Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata už je tma, jak v ranci.Smajlík Za chvíli se půjdu koukat na prostřeno. Pak na zprávy a později se budu dívat na výměnu manželek. Zatím jsem si v chytrém kontě nic nevybrala. Ale ještě je před námi skoro měsíc na vybírání. Zítra jeden zas nakupovat do Kroměříže. Manžel měl dnes důchod tak musíme utrácet.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsem nepopřála Kristě ke sladké výhře...Já taky miluju sladké, hlavně takhle večer u televize a čokolády mňam...

a Dědková je další šikula na ruční práce,na tojá jsem levá..
pěkný dárek pro vnučku...
Obrázek uživatelky
profil
Jak je to s dětským očkováním přesně nevím, ale vím, že snacha na všechna očkování na výzvu lékařky chodí, nepatří k těm maminkám, které ne.
Truhličky jsem plnila též, celkem 53, ale přiznám se, že o vstupenky na zámky se mi soutěžilo lépe, už od začátku jsem se těšila na výhru, protože zámky a hrady navštěvujeme rádi,už jsem někde jinde psala, na zámku Loučeň v době narozenin labyrintů jsme si to s vnučkou pěkně užili.
K čokoládové výhře gratuluji, jsem čokoládová, takové ledové kaštany mňam.
Večer dopletu pro vnučku svetr, tedy upleten už je, musím ho sešít, snad se bude líbit, přinese ji ho Ježíšek.
Obrázek uživatelky
profil

vlastně už je tma. Dnes bylo u nás mimořádně hezky,na zahradě jsem uklidila listí,druhou fázi.Třešně a švestky jsou holé, nějaké listí je na jabloních.Tak buď je uklidím později nebo na jaře, podle počasí...

Bavíte se o bodech a dárcích. Nevím, kolik mi to všechno dohromady hodí,ani nevím, co vybrat. Chtěla bych něco vnoučatům....parfém jsem si objednala...

Marti, to sis ke konci klikačky hezky vymyslela, to sis vlastně hezky hrála...to by mě bavilo, ale zas nejsem tak šikovná,aby mě to napadlo...

Obrázek uživatelky
profil
Aničko filipi, jestli jsi měla aspoň 10 pokladnic, tak si vyber parfém. Jinak body se půjčují na konkrétní věc, až si něco vybereš z chytrého konta. Zřejmě bys to musela splatit do konce února (to je můj názor) a věc ti pošlou, až to splatíš. Ale Makuška se líp vyzná, možná ti poradí lépe.
Čekám na syna, uklízela jsem v psacím stole i v poličkách, je tu ještě plno disket a CD romů po vnucích, tak chci, aby to někdo z nich nebo syn zkoukli, než to vyhodím. Kluci asi ještě nejsou doma ze školy, ale syn slíbil, že přijde.
Kristýnko, jsem pitomá, nevím, jestli už jsem ti gratulovala k plnému důchodu. Jestli ne,tak tímto tak činím. Smajlík
Konečně jsem se objednala k holičce, razím tam v pondělí ráno. Už to potřebuju jako sůl.
Zdeni, to se ta jizva vnučce pořád nehojí? To je mi jí líto.
Marti, taky přeju dceři k narozkám hodně zdravíčka a spokojenosti. Nemá to jednoduché, jak píšeš.
Obrázek uživatelky
profil
Psala jsem do rubriky pro redakci.Citují mám málo bodů.Chtěla bych se zeptat zda si můžu půjčit a vrátit body i po 31.12.2013?


Odpověď:My za vás vzorek parfému vybrat nemůžeme,proto jsme rozeslali zprávu s návodem jak si vzorek vybrat.Proveďte tedy prosím výběr sama dle popsaného návodu,
Já,ale o vzorek nestojím.Jde mě o body.DíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
holky, já jsem magor...čekala jsem na puzzlíkySmajlíkSmajlíkjsem za ten měsíc zblbláSmajlíkSmajlík

Filipi..letošní bodíky - dárky musíš utratit mám dojem do února..
Snaž se klikat na fotky a tak různě, jestli Ti bodíky chybí, ať máš 500bodíků za den - to je nejvíc za jeden den...jinak jak psala Makuška..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jsem doma, vše je nakoupeno, je to příští sobotu a bude rodinná sešlost. ...filipi, tím objednáním parfemu body neztratíš, to je dárek pro každého kdo naklikal 10 a více pokladnic....Body do chytrého konta se ti načtou podle výhry na počet pokladnic a případně i ty místo dárku, když ho nechceš.S těmi půjčenými body je to tak, že stejně ti dárek nepošlou až je máš splacené, pokud tomu nerozumíš, napiš, co ti vlastně odepsaly a pokusíme do dát do pořádku, abys porozuměla.....Pěkné odpoledne....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné odpoledne.Zelí už je hotové knedlíky také.Teď jen čekání.Mladí pojedou k mladší dceři vnučku mě tady do zítra nechají a až se vysínkají přijedou pro nás.Tak jim to nabalím sebou.Mám malou ledňičku.Chci se vás zeptat musím si vybrat voňavkuˇPOotřebují body do chytrého konta.Ptala jsem se do redakce jestli si můžu půjčit body a vrátit je třeba až po vánocích,ale její odpovědi moc nerozumím.Užijte si kafíčkovou siestu
Obrázek uživatelky
profil
Pěkné kafíčkové odpoledne. Nám tady každou chvíli mrholí. Už jsou výsledky pokladů?
Nedívala jsem se, tak všem co tak dřeli gratuluji.SmajlíkPotřebuji ještě zajít do květinářství, tak si odpoledne užívejte.Smajlík
A tak nejsou už jsem koukla.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles