Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | krásné nedělní dopoledne, | Datum vložení: 10.11.2013 10:23 hod. | |||
|
já jsem dnes zaspala,vstala jsem až o půl deváté, protože jsem večer dlouho koukala na horor a pak jsem nemohla spát... u nás ráno svítilo sluníčko, teď se to pomračilo, no uvidíme... syn s přítelkyní ráno odjeli na výlet a vrátí se odpoledne,Lukáš jde na noční... sedí tu u mně vnučka Lucka, čeká až dopíšu,pak budeme péct buchtu... bylinkám věřím, tak je ,děvčata, pijte...dr. Popov je známý,směsi čajů od něho jsou doporučované... na oběd budu dělat lazaně se špenátem a drůbežím,rajčatový salát...polévku mám od včera uzenou s fazolemi...a nemusím spěchat... Blani, také mám ráda Řezníčka a fandím mu... abych nezapomněla ...klikám na hendikepované,děti v klokánku a na pejsky...pravda desetník není nic moc... tak vařte, vařte,pečte a smažte,ať se vám nedělní oběd vydaří, dobou chuť a pěknou neděli... |
||||
| koudy | krásné nedělní dopoledne, | Datum vložení: 10.11.2013 10:22 hod. | |||
|
já jsem dnes zaspala,vstala jsem až o půl deváté, protože jsem večer dlouho koukala na horor a pak jsem nemohla spát... u nás ráno svítilo sluníčko, teď se to pomračilo, no uvidíme... syn s přítelkyní ráno odjeli na výlet a vrátí se odpoledne,Lukáš jde na noční... sedí tu u mně vnučka Lucka, čeká až dopíšu,pak budeme péct buchtu... bylinkám věřím, tak je ,děvčata, pijte...dr. Popov je známý,směsi čajů od něho jsou doporučované... na oběd budu dělat lazaně se špenátem a drůbežím,rajčatový salát...polévku mám od včera uzenou s fazolemi...a nemusím spěchat... Blani, také mám ráda Řezníčka a fandím mu... abych nezapomněla ...klikám na děti v domově, klokánku a na pejsky...pravda desetník není nic moc... tak vařte, vařte,pečte a smažte,ať se vám nedělní oběd vydaří, dobou chuť a pěknou neděli... |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 10.11.2013 10:08 hod. | |||
|
já už tam taky klikám delší dobu![]() ![]() Marti,koukám že jsme si vymyslely stejné jídlo.My též dneska dietně, lávor šopáku ![]() .Mám ho moc ráda![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Děvčata, | Datum vložení: 10.11.2013 10:08 hod. | |||
|
Ještě je také Dr.Popov Bylinný čaj – Devatero bylin – SLINIVKOVÝ, 50g Doporučená cena: 59,-Kč, ale prodává se i za 40,-Kč. Bylinný čaj - Devatero bylin - SLINIVKOVÝ, 50g Popis Slinivkový – pro dobrou funkci slinivky, podporuje vylučování trávicích enzymů slinivky břišní, zlepšuje zažívání. Pije se nejlépe po jídle. Složení: smetanka list, čekanka nať, smetanka kořen, čekanka kořen, měsíček květ, lopuch kořen, pýr kořen, maliník list, kopřiva nať. Bylinný čaj s nezaměnitelným puncem jedinečnosti a kvality vyrobený podle původní receptury Valdemara Grešíka. Oni mohou v lékárně i namíchat směs požadovanou, je to jen na ochotě. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Ještě se vracím. | Datum vložení: 10.11.2013 09:44 hod. | |||
|
