Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
dobré chutnání.
Přišla jsem ze zahrady.Ohřeji si oběd a půjdu zpět.Dočistím skleník od plevele, ať se může zrýt.
Ráno jsem zabila králíka a zítra bude svíčková.
Marti, určitě jste vybraly správně.Já mám také starý ještě od Ety a dokoupenou masořezku a lis na ovoce.Zatím stačí pro nás, ale když se peče a vaří ve větším. Je potřeba.
Alenko, to jsi měla pech, že tam doktorka nebyla.
Boži, gratuluji.To bych potřebovala i já.My denně sníme jednu čokoládu.SmajlíkSmajlík

Mějte pěkné odpoledne.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Všem přejí krásné chutnáníčko.Buchty hotové(povidlové,tvarohvé i makové)štrůsl také dopečen,ale já jsem zplavená.Vgarsonce 27%.Teď jsem si udělala kafíčko a chvilinku šábes.Potom půjdu udělat zelí houskový i bramborový knedlík a zase vedro.Až potom se sprchnu.Zeťácí se mě na sladké vyp.....,ale snad o ocení vnoučata.Jsem pitomá už někde jsem se ptala co udělat s body?Chci si je nechat do chytrého konta.Do kdy platí? a jestli se budou připočítavat i po klikačce a jestli i v novém roce?díky díky moc.Zatím páSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji dobré chutnáníčko..
já se vydala ráno k obvodní a nebyla tam, včera ani dnes..tak po neděli zase bude nával..já se z ní snad picnu..SmajlíkSmajlíkSvítilo sluníčko, tak jsem šla ještě na chleba a potkala jsem i kamarádku..Teď vařím knedlíky, tak jsem nakoukla než příjdou chlapi k obědu..
Obrázek uživatelky
profil
To je tu dnes čtení,ještě i od včera, šla jsem od počítače dřív...mám skluz...
Děvčata, všem gratuluji k naplněným truhličkám,jsme šikulky všechny, ať máme přes 100 nebo přes 10....SmajlíkSmajlíkSmajlík

U nás je teplo a sluníčko,to je hned lepší nálada...SmajlíkSmajlík
Byla jsem v COOPU, kdyby přijela vnoučata,tak pro nějaké sladkosti...
Mám uvařené knedle a dělám kuře na paprice...ještě budu péct perník, manžel chce pořád něco sladkého...
odpoledne nevím,dočeho se pustím
Obrázek uživatelky
profil
dcera má doma manžela v inv.důchodu už 20let a syna, který sní sice všechno ,ale musí toho být hodně.Je svobodný a od maminky se mu nechce.Její dcera už bydlí s přítelem, měla co dělat aby ji utáhla na vysoké, ale už je to za ní. Takže každý týden aspoň 3x dělá dvě šišky knedlíků a 4x peče buchty. Dělá to po večerech, když už je utahaná z práce, dělá u realitky ajezdí po celém okresu a ještě sedí v Brně. Má toho požehnaně, ale je s tím svým životem už jaksi smířená.Tak ji chceme aspoň trochu odpomoci, vybrali jsme robot i se strouháním , mletím masa a hnětání a já už nevím co vše dělá....Potěší ji tvoje přáníčko, protože na Velikonoce jsem jí pekla také z formy od tebe a řekla, že to mám od jedné přítelkyně z CHŽ....DěkujiSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
RÁNO JSEM BYLA U OBVODNÍ...tak jsem nestíhala

Všem gratuluji ke všem výhrámSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Bobino, tobě k výhře moc gratuluji. Osobně mně potěší každá i malá výhra. Jinak jsem si po měsíci konečně pospala, spala jsem až do 9 hodin. V klikačce jsem asi skončila na 9.místě se 64 000 body a 163 truhlicemi. Tak snad zbude na mně to vytoužené a vydřené radio
Obrázek uživatelky
profil
Vyplatilo se mně přestat hrát klikačku. Na FB Milka jsem vyhrála v soutěži 20 čokolád. To bude prima na VÁNOCE.Smajlík SmajlíkKdybych hrála déle klikačku tak bych tu soutěž ani neobjevila.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jestli se to platí nevím, četla jsem jen , že se mohou smíchat dvě vakcíny.Ale ne všechno, co se napíše je pravda!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Díky za radu.Smajlík už mám vybráno.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles