Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Ano sluníčko se snaží. | Datum vložení: 10.11.2013 09:05 hod. | |||
|
Koukám na Víkend tedy na opakování. Králíčci na vodítku skáčou přes překážky. Potřebuji něco úsměvného. ![]() |
||||
| filipi | Krásné ráno | Datum vložení: 10.11.2013 08:57 hod. | |||
|
pěknou neďěličku.Flámovali jsme do rozeďnění a teď všichni spí.Já jsem vzhůru s pesanama,kočičkou i rádo by zakrslým králičkem.Je navařeno tak ať spí.Já se těším na svou postel | ||||
| Bm68 | Krtásný den!!! | Datum vložení: 10.11.2013 08:56 hod. | |||
|
Je sluníčko. Byla jsem pro pečivo. Užívejte si všechny neděličku ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou neděličku | Datum vložení: 10.11.2013 08:43 hod. | |||
|
Tady také nakukuje sluníčko![]() Bylo zamrzlo . Ale je neděle, tak mějte pohodový den. ![]() |
||||
| Anicka59 | Hezké nedělní ráno | Datum vložení: 10.11.2013 08:25 hod. | |||
|
Tady už krásně svítí sluníčko, dokonce mně vytáhlo z postele. Včera jsem nenapsala ani řádek, nebyl čas a dokonce ani nálada. Dopoledne jsem vařila a pekla, odpoledne jsem strávila většinou venku, protože se přistavovalo kousek zdi, aby trubky od topení byly zazděné. V ložnici máme v krabicích složenou předsíňovou stěnu, kterou nám přivezli zhruba před týdnem, ale asi se nebude dříve skládat, až se vše zaomýtá a zamaluje, at to vypadá hezky | ||||
| Bobina | Hezkou neděli. | Datum vložení: 10.11.2013 08:22 hod. | |||
|
Od rána je jasno a svítí sluníčko.![]() ![]() |
||||
| badysek | Dobré ranko, | Datum vložení: 10.11.2013 08:12 hod. | |||
|
u nás zatím pod mrakem,ale možná se sluníčko vyškrábe![]() Včera bylo škaredě,lilo celý den.... Přeji všem pěknou neděli a samé radostí ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Dobré nedělní ránko | Datum vložení: 10.11.2013 08:02 hod. | |||
|
![]() přeji všem. ![]() ![]() U nás se zatím drží mlha a sluníčku se nechce. |
||||
| 2baculka | Dobrý den. | Datum vložení: 10.11.2013 06:31 hod. | |||
|
Dnes svítily hvězdičky, bylo chladněji po ránu. Už se začíná venku rozjasňovat. Večer jsem dodělala zavářku do polévky a ze zbytku vajíčka kápání. Knedlík, maso a omáčku si pánové ohřejí. Já si vzala na oběd zbylou kaši a obalený květák. Ona ta omáčka jistě zbude. Koukali jsme chvíli na Loskutáka a večer na Star Dance. Je znát,že lidé nesledují spíše neznají klasiku a odešla violončelistka. Oni vlastně už všichni tancují dobře, trenují myslím 2 měsíce. Je to hlasování o tom, jak je kdo oblíbený. |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 10.11.2013 01:12 hod. | |||
|
Taky bych měla zájem o bylinky na slinivku, ne pro sebe ale pro kamarádku.Tak dej prosím tě vědet ano? | ||||