Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Regi, | Datum vložení: 10.11.2013 14:39 hod. | |||
|
Gratuluji, a to že máš radost z maličkosti, tak si nemysli, že já né. Mě potěší každé pěkné slovo a mám také uvnitř radost. Život nepřináší mnoho radosti, vím, jak to bylo někdy kruté.A čím jsem starší, tím mě právě stačí takové maličkosti ke zlepšení nálady, jako jsi prožila na okamžit ty...Musí se člověk naučit žít s tím, co má a brát vše s vírou, že zase bude dobře a nastane zlepšení...Raduj se , ony ty radosti tak často nepřichází....![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 10.11.2013 14:31 hod. | |||
|
Hurá, mě přibyla červená hvězdička. I tak málo mi stačí k radosti. | ||||
| 2baculka | Maky děkuji. | Datum vložení: 10.11.2013 14:30 hod. | |||
|
Já si to v pravidlech sice našla, ale jsem ráda,když mi zkušenější potvrdí. Ono se nic neděje, protože to u našich stejně nemám na čem přehrát. Času je dost. Nyní si bodíky sbírám pomaleji na fotečky v práci raději nekoukám, aby nebylo zle. Klikačku jsem vypustila, neměla jsem čas ani náladu. | ||||
| MaKuShKa15 | Regi, | Datum vložení: 10.11.2013 14:11 hod. | |||
|
Opsáno z pravidel: V termínu od 1. 11. - 5. 12. 2013 nebudeme odesílat dárky z Chytrého konta. Vše Vám bude odesláno dohromady i s výhrami z Narozeninového pokladu mezi 5. - 16. 12. 2013. ----------------------------------- Navíc i kdyby nebyla ta klikačka, nikdy neodešlou dárky, pokud nemáš vrácené body i kdyby to mělo trvat rok. ![]() to je pravda |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 10.11.2013 13:31 hod. | |||
|
Mám dogtaz. Mám objednané DVD jen nebylo za 25000 bodů a zítra by mělo dojít těch 30 dní po kterých dárečky posílají.Netušíte, zda mi jej odešlou, nebo budou čekat, až seženu body a doobjednám si něco s počtem bodů