Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bobina | - | Datum vložení: 08.11.2013 17:34 hod. | |||
|
Děvčata už je tma, jak v ranci. Za chvíli se půjdu koukat na prostřeno. Pak na zprávy a později se budu dívat na výměnu manželek. Zatím jsem si v chytrém kontě nic nevybrala. Ale ještě je před námi skoro měsíc na vybírání. Zítra jeden zas nakupovat do Kroměříže. Manžel měl dnes důchod tak musíme utrácet.![]() |
||||
| koudy | ještě | Datum vložení: 08.11.2013 17:27 hod. | |||
|
jsem nepopřála Kristě ke sladké výhře...Já taky miluju sladké, hlavně takhle večer u televize a čokolády mňam... a Dědková je další šikula na ruční práce,na tojá jsem levá.. pěkný dárek pro vnučku... |
||||
| Dědková | - | Datum vložení: 08.11.2013 17:10 hod. | |||
|
Jak je to s dětským očkováním přesně nevím, ale vím, že snacha na všechna očkování na výzvu lékařky chodí, nepatří k těm maminkám, které ne. Truhličky jsem plnila též, celkem 53, ale přiznám se, že o vstupenky na zámky se mi soutěžilo lépe, už od začátku jsem se těšila na výhru, protože zámky a hrady navštěvujeme rádi,už jsem někde jinde psala, na zámku Loučeň v době narozenin labyrintů jsme si to s vnučkou pěkně užili. K čokoládové výhře gratuluji, jsem čokoládová, takové ledové kaštany mňam. Večer dopletu pro vnučku svetr, tedy upleten už je, musím ho sešít, snad se bude líbit, přinese ji ho Ježíšek. |
||||
| koudy | pěkný podvečer, | Datum vložení: 08.11.2013 17:09 hod. | |||
|
vlastně už je tma. Dnes bylo u nás mimořádně hezky,na zahradě jsem uklidila listí,druhou fázi.Třešně a švestky jsou holé, nějaké listí je na jabloních.Tak buď je uklidím později nebo na jaře, podle počasí... Bavíte se o bodech a dárcích. Nevím, kolik mi to všechno dohromady hodí,ani nevím, co vybrat. Chtěla bych něco vnoučatům....parfém jsem si objednala... Marti, to sis ke konci klikačky hezky vymyslela, to sis vlastně hezky hrála...to by mě bavilo, ale zas nejsem tak šikovná,aby mě to napadlo... |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, vlastně už podvečer. | Datum vložení: 08.11.2013 16:41 hod. | |||
|
Aničko filipi, jestli jsi měla aspoň 10 pokladnic, tak si vyber parfém. Jinak body se půjčují na konkrétní věc, až si něco vybereš z chytrého konta. Zřejmě bys to musela splatit do konce února (to je můj názor) a věc ti pošlou, až to splatíš. Ale Makuška se líp vyzná, možná ti poradí lépe. Čekám na syna, uklízela jsem v psacím stole i v poličkách, je tu ještě plno disket a CD romů po vnucích, tak chci, aby to někdo z nich nebo syn zkoukli, než to vyhodím. Kluci asi ještě nejsou doma ze školy, ale syn slíbil, že přijde. Kristýnko, jsem pitomá, nevím, jestli už jsem ti gratulovala k plnému důchodu. Jestli ne,tak tímto tak činím. ![]() Konečně jsem se objednala k holičce, razím tam v pondělí ráno. Už to potřebuju jako sůl. Zdeni, to se ta jizva vnučce pořád nehojí? To je mi jí líto. Marti, taky přeju dceři k narozkám hodně zdravíčka a spokojenosti. Nemá to jednoduché, jak píšeš. |
||||
| filipi | dobré odpoledne | Datum vložení: 08.11.2013 16:02 hod. | |||
|
Psala jsem do rubriky pro redakci.Citují mám málo bodů.Chtěla bych se zeptat zda si můžu půjčit a vrátit body i po 31.12.2013? Odpověď:My za vás vzorek parfému vybrat nemůžeme,proto jsme rozeslali zprávu s návodem jak si vzorek vybrat.Proveďte tedy prosím výběr sama dle popsaného návodu, Já,ale o vzorek nestojím.Jde mě o body.Dík ![]() |
||||
| fanypol | dobré odpoledne..jdu jen pozdravit | Datum vložení: 08.11.2013 15:38 hod. | |||
|
holky, já jsem magor...čekala jsem na puzzlíky![]() jsem za ten měsíc zblblá![]() ![]() Filipi..letošní bodíky - dárky musíš utratit mám dojem do února.. Snaž se klikat na fotky a tak různě, jestli Ti bodíky chybí, ať máš 500bodíků za den - to je nejvíc za jeden den...jinak jak psala Makuška.. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Milá děvčata, | Datum vložení: 08.11.2013 14:36 hod. | |||
|
Jsem doma, vše je nakoupeno, je to příští sobotu a bude rodinná sešlost. ...filipi, tím objednáním parfemu body neztratíš, to je dárek pro každého kdo naklikal 10 a více pokladnic....Body do chytrého konta se ti načtou podle výhry na počet pokladnic a případně i ty místo dárku, když ho nechceš.S těmi půjčenými body je to tak, že stejně ti dárek nepošlou až je máš splacené, pokud tomu nerozumíš, napiš, co ti vlastně odepsaly a pokusíme do dát do pořádku, abys porozuměla.....Pěkné odpoledne....![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | kuk ženičky | Datum vložení: 08.11.2013 13:54 hod. | |||
|
Krásné odpoledne.Zelí už je hotové knedlíky také.Teď jen čekání.Mladí pojedou k mladší dceři vnučku mě tady do zítra nechají a až se vysínkají přijedou pro nás.Tak jim to nabalím sebou.Mám malou ledňičku.Chci se vás zeptat musím si vybrat voňavkuˇPOotřebují body do chytrého konta.Ptala jsem se do redakce jestli si můžu půjčit body a vrátit je třeba až po vánocích,ale její odpovědi moc nerozumím.Užijte si kafíčkovou siestu | ||||
| Sarita | * | Datum vložení: 08.11.2013 13:16 hod. | |||
|
Pěkné kafíčkové odpoledne. Nám tady každou chvíli mrholí. Už jsou výsledky pokladů? Nedívala jsem se, tak všem co tak dřeli gratuluji. Potřebuji ještě zajít do květinářství, tak si odpoledne užívejte.![]() A tak nejsou už jsem koukla. |
||||