Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 08.11.2013 12:09 hod. | |||
|
![]() dobré chutnání. Přišla jsem ze zahrady.Ohřeji si oběd a půjdu zpět.Dočistím skleník od plevele, ať se může zrýt. Ráno jsem zabila králíka a zítra bude svíčková. Marti, určitě jste vybraly správně.Já mám také starý ještě od Ety a dokoupenou masořezku a lis na ovoce.Zatím stačí pro nás, ale když se peče a vaří ve větším. Je potřeba. Alenko, to jsi měla pech, že tam doktorka nebyla. Boži, gratuluji.To bych potřebovala i já.My denně sníme jednu čokoládu. ![]() ![]() Mějte pěkné odpoledne. ![]() ![]() |
||||
| filipi | krásné poledne | Datum vložení: 08.11.2013 12:03 hod. | |||
|
Všem přejí krásné chutnáníčko.Buchty hotové(povidlové,tvarohvé i makové)štrůsl také dopečen,ale já jsem zplavená.Vgarsonce 27%.Teď jsem si udělala kafíčko a chvilinku šábes.Potom půjdu udělat zelí houskový i bramborový knedlík a zase vedro.Až potom se sprchnu.Zeťácí se mě na sladké vyp.....,ale snad o ocení vnoučata.Jsem pitomá už někde jsem se ptala co udělat s body?Chci si je nechat do chytrého konta.Do kdy platí? a jestli se budou připočítavat i po klikačce a jestli i v novém roce?díky díky moc.Zatím pá![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 08.11.2013 11:40 hod. | |||
|
Přeji dobré chutnáníčko.. já se vydala ráno k obvodní a nebyla tam, včera ani dnes..tak po neděli zase bude nával..já se z ní snad picnu.. ![]() Svítilo sluníčko, tak jsem šla ještě na chleba a potkala jsem i kamarádku..Teď vařím knedlíky, tak jsem nakoukla než příjdou chlapi k obědu.. |
||||
| koudy | Dobré dopoledne, | Datum vložení: 08.11.2013 10:33 hod. | |||
|
To je tu dnes čtení,ještě i od včera, šla jsem od počítače dřív...mám skluz... Děvčata, všem gratuluji k naplněným truhličkám,jsme šikulky všechny, ať máme přes 100 nebo přes 10.... ![]() ![]() ![]() U nás je teplo a sluníčko,to je hned lepší nálada... ![]() ![]() Byla jsem v COOPU, kdyby přijela vnoučata,tak pro nějaké sladkosti... Mám uvařené knedle a dělám kuře na paprice...ještě budu péct perník, manžel chce pořád něco sladkého... odpoledne nevím,dočeho se pustím |
||||
| MaKuShKa15 | Věruš, | Datum vložení: 08.11.2013 10:13 hod. | |||
|
dcera má doma manžela v inv.důchodu už 20let a syna, který sní sice všechno ,ale musí toho být hodně.Je svobodný a od maminky se mu nechce.Její dcera už bydlí s přítelem, měla co dělat aby ji utáhla na vysoké, ale už je to za ní. Takže každý týden aspoň 3x dělá dvě šišky knedlíků a 4x peče buchty. Dělá to po večerech, když už je utahaná z práce, dělá u realitky ajezdí po celém okresu a ještě sedí v Brně. Má toho požehnaně, ale je s tím svým životem už jaksi smířená.Tak ji chceme aspoň trochu odpomoci, vybrali jsme robot i se strouháním , mletím masa a hnětání a já už nevím co vše dělá....Potěší ji tvoje přáníčko, protože na Velikonoce jsem jí pekla také z formy od tebe a řekla, že to mám od jedné přítelkyně z CHŽ....Děkuji![]() |
||||
| fanypol | Dobré dopoledne | Datum vložení: 08.11.2013 09:41 hod. | |||
|
RÁNO JSEM BYLA U OBVODNÍ...tak jsem nestíhala Všem gratuluji ke všem výhrám ![]() |
||||
| Anicka59 | Hezké dopoledne | Datum vložení: 08.11.2013 09:35 hod. | |||
|
Bobino, tobě k výhře moc gratuluji. Osobně mně potěší každá i malá výhra. Jinak jsem si po měsíci konečně pospala, spala jsem až do 9 hodin. V klikačce jsem asi skončila na 9.místě se 64 000 body a 163 truhlicemi. Tak snad zbude na mně to vytoužené a vydřené radio | ||||
| Bobina | mám velkou radost. | Datum vložení: 08.11.2013 09:28 hod. | |||
|
Vyplatilo se mně přestat hrát klikačku. Na FB Milka jsem vyhrála v soutěži 20 čokolád. To bude prima na VÁNOCE. Kdybych hrála déle klikačku tak bych tu soutěž ani neobjevila.![]() |
||||
| Macizaj | Zdeničko, | Datum vložení: 08.11.2013 09:08 hod. | |||
|
jestli se to platí nevím, četla jsem jen , že se mohou smíchat dvě vakcíny.Ale ne všechno, co se napíše je pravda!![]() ![]() |
||||
| Bobina | MaKuShKa15 | Datum vložení: 08.11.2013 09:00 hod. | |||
|
Díky za radu. už mám vybráno.![]() |
||||