Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Boženko grtatuluji k výhře. Potěší to. Smajlík
Blani má to už lepší, ještě do pondělka musí mít zavázané a mast.
Maky také jsem ji četla už několikrátSmajlík
A dceři přeji hlavně zdraví a všechno jen to nejlepší.Smajlík
Jinak mějte pěkný večer a dobrou noc všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Víš, já všechno čtu, ale nevím co mám psát.
Mám se tak nějak vcelku dobře. Nemoc zaplatˇBůh je stále stejná. Dokonce jsem i malinko, ale jenom malinko přibrala. Už mám asi 49 kg.
Měj se moc hezky a v létě se zas domluvíme.
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dnes si v telce nevyberu, tak si vezmu knížku, mám rozečtenou-Alexander Dumas,6,díl Královnin náhrdelník-Paměti lékařovy.....Už to životě čtu po třetí, je toho celkem 10. dílů.....Děkuji všem za přáníčko pro mou dceruSmajlík, slavit ale budeme až příští sobotu, ofic.má narozky v úterý.....Pěkný večer a dlouhou, bezbolestnou ,dobrou noc všemSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Obyčejně bývá klikačka v únoru Valentýnská.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jsem ráda,že vás mám.Tak už mám po návštěvě.Mlaďí spěchali(na chlastačku)ha ha.Vnučka šla za spolužačkama.Do 22 prý se vrátí.Vyrostla a zkrásněla.štíhlá(to znáte pro babču néjkrásnější)Naklikala jsem 60 pokladniček.Myslíte,že bude zase brzo klikačka?Jinak vám mooooc děkují za radu.Až tu budu déle tak snad chytřejší.To si fanďím že?Krásnou bezbolestnou noc,
Obrázek uživatelky
profil
Zapomněla jsem pogratulovat Bobině k výhře. Tak gratuluju, jsi šikulka.Smajlík SmajlíkJá mám radost z každé výhry. Když si občas (málokdy) koupím čokoládku, mám pak výčitky svědomí, ale když je vyhraná, tak to je něco jiného.Smajlík
Kristo, aťsi je to holčička, hlavně aby byla zdravá.
Ale možná se příště uvidí, že je to kluk.

Aničko, taky se měj hezky. Vím, že se ti špatně píše, ale taky bych ráda věděla, jak se máš a co děláte.
Obrázek uživatelky
profil
vracím se k otázce půjčení bodů. Nevím jestli víš, že se body mohou vypůjčit do výše maximálně 50000. Ty se podle mě musí vrátit do konce února 2014.Nevím, kolik si chceš půjčit, ale v každém případě ti dárky neodešlou až po zaplacení celého dluhu. To bylo i po staru.Takže pokud je chceš na Vánoce, tak to nebudeš mít.Raději si to rozmysli a počkej na další klikačku. Také nevím, kolik jsi naklikala pokladnic a jestli ti tam připíší nějaké body.Když to ale shrnu, tak dárky odesílají až po připsání bodů -vrácení všech vypůjčených.SmajlíkSmajlíkSmajlíkJá jsem se ptala jako za sebe, ale týkalo se to tebe, abys tomu věřila.
Obrázek uživatelky
profil
Holky..taky přeji všem ke všemuSmajlíkSmajlík

Filipi..koukala jsem na diskuzi pro redakci a oni odpověděli jiné tazatelce, ne tobě..jinak Makuška se ptala, na to co jsi ty chtěla vědět, koukni na odpověď...jinak i Blanka to tady napsala,tak jak si to myslím i já..půjčí ti na dárek, který si vybereš, pošlou, až body sesbíráš Smajlíkklidně až příští rokSmajlíkne do Vánoc

Mějte se hezky..papaSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
na oslavě jsme se měly dobře,povykládaly i zasmály jsme se SmajlíkSmajlík
Boženko gratuluji k sladké výhře!!!!!!SmajlíkSmajlíkTaky Martičky dcerce přeji k padesátinám vše nejlepší,štěstíčka,ale hlavně hodně zdravíčka!!!!!!!!Smajlík
Dneska byla dcerka na ultrazvuku,ale miminko se schovává,nechce ukázat jestli je chlapeček nebo holčičkaSmajlíkSmajlíkSmajlíkAle asi bude holčička 3 SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Mějte se všichni moc a moc hezky.
SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles