Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 09.11.2013 21:23 hod. | |||
|
už jsem z výletu doma, vše jsem přečetla... REGI, fajn,že maminka už zvládá berličky.. ![]() Koudy..můj bráška taky chvíli trošku víc pil, ale už je v pořádku, on si po rozvodu našel mladou,oženil se znovu, měl s ní 2děti a ona si pak našla mladého s kterým má taky dítě, už si zvyknul a už nepije, ale ten první rok po rozvodu, to bylo hrozné, ne že by se motal, či dělal ostudu, ale měli jsme strach, aby ho nevyhodili z práce..ale naštěstí to ustál..už je v důchodě ![]() |
||||
| alenasilha | Bm68 | Datum vložení: 09.11.2013 21:17 hod. | |||
|
Komu ve stardance fandíš?? | ||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 09.11.2013 20:16 hod. | |||
|
Přeju dobrou noc, spěchám na Star Dance. Jé a bylinky jsem nedávno pila na slinivku, jak mi poradila Makuška, ale už mě nic nezlobí, tak už je zase nepiju. Hezký večer a klidnu dobrou noc! ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Děvčátka , | Datum vložení: 09.11.2013 20:04 hod. | |||
|
mějte pěkný večer,budu koukat na nějaký film.Dodělala jsem další šálu,mimochodem už 5,ale musím chvilkami,bolí mně ruce.... Dobrou a klidnou nocku přeji všem ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Pěkný | Datum vložení: 09.11.2013 19:34 hod. | |||
|
![]() večer přeji všem. Odpoledne se tu zastavila sestra se švagrem na kávu. Odjeli v 16.30 a my jeli ještě poklidit zvířátka.Zpět už jsme jeli po tmě.Já také ještě nemám nic zakryto chvojím.Mám ho, ale nachystané. Přeji dobrou noc. ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 09.11.2013 19:22 hod. | |||
|
Také se jdu rozloučit. Večery jsou teď dlouhé![]() Lehnem k telce na zprávy a když se usne, nic se neděje. Tak mějte pěkný večer, starosti si nechte za dveřma a dobře se vyspěte, dobrou noc. ![]() |
||||
| koudy | - | Datum vložení: 09.11.2013 19:08 hod. | |||
|
nakonec ten syn přijeli až tak pozdě... vnuk přinesl nahranou soutěž a jeho školní skupina postoupila do dalšího kola.. přeji všem klidný večer a pokojnou noc bez bolestí a špatných myšlenek,jen pěkné sny... |
||||
| koudy | takže | Datum vložení: 09.11.2013 19:03 hod. | |||
|
je doře, že jste všechny zkušené potvrdily,že máme ty parfémy správně... sobota zas utekla a je tma,jsme po večeři...přišel i ten nejstarší...chlapi koukali na hokej a naši prohráli... prostřední syn nepřijel, asi už teď na večer nepřijedou... včera nebo předvčerem jste se bavily o bylinkových čajích, Blanka, že nepije, ale možná jen heřmánek...já jsem začala hodně vařit bylinky, když se muž vrátil z léčebny. Protože, co mu dávat pořád na pití. Tak jsme si zvykli na čaje, piju je i já...měla jsem taky ráda pivo, po obědě skleničku a zašli jsme i na točené...teďka nemám doma radši ani to pivo, jen syn si kupuje nealko. Když ho mužovi nabídnu, nechce...ale párkrát jsme ho ošidili, když se něco slavilo,tajně jsme nalili do sklenice nealko a on to vypil a nic nepoznal...to jsou takové starosti, ale jak to mám jinak dělat. Máte všechny pravdu, v každé rodině je nějaké trápení,toje život... asi jsem se zakecala,jsem moc ráda,že vás mám... já chvojí ještě nemám, musím to nějak pořešit... |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 09.11.2013 19:00 hod. | |||
|
Jsem docela ráda ,že už je večer, počasí hnus a doma se každý nudil, nakonec jsme hrály -monopoly- a byla sranda. Teď jsou po večeři a šli velcí nahoru a Verunka bude spát u nás.Podíváme se StarDanc. Mějte všechny hezký večer a pěkně se vyspěte na neděli. Dobrou noc....![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Také se jdu rozloučit. | Datum vložení: 09.11.2013 18:31 hod. | |||
|
Všem přeji krásný sobotní večer a pěknou, dobrou noc!![]() ![]() |
||||