Ohledně toho čaje. U nás mi řekli, že takový čaj nemají a nabídli mi čaj, jmenuje se přímo Žlučník a slinivka, je to od bylináře Pavla Váni (myslím, že je Moravy) a obsahuje to: řepík, ostropestřec mariánský, mátu, smil a kořen omanu. Měla jsem dojem, že mi opravdu dělá dobře, i když samotný mátový čaj ráda nemám. Jinak na slinivku beru pangrol. Ve Star Dance mi taky bylo líto té violoncellistky a je pravda, že lidé hlasují, jak koho znají a jak je oblíbený.Přímo žádného extra oblíbence tam nemám, ale Onder se mi líbí. No a pak mám ráda Řezníčka, tak bych mu přála, aby brzy nevypadl. K tomu klikání. Já když tam vlezu, tak se ještě porozhlížím a oni tam mají ještě i třeba klikačku na atlas světa asi za 260,- kč a další věci, tak kliknu i tam. |
||||
| fanypol | Děvčátka, | Datum vložení: 10.11.2013 09:35 hod. | |||
|
přeji hezkou neděli, já dnes dlouho spala![]() ale už jsem napapaná a soutěžní otázky z časopisu mám odeslané..ještě vyhrát![]() už to posílám emailem několik let![]() Za chviličku si vychutnám Toulavku a pak půjdu vařit ![]() |
||||
| Macizaj | Makuško, | Datum vložení: 10.11.2013 09:26 hod. | |||
|
já už klikám asi 14 dní, ale jde to velice pomalu. Deset haléřů za den je hrozně málo a víc se klikat nemůže.![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné nedělní ráno. | Datum vložení: 10.11.2013 09:22 hod. | |||
|
I u nás je sluníčko. Venku je chladno, ale nemrzlo. Budu vařit fazolovou polévku s klobáskou, opečené brambory, přírodní řízek a ledový salát. Dnes přijdou vnuci na oběd. Přála bych si, aby sluníčko vydrželo až půjdeme odpoledne na vycházku. Včera jsem se také dívala na Star Dance.Té violončelistky mi bylo líto. Ona měla pravdu, že lidé vážnou hudbu moc nemusí a proto ji neposílali hlasy. Myslela jsem, že vypadne Anička Polívková. Já tyto pořady miluji. Dříve jsme se také oblékaly do krásných dlouhých šatů a šly do plesů a dnes? U nás plesy nejsou a tam, kde jsou, jdou lidé v kalhotách a halence. Je jiná doba. Holky, přeji vám pěkný den bez bolestí a problémů. Filipi, hlavně, že jste se pobavili a vše se vydařilo. Koudy-Maruško,snaž se alespoň během dne někam odejít a načerpat nové psychické síly! Držím palce. ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Čaj na slinivku | Datum vložení: 10.11.2013 09:18 hod. | |||
|
Čaj bylinný na slinivku: Bylinný čaj"Zlatobýl",je to směs:zlatobýl nať,šípek plod,truskavec nať.máta nať,fenykl ˇplod,heřmánek květ.přeslička nať,třezalka nať.řebíček nať.Čaj mám od kuchařinky/Evičky z Prahy/ směs se koupí už takhle namíchaná a je opravdu výborná. Kdo chce, tak si to zkopírujte pro sebe nebo opište doma do potřebných rad....Ještě jednou pěkný den...![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné nedělní ráno, | Datum vložení: 10.11.2013 09:11 hod. | |||
|
mám od mrakem, ale je polojasno, možná sluníčko odpolene vykoukně na chviličku. Malá cácorka ještě spí a to jsme se dívaly na tance a hned po nich za chviličku usnula.Dospává asi vstávání do školy.Píši vám pro oživení klikání, já jsem nepřestala a vy možná také ne, ale jsou tu i nové.http://daruj.dobravec.cz/pomozme-dostavet-centrum-pro-hendikepovane Můžete, prosím, věnovat minutku svého času? Stačí adresu uložit a každý den kliknout. Sponzor za každé kliknuti přidá na konto 10 hal. Je to malá suma, ale čím více "klikařů/ek", tím rychleji se konto plní. POMOZTE. Nic vás to nestojí, jenom trochu dobré vůle.... Děkuji za ně....... Protože budeme na oběd sami s manželem, nahoře mladí už jsou všichni doma, tak budeme dojídat zbytky. Já si udělám mísu šopáku. Musím se nějak odlehčit....Pěknou neděličku přeji všem.![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||