Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | dobré ráno ženičky | Datum vložení: 09.11.2013 10:09 hod. | |||
|
Tak vám všem přejí krásné sobotní ráno.Vnučka se opravdu vrátila před 22hod,ale klábosily jsme dlouho po půl noci.Teď spínká a mlaďí asi také.Abych jí nerušila tak častěji venčím psa a on na mě kouká jastli jsem se nezbláznila.Ani se mu nechce.Venku je pošmurno poprcháva a to on nemá rád.Všechno jídlo jsem poslala a jestli nepřijedou do oběda musím něco vymyslet k jídlu.Mám zavařené maso uvařím brambor a buď kyselou okurku nebo rajčatový salát.Uviďím co řekne až otevře oči.pá | ||||
| koudy | Pěkné soboní dopoledne, | Datum vložení: 09.11.2013 10:04 hod. | |||
|
už jste toho postíhaly od rána tolik...Regi pracuje,Blanička cvičila, Makushka už vaří a peče...Badýsku, odpočiň si... Počasí pošmourné, ale zatím se neochlazuje a neprší, na Moravu to přijde později...máme 10 stupnů... Já jsem ráno trochu zaspala,vstala jsem před osmou ale cvičení na krční páteř jsem neodbyla, dnes mám krk volnější... pak jsem kmitala,snídani mužovi, klukovi a jeho dívce - udělala jsem jim toustíky... Taky jsem si musela umýt vlasy...mám postaveno na polévku,vařím uzené koleno a něco vymyslím k němu, asi zelí...knedlík mám bramborový i houskový...vařím si jich vždy větší množství a dám do mražáku... Na oběd budu mít i nejstaršího...teď je v pálenici,bude slivovička... Nejstarší snacha jela s vnoučkem do lázní Teplic, má tam rodiče, tak do zítra tam budou s nimi. A Verunka zase nepřijela... Mladí se chystajina závody,nevím, kde budou dneska běhat... Prostřední syn přijede až navečer,vnuk hraje ne kytaru a má vystoupení ve Vaňkovce... Mějte pěknou a klidnou sobotu |
||||
| badysek | Děvčátka, | Datum vložení: 09.11.2013 09:15 hod. | |||
|
pěknou sobotu přeji,já dneska poležela,je zataženo.A jsem celá bolavá jak Blanička![]() ![]() Ještě ,že dneska nikde nemusím,budu lenošit![]() ![]() ![]() Vy jste takové čiperky,že si připadám jak lenochod ![]() Regi máš toho hodně ,ale od ledna se Ti uleví,když už nebudeš muset do práce. ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné sobotní ráno, | Datum vložení: 09.11.2013 08:56 hod. | |||
|
je zataženo a asi bude celý den, vypadá to, že bude i pršet. Já jsem si dnes poležela do půl osmé, , dnes tady budu mít tři strávníky na oběd- vnoučata, mladí jednou do Brna něco kupovat a potom dělají pro malé fotbalisty rozloučení na konec sezony , ne u nás,ale tam kde bydlel přítel, není to daleko.My jsme fotbalistická a florbalistická rodina. Nevynechá se zápas a teď mají zamluvený nějaký sál a chtějí tu sezonu mladým fotbalistům pěkně ukončit povídáním, oceněním a pohoštěním.....Náš mladej nechce tam jít, i když proti i za ně už několikrát hrál, ale má svoje povinnosti vůči domovské organizaci a odpoledne hraje za muže v sále mimo obec florbal.Tak budu dělat rajskou a dědovy papriky a děckám masové kuličky. Upeču perník s jablky a ořechy, ten mají rádi.Jdu na to, ať to všechno stihnu.,,Vám přeji pěkný den, ale vypadá to,že je zatažená celá republika.... ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 09.11.2013 08:44 hod. | |||
|
Tady také prší a je vítr. Ale ono se to už nezlepší Baculko také jsi samá starost, tak hlavně se trochu šetři.Mějte všechny pěkný den. ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký den, | Datum vložení: 09.11.2013 08:38 hod. | |||
|
tak u nás prší a mě už od noci bolí všechny klouby. Děs běs. Ale odcvičeno mám, i když jenom dva cviky. |
||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 09.11.2013 08:24 hod. | |||
|
![]() přeji všem. Vstáváme a cvičíme. ![]() Marcela má už odcvičíno a Regína ta má pohybu dost. U nás je pod mrakem, ale zatím neprší.Je 10°C. Já jsem vyžehlila včerejší vyprané prádlo a zadělala si na houskové knedlíky.Jdu si očistit zeleninu a pomalu začnu vařit. Mějte pěkný den. ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ DEN | Datum vložení: 09.11.2013 08:22 hod. | |||
|
Dobré sobotní ránko... u nás je temno, asi bude zase pršet Odpoledne pojedu za švagrovou na kus řeči, už jí to slibuji od začátku roku![]() REGI, musíš být hodně unavená, není to legrace, dvě domáctnosti, zaměstnání.. ,jen aby jsi se nesložila, trošku mysli i na odpočinek a nesmíš se cítit provinile,když nestíháš![]() máš toho nejvíc z nás všech na svých bedrech![]() ![]() |
||||
| 2baculka | pokrčuji, | Datum vložení: 09.11.2013 07:41 hod. | |||
|
jelikož ji probudilo vrtání ve vchodě. No ona dospí dnes. Pak hned domů a vyprat ponožky a polštářek, aby to uschlo a vyžehlit.(dnes jsem v práci). Až vedčer dorazím, tak jen dolělám tu polévku a vyžehlím včerejší várku prádla. Doma neschlo, hlavně to s bavlnou. Mám jistotu, že se podívám na Star Dence. To ráda sleduji a zatím ještě večer po posunutí času zpět usínám u zpráv. | ||||
| Macizaj | Pěkné sobotní ráno. | Datum vložení: 09.11.2013 07:40 hod. | |||
|
Regi, když má člověk tolik práce jako ty, cvičení se zasune dopozadí. Ani se ti nedivím. Když jsem se starala o maminku, také jsem byla ráda, že jsem si sedla, Teď, když mám na cvičení čas, cvičím každé ráno. Člověk je pak nějak lehčí.Vydrž, zase bude líp!![]() ![]() U nás celou noc pršelo, ale je docela teplo. Pojedeme nakoupit, dnes nemáme žádné strávníky. Všem přeji krásnou sobotěnku, užijte si ji jak to nejlépe jde! ![]() ![]() |
||||