Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | VĚRKO, | Datum vložení: 09.11.2013 14:04 hod. | |||
|
já to mám asi taky tak...je tam napsáno-vámi vybraný vzorek- a zeleně označeno, tak myslím,že to je ono...![]() ![]() |
||||
| koudy | pěkné odpoledne, | Datum vložení: 09.11.2013 14:00 hod. | |||
|
už je klid,manžel už o ničem neví, mě to taky hned nedošlo,co může být...syn už si to odnesl... máme po obědě i po kafi... chvíli jsem klikala na nákup zdarma... kdyby někomu z vás bylo smutno po klikačkách,mám to na facebooku...klikám jen tak,jsem asi na 530. místě... naši mladí si taky rádi poleží o víkendu,my jsme nebyli jiní,když jsme chodili do práce... ještě uklidím nádobí z myčky a doprala mi pračka, tak pověsím prádlo... děkuji vám děvčata za podporu a mějte klidné odpoledne... |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné poledne | Datum vložení: 09.11.2013 12:14 hod. | |||
|
přeji dobrou chuť k obědu.Já mám stůl nachystaný, oběd teplý a čekám na děti. Oni si rádi poleží v sobotu, nemusí utíkat na autobus a když nejsou velcí doma, tak je to ještě lepší s ležením. Už jsou ale vzhůru a tak jsem přišla pozdravit a popřát. Buchtu ještě nemám, ale za chvíli se do ní pustím, jen co potom sklidím vše do myčky, zapnu a bude čisto.....Pěkné odpoledne a siestu s kafíčkem si užijte. ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Koudy, | Datum vložení: 09.11.2013 12:13 hod. | |||
|
Díky za tvá slova. Ono to nějak vyjde. Ten alkohol u vás doma asi nezůstane, myslím, že si ho syn odveze k sobě domů a budeš mít klid. My doma míváme nějaké to pitíčko alkoholové, jen pro případ slavení, nebo když je těžko od žaludku.Mě více říká vínečko, muž zase koňak. Ale doopravdy jen příležitostně. Když jsem chodila s tatínkem na masáže, koupila jsem si 1/2 l vínečka ve stáčírně, bylo to na 2x a muž vždy jen ochutnal. Včera byli kolegové na bowlinku, dostala jsem kus kuřete co měli. Kolegyně, která zastupuje naše dovolené bude mít 70tiny. Bylo dobré k obědu. Kávičku už jsem vypila. Ostatním dobrou chuť. |
||||
| badysek | Děvčátka , | Datum vložení: 09.11.2013 12:08 hod. | |||
|
přeji dobrou chuť,my dneska dojídáme od včera![]() ![]() Koudy -Maruško máš to moc složité,ale musíš žit jak to jde,člověk s tím nic nenaděla....... Užívej si alespoň radostí s rodinku![]() ![]() Regi starostí nechej na potom,až to bude,pak se to bude muset nějak vyřešit.Držím palce!!!!!! ![]() |
||||
| koudy | ještě píšu,ěkam... | Datum vložení: 09.11.2013 11:39 hod. | |||
|
tak se ním to nepodařilo utajit...jako by šel po čichu... vysvětlovali jsme mu, že bere prášky a pít nesmí,ale marně..nakonec nás poslal někam...a on pít nesmí. jeden škaredý zážitek už s ním mám,když našel kořalku u syna...člověk může být sebeopatrnější, někdy to neuhlídá...naštěstí se to za ty tři roku stalo jen jednou...já žádný alkohol doma pro jistotu nemám,ani pivo a tak můžu být klidná. jinak on neutíká,peníze nemá,stejně špatně chdí a tak sedí doma... |
||||
| koudy | Regi, | Datum vložení: 09.11.2013 11:16 hod. | |||
|
Já tě naprosto chápu, máš to těžší než já ,protože musíš ještě do práce. Až budeš doma, bude líp... Hlavně se nesmíš sesypat, máš oporu v manželovi a víš co, já ne... Taky se mi nezdá, že by to vaši zvládli sami,až se maminka vrátí z nemocnice. Zatím to nerozebírej,přidává ti to na psychiku, uvidíš , jak velkou pomoc bude potřeba, až to přijde...jak píšek o tatínkovi s tatínkovou chutí pomoct a stojí a neví co, tak to přesně mím taky... přijel syn z pálenice...vypálil 23 litrů,ale mě to nic neříká, já nepiju a manžel nesmí...musíme to před ním za fingovat, jinak by chtěl panáka...ach jo...to je práce.... Alenko, užij si to ... |
||||
| fanypol | Děvčátka, | Datum vložení: 09.11.2013 11:09 hod. | |||
|
přeji dobré chutnáníčko..já už jdu obědvat..za chvíli vyrážím...mějre se fajn![]() |
||||
| koudy | Věrko, | Datum vložení: 09.11.2013 11:07 hod. | |||
|
na tvé osobní stránce je vlevo na záložce červeně výhry naroz. poklad. Na to jsem klikla a naskočil mi výběr parfémů. Klikla jsem ,který jsem vybrala a naskočilo mi, že je závazně objednám. Teď ho ta mám označený...jinak nevím | ||||
| 2baculka | U nás ráno nepršelo. | Datum vložení: 09.11.2013 10:30 hod. | |||
|
tedy v 5,když jsem šla do vrátnice. Pak ale kolem 7 až 8 lilo pěkně. Je to holt podzim. Děvčata já v práci mám klídek. Dnes sice přišla paní uklízečka mýt okna, ale do poschodí výše.Je to o sezení a raději bych měla práci,která by mě bavila. Jenže když už se stalo, tak schánějte po50sátce cokoliv. Díky tomu že jsem v práci se odreaguji od běžných strostí doma. Hůře je na tom můj muž, ono to opravdu není lehké být stále v kontaktu s člověkem, který ztrácí paměť. Mamina mu sice řílala, že se nikam nedostala a byla s taťkou vždy sama. Jenže ona si to tak nastavila a myslím, že ji také nebylo vždy lehce. Chtěla jsem ji pomoci a ona se tomu bránila. Teď nevím co bude až ji pustí domů. Myslí si že to s tátou zvládnou sami, jenže mě se to nezdá. Vidím tu taťkovu chuť pomoci s čímkoliv, ale pak u nás stojí a neví co vlastně má dělat. Mamině to asi hned po 2 měsících v nemocnici také nepůjde.Hlavně netuším, jak se bude moct pohybovat. U mě je na pochodu psychika, není lehko, vidím to reálně. |
||||