Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Klikni si na osobní stránku a tam ho najdeš....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děkuji za odkaz.asi jsem zaváhala. už ho tam nevidím. asi už nejsou.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady zamračeno.Děkujeme všem za přáníčko .
Marci já slyšela že proti černému kašli si to každý kdo to chce , teda asi dospělí, hradí sám. a stojí to 800kč.Kristýnce blahopřeji, ono dostat důchod se jen tak nedaří. Dědková tak ať se vnučke brzičko daří lépe.
dnes zase máme jet s vnučkou na kontrolu, syna asi z práce nepustí, pořád to nemá dobré.
Jinak mějte pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Vkládám z pravidel hry:


Všichni, kdo nasbírají 10 pokladnic a více, získávají vzorek parfému dle výběru. Pokud nasbíráte nad 20 pokladnic, vyberete si ještě další dárek podle vašeho konečného umístění.

(např. naplníte-li za celou soutěž 51 pokladnic - získáte vybraný parfém + výhru z řádku 50-69 pokladnic = 10 000 bodů + dárek dle výběru)
Je to tak, jak myslím, nebo máš jiný názor.?Smajlík

SmajlíkDalší info:
Již nyní ale máte možnost si na stejné stránce, kde se bude později vybírat výhra za počet naplněných pokladnic, vybrat si vzorek parfému, na který máte po naplnění alespoň 10 pokladnic nárok. Odkaz na stránku najdete na své Osobní stránce v levém sloupci - Výběr výhry poklad.
Obrázek uživatelky
profil
Dnes svítí od rána sluníčko. Doufám, že to vydrží.Smajlík Hned je veseleji. Blahopřeji k narození trojčátek. Hodně zdraví mamince i babičce a hlavně malým drobečkům. SmajlíkJsem nějak natvrdlá. Ten vzorek parfému je pro všechny? Já myslela, že je to jen pro ty které udělají 10 pokladů. Zatím nevím co dnes vařit. Tak uvidím, co vymyslím.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
máme sluníčko, je hned veseleji. Já musím dnes jet koupit dárek dceři/starší/ bude mít těch krásných 50.Rozhodly jsme se s mladší její sestrou, že ji koupíme robota se vším všudy, protože ona hodně peče, vaří, ať jí to pomůže v práci. Má sice starý jako já, ale tam je malá mísa, nám stačí, ale ona potřebuje větší a tak se jí to určitě bude líbit....Také gratuluji vám všem v klikání, došly jste daleko, myslím, že na začátku jste si to nemyslely. Ona je to do určité míry droga, ale my na to ještě máme a zvládly jsme to.Smajlík Teď si nezapomeňte třebas hned, zamluvit všechny vzorek parfumu.!!!!!!!!Babičky budete krásně vonět-květinově....SmajlíkPřeji pěkný den Smajlíkvšem....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
užij si vnučkuSmajlíkSmajlík
Aha tak se Blani neočkuje,já myslela ,že joSmajlíkSmajlík
Blani,Jani,díky už jsem to málem vzdala,už mě to nebavilo se doprošovat,byl to poslední pokus!!!!!!
Obrázek uživatelky
profil
Blani, já jsem zase četla, že ti, co mají dostat injekci proti tetanu si mohou požádat o přidání očkovací látky proti černému kašli. Proti tetanu jsem dostala letos v zimě.
Já jsem nakonec také dotáhla 15tou pokladnici, ale na chlubení to není!
Teď bych ráda našla něco pěkného v chytrém kontě, ale to je zase, sedět tady a čekat. Venku je teplo a to mě doma moc neudrží. Pere se mi prádlo, až se dopere pověsím a půjdu něco nakoupit.
Mějte pěkný den. Ahojky!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
gratulace Kristýnce k plnému důchodu.Smajlík Moc ti to přeju.
A taky gratulace k pokladnicím, všem, i těm, co mají málo.Smajlík
Marti, tobě se povedl husarský kousek, to tedy jo.
Kristo, černý kašel je mazec, ale teď se proti němu už neočkovalo (alespoň ne povinně), právě jsem četla, že zase chtějí, aby se očkování obnovilo, když tu zase začíná řádit.

Mějte hezký den, všechny!!
Obrázek uživatelky
profil
Krásné ráno ženičky.U nás svítí sluníčko.Musela jsem zatáhnout žaluzky abych viděla na noťas.Těsto kyne,těsto na štrůdl je v ledničce(dělam ho z100%tuku a piva amusí si v chladu odpočinout.Stále sledují hodiny zdá se mě,že zrovna dnes jdou strašně pomalu.Já se jí snad nedočkám.Chudák můj věrný pejsek na něj mám míň času.Zatím páSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles