Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | / | Datum vložení: 08.11.2013 19:36 hod. | |||
|
Boženko grtatuluji k výhře. Potěší to. ![]() Blani má to už lepší, ještě do pondělka musí mít zavázané a mast. Maky také jsem ji četla už několikrát ![]() A dceři přeji hlavně zdraví a všechno jen to nejlepší. ![]() Jinak mějte pěkný večer a dobrou noc všem. ![]() |
||||
| Anna58 | Brn68 | Datum vložení: 08.11.2013 19:32 hod. | |||
|
Víš, já všechno čtu, ale nevím co mám psát. Mám se tak nějak vcelku dobře. Nemoc zaplatˇBůh je stále stejná. Dokonce jsem i malinko, ale jenom malinko přibrala. Už mám asi 49 kg. Měj se moc hezky a v létě se zas domluvíme. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný večer | Datum vložení: 08.11.2013 19:31 hod. | |||
|
dnes si v telce nevyberu, tak si vezmu knížku, mám rozečtenou-Alexander Dumas,6,díl Královnin náhrdelník-Paměti lékařovy.....Už to životě čtu po třetí, je toho celkem 10. dílů.....Děkuji všem za přáníčko pro mou dceru , slavit ale budeme až příští sobotu, ofic.má narozky v úterý.....Pěkný večer a dlouhou, bezbolestnou ,dobrou noc všem![]() ![]() ![]() |
||||
| Bobina | filipi | Datum vložení: 08.11.2013 18:58 hod. | |||
|
Obyčejně bývá klikačka v únoru Valentýnská.![]() |
||||
| filipi | dobrou noc | Datum vložení: 08.11.2013 18:44 hod. | |||
|
Jsem ráda,že vás mám.Tak už mám po návštěvě.Mlaďí spěchali(na chlastačku)ha ha.Vnučka šla za spolužačkama.Do 22 prý se vrátí.Vyrostla a zkrásněla.štíhlá(to znáte pro babču néjkrásnější)Naklikala jsem 60 pokladniček.Myslíte,že bude zase brzo klikačka?Jinak vám mooooc děkují za radu.Až tu budu déle tak snad chytřejší.To si fanďím že?Krásnou bezbolestnou noc, | ||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 08.11.2013 18:23 hod. | |||
|
Zapomněla jsem pogratulovat Bobině k výhře. Tak gratuluju, jsi šikulka. Já mám radost z každé výhry. Když si občas (málokdy) koupím čokoládku, mám pak výčitky svědomí, ale když je vyhraná, tak to je něco jiného.![]() Kristo, aťsi je to holčička, hlavně aby byla zdravá. Ale možná se příště uvidí, že je to kluk. Aničko, taky se měj hezky. Vím, že se ti špatně píše, ale taky bych ráda věděla, jak se máš a co děláte. |
||||
| MaKuShKa15 | Filipi, | Datum vložení: 08.11.2013 18:22 hod. | |||
|
vracím se k otázce půjčení bodů. Nevím jestli víš, že se body mohou vypůjčit do výše maximálně 50000. Ty se podle mě musí vrátit do konce února 2014.Nevím, kolik si chceš půjčit, ale v každém případě ti dárky neodešlou až po zaplacení celého dluhu. To bylo i po staru.Takže pokud je chceš na Vánoce, tak to nebudeš mít.Raději si to rozmysli a počkej na další klikačku. Také nevím, kolik jsi naklikala pokladnic a jestli ti tam připíší nějaké body.Když to ale shrnu, tak dárky odesílají až po připsání bodů -vrácení všech vypůjčených.![]() ![]() Já jsem se ptala jako za sebe, ale týkalo se to tebe, abys tomu věřila. |
||||
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 08.11.2013 18:19 hod. | |||
|
Holky..taky přeji všem ke všemu![]() ![]() Filipi..koukala jsem na diskuzi pro redakci a oni odpověděli jiné tazatelce, ne tobě..jinak Makuška se ptala, na to co jsi ty chtěla vědět, koukni na odpověď...jinak i Blanka to tady napsala,tak jak si to myslím i já..půjčí ti na dárek, který si vybereš, pošlou, až body sesbíráš klidně až příští rok ne do VánocMějte se hezky..papa ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 08.11.2013 18:13 hod. | |||
|
na oslavě jsme se měly dobře,povykládaly i zasmály jsme se ![]() Boženko gratuluji k sladké výhře!!!!!! ![]() Taky Martičky dcerce přeji k padesátinám vše nejlepší,štěstíčka,ale hlavně hodně zdravíčka!!!!!!!!![]() Dneska byla dcerka na ultrazvuku,ale miminko se schovává,nechce ukázat jestli je chlapeček nebo holčička ![]() ![]() Ale asi bude holčička 3 ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 08.11.2013 17:58 hod. | |||
|
Mějte se všichni moc a moc hezky.![]() ![]() |
||||