Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | konečně se rozednívá. | Datum vložení: 09.11.2013 07:37 hod. | |||
|
Hali přeji, aby se oslava výročí vydařila. Vy se s rodinami dětí moc dobře doplňujete a to je prima. Včera jsme připravili na víkend omáčku - koprovou. Muž pohrabal na zahradě listí ze stromů. K obědu byla prsíčka z kuřete přírodní a brambor. Taťkovi jsme udělali gulášovku ze sáčku. Odpoledne jsme jeli a nákup, nějak toho bylo více. V PENNY byl květák za 29,90 a tak ho dnes muž obalí a udělají si kaši. Otec ji má moc rád. Sice můj bráška tvrdí, že je mu jedno co jí, ale stejně dá táta najevo radost z jídla, které mu chutná. Ocení i když mu večer místo jeho oblíbené housky s marmeládou uděláme něco jiného. My s mužem tvrdíme, že to stejné se jíst sice dá,ale proč neudělat změnu, aby se kvalitněji najedl. Polévky ze sáčku se sice dají jíst, ale vývar z hovězího nebo kuřecího je o něčem jiném, vím co jsem do polévky dala i zahuštěné polévky uvařím. U maminy jsme s taťkou byli do 16,30 a pak jsem se stavila doma abych si umyla vlasy.Dcera byla po nočních a v pátek se nevyspala, jen 2 hod |
||||
| 2baculka | Makuško, | Datum vložení: 09.11.2013 07:08 hod. | |||
|
Máš šikovnou dceru, když stihne práci, která je časově náročná a pak se stará o rodinku po večerech. Myslím tím vaření hlavně pro syna. Klobouk dolů. Svým dílem vařím také jak se dá, jen ne v takovém množství. Když jsem v práci a chci vylevit mužovi od starostí o mého tatínka, jdu vařit také večer. Jen toho nemusí být tolik. Dcera je vlastně mamánek, sedí doma a také čekala co udělám a kdy vyperu. Nyní je doma sama a musí si vymyslet jídlo sama a obstrat se. Ono ji to neuškodí,vím, nakonec vše zlé je pro něco dobré. |
||||
| 2baculka | Badýsku, | Datum vložení: 09.11.2013 06:49 hod. | |||
|
to je dobře, že uznali celý invalidní důchod na stálo. Gratuluji. Makuška má tedy krásné číslo s pokladnicemi. Toho bych asi nikdy nedocílila. | ||||
| 2baculka | Dobré ranko. | Datum vložení: 09.11.2013 06:41 hod. | |||
|
Vy jste toho napsaly a tak pročítám postupně. Trojčátka to je krásné, ale té práce, snad budou i pomocníčci. Truhlic jste úspěšně završily také dost, gratuluji k výhrám. Psaly jste i ocvičení. Nedokopu se sama cvičit. Dříve jsem chodila na aerobig,ale při změně zaměstnání jsem se dostala domů v hodinu, kdy už se cvičilo a mě doma čekala práce s večeří pro muže. No ztuhlá jsem až až. Chtělo by to změnu. | ||||
| koudy | - | Datum vložení: 08.11.2013 22:12 hod. | |||
|
Všechno jsem přečetla, přeji klidnou noc, žádné bolístky a pěkné sny... |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 08.11.2013 21:15 hod. | |||
|
Já tu měla syna se psem a pak jsem koukala na Sanitku. Teď jsem početla vaše příspěvky. Majko, to je patálie s tou nohou, šetři se. Marti, čtu moc ráda, ale musím se přiznat, od Al.Dumase jsem nepřečetla ani jednu knížku, přesto, že to sestra pořád louskala. Nějak jsem se nemohla začíst. Aničko, to je dobře, že ses trochu spravila. A v létě se určitě zas uvidíme. Děvčátka, přeju vám všem dobrou noc a krásné sny. ![]() ![]() |
||||
| badysek | Přeji dobrou nocku, | Datum vložení: 08.11.2013 20:57 hod. | |||
|
měla jsem tu syna se snachou![]() ![]() TAK SE PĚKNĚ NA SOBOTU VYSPĚTE ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 08.11.2013 20:32 hod. | |||
|
Nějak se sem nemohu dostat. Makuško, také přeji dceři k narozkám jen to nejlepší. Majko, ta nožička už tě trápí dlouho, nechtělo by to jinou léčbu? Měl by se pan Mudr. trochu zamyslet. Nějak mi uteklo jaké že to máte výročí? 50let spolu? Jestli ano, tak vám moc a moc oběma gratuluji a zítra si to pěkně užijte. Hlavně, aby nožka už dala konečně pokoj!!!!!!!!!!! ![]() ![]() Boži, také gratuluji k výhře. Je mi to hanba, ale já na Facebooku neumím nic najít, ani žádné soutěže.VŠEM PŘEJI PĚKNÝ ZBYTEK VEČERA A KLIDNOU NOC! ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 08.11.2013 19:56 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. My se zdrželi na zahradě.Syn pořezal tu jabloň a pak nějaké větve ze smrku od souseda, co zasahují přes plot do půlky záhonů.Domluvila jsem to už v létě.Chvojí jsem si nechala a zakryji tím trvalky a růže.Větší průměry si nařezal sobě na roztopení do udírny a na gril.Drobné větve jsme popálili.Všechno pěkně shořelo. Marti, i já přeji dceři hodně zdraví k narozeninám. ![]() Vykostila jsem zadní nohy z králíka s z nich udělám ptáčky do týdne a zbytek bude na tu zítřejší svíčkovou. Přeji pěkný večer u televize nebo u knihy a dobře se vyspěte. ![]() ![]() |
||||
| Hali | Příjemný klidný večer Vám všem!!!! | Datum vložení: 08.11.2013 19:43 hod. | |||
|
Tak jsme osiřeli,vnoučka si rodiče odvezli-dnes bylo příjemně,sluníčko,tak s ním manžel obešel aspoň kousek dědiny,aby si už zvykal "na vzduch",v pondělí by měl jít do školky.Já jsem si na procházku netroufala,noha je červená a "hoří".A to už od pondělka poctivě beru léky.Naše osiření je vlastně jenom na noc,protože zítra teprve máme to naše slavné výročí,takže naše mládež přijede.Ale pro mě to žádná zátěž nebude-na oběd máme objednaný stůl v restauraci,po obědě k nám "na kafíčko",snachy a vnučky se ujaly pečení,koupili jsme frgály-nebudu muset zítra nic dělat,jen si najdu místečko pro svoji bolavou nohu a budu si užívat tu naši rodinku.Děvčata,všem Vám přeju klidný bezbolestný spánek,pohodu doma a zdravíčko Vám i Vašim blízkým. | ||||