datum vložení: 08.11.2013 08:17 hod. | |||
|
máme sluníčko, je hned veseleji. Já musím dnes jet koupit dárek dceři/starší/ bude mít těch krásných 50.Rozhodly jsme se s mladší její sestrou, že ji koupíme robota se vším všudy, protože ona hodně peče, vaří, ať jí to pomůže v práci. Má sice starý jako já, ale tam je malá mísa, nám stačí, ale ona potřebuje větší a tak se jí to určitě bude líbit....Také gratuluji vám všem v klikání, došly jste daleko, myslím, že na začátku jste si to nemyslely. Ona je to do určité míry droga, ale my na to ještě máme a zvládly jsme to. Teď si nezapomeňte třebas hned, zamluvit všechny vzorek parfumu.!!!!!!!!Babičky budete krásně vonět-květinově.... Přeji pěkný den všem....![]() |
||||
| badysek | Filipi, | Datum vložení: 08.11.2013 08:14 hod. | |||
|
užij si vnučku![]() ![]() Aha tak se Blani neočkuje,já myslela ,že jo ![]() ![]() Blani,Jani,díky už jsem to málem vzdala,už mě to nebavilo se doprošovat,byl to poslední pokus!!!!!! |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno chytrulky! | Datum vložení: 08.11.2013 08:14 hod. | |||
|
Blani, já jsem zase četla, že ti, co mají dostat injekci proti tetanu si mohou požádat o přidání očkovací látky proti černému kašli. Proti tetanu jsem dostala letos v zimě. Já jsem nakonec také dotáhla 15tou pokladnici, ale na chlubení to není! Teď bych ráda našla něco pěkného v chytrém kontě, ale to je zase, sedět tady a čekat. Venku je teplo a to mě doma moc neudrží. Pere se mi prádlo, až se dopere pověsím a půjdu něco nakoupit. Mějte pěkný den. Ahojky! ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Tak ještě | Datum vložení: 08.11.2013 08:05 hod. | |||
|
gratulace Kristýnce k plnému důchodu. Moc ti to přeju.A taky gratulace k pokladnicím, všem, i těm, co mají málo. Marti, tobě se povedl husarský kousek, to tedy jo. Kristo, černý kašel je mazec, ale teď se proti němu už neočkovalo (alespoň ne povinně), právě jsem četla, že zase chtějí, aby se očkování obnovilo, když tu zase začíná řádit. Mějte hezký den, všechny!! |
||||
| filipi | Krásné ráno | Datum vložení: 08.11.2013 08:04 hod. | |||
|
Krásné ráno ženičky.U nás svítí sluníčko.Musela jsem zatáhnout žaluzky abych viděla na noťas.Těsto kyne,těsto na štrůdl je v ledničce(dělam ho z100%tuku a piva amusí si v chladu odpočinout.Stále sledují hodiny zdá se mě,že zrovna dnes jdou strašně pomalu.Já se jí snad nedočkám.Chudák můj věrný pejsek na něj mám míň času.Zatím pá![]() |
||||