Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 09.11.2013 17:54 hod. | |||
|
Tak jsem všechno a že toho je, přečetla. Mějte se moc a moc hezky a ahoj. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký podvečer, | Datum vložení: 09.11.2013 17:43 hod. | |||
|
koukala jsem na starou detektivku. Odpoledne Pepík montoval to madlo k troubě, dopoledne nm volali, ať si pro něj přijdeme. Je trochu jiné, než jsem měla,ale hlavně, že je nějaké a mám troubu zase v pořádku. Pak přišli naši všichni, byli ještě na hrobech, tak na zpálteční cestě se zastavili. Aspoň jsem jim napakovala perník. Regii, tak to je maminka dobrá, když už chodí o berlích. A za 3 týdnny ještě udělá nějaký pokrok. Dědková mi pripomněla, že ještě nemám přikryté kytky chvojím na zahrádce. Snad zítra. Chvoj tam mám připravenou, tak to bude raz dva. |
||||
| Macizaj | Ahoj děvčátka. | Datum vložení: 09.11.2013 17:14 hod. | |||
|
Před chvílí jsme došli domů z procházky a už je tma. Také toto období nemám ráda. Celý den ale nepršelo, tak jsme šli lesem. Je tam spousta bláta, stále ještě zpracovávají letní kalamitu a nové stromy stále padají. Vypadá to tam hrozně. Věrko, také to mám napsané stejně jako ty. Oni nám ten parfém pošlou, nebuj! Regi, myslím, že budeš muset za rodiči chodit i když se maminka vrátí domů z nemocnice. Možná ne tak často jako teď, ale sami to nezvládnou. Moje maminka často padala. Jednou jsme ji vezli na sešití obočí, podruhé sešití hlavy, bylo to hrozné. Stále jsem byla ve střehu, kdy zavolá. Běhala jsem k ní několikrát za den a bratr také. K nám jít nechtěla. Koudy-Maruško, také máš trápení, ale věř, zase bude dobře.V každé rodině jsou různá trápení. Život je náročný. Holky, Regi a Maruško, přeji vám nervy jako provazy!!!!!!!!!! |
||||
| 2baculka | Skoro bych řekla kuk. | Datum vložení: 09.11.2013 16:48 hod. | |||
|
Tma se přiblížila přímo rychle. Nemám tot období ráda. Blani maminu musí ještě asi za 3 týdny zrengenovat a posoudit, zda je možná zátěž nohy na 50%. Pokud bude vše v pořádku, pak by ji pustili domů. Ona se těší, samozřejmě. Zatím několik dní chodí o vysokých berlích. Vím, že se jí už dříve motala hlava, to už před úrazem. Dělá mi to starost. No uvidíme.Obědy zařizuje bratr. Měla jsem představy o jejich vození už v létě, jelikož mamina má vysoký tlak a to motání. Kolikrát jsem myslela, že ji ty obědy umoří, když si vymyslela třeba knedlíky, či jiné náročné jídlo. Nechtěla. Nyní jsem řekla, že když je bratr přesvěčí, tak že budu jen ráda. Jdu umýt nádobí a chystat se domů. Vyrušil mě jen kolega s malým chundelatým pejskem, který je rád za pohlazení. |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 09.11.2013 16:42 hod. | |||
|
Děvčátka také to tak mám, asi to tak má být. Dnes teda den utekl jak voda. Na večeři muž jde dělat bramboráky ![]() |
||||
| Dědková | - | Datum vložení: 09.11.2013 16:29 hod. | |||
|
Problémy se nevyhýbají nikomu, se starostmi se musíme prát a z každé i malinké radosti hodně radovat. Přišla jsem ze zahrady, původně jsem myslela, že už nechám tak, co jsem stihla, že už tak zůstane,v týdnu při zaměstnání se už neudělá venku nic,ale počasí přálo,tak jsem pohrabala poslední spadaná jablka, rozhrabala krtiny,pokryla květiny chvojím, už máme opravdu zazimováno. |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 09.11.2013 16:10 hod. | |||
|
Věruško já to mám tak jak Ty i Blani,určitě to máme dobře![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Věrko, | Datum vložení: 09.11.2013 14:23 hod. | |||
|
mám to jako ty. Kliknu na jediné tlačítko - vybrat parfém, jiné tam není a hned se mi objeví - úspěšně vybrán. Žádné jiné tlačítko tam není. A když zmáčku znovu na vybrat, tak se to opakuje. Budu doufat, že mám vybráno. | ||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 09.11.2013 14:18 hod. | |||
|
Adminky by to taky mohli psát srozumitelněji.Byla jsem v obchodě a domů jsem ve 12,15 přišla v pohodě, za chvíli jsem se mrkla z okna a už lilo.Jinak hezkou sobotěnku. |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 09.11.2013 14:17 hod. | |||
|
pěkné odpoledne při kafíčku. My měli taky lečo, asi z posledních našich rajčat a paprik a rovnou jsem udělala buchtu - perník z poslední cukety. Teď jsem ji polila čokoládou cik-cak. Věrko, asi si s tím nelámej hlavu,když píšou úspěšně vybrán, tak asi je vybrán. Kdyby to bylo špatně, myslím, že by tě pak ještě znovu vyzvali, aby sis vybrala. Schválně se pak podívám, jak to je u mně. Regi, maminka se už chystá domů? A už se trochu rozchodila? Myslím, že určitě bude třeba, alespoň v počátku, abyste tam někdo byl. Tak teď nabírej síly. Maruško, Koudy,máš to trápení s mužem. Já mám doma vždycky alespoň rum do pečení a pivo, protože přítel je pivař a je zvyklý ho mít každý den. Já mám taky pivo ráda a většinu jsem si dala po obědě skleničku, ale teď, co beru ty prášky (i s vitaminy 14 tablet denně a ještě kapky),tak jsem ho raději zcela vynechala. Na FB nechodím a po klikačkách se mi nestýská. I když, jsem zblblá a když vlezu na Chž, roluju nahoru dolů. Myčku nemám, tak jdu na nádobí... |
||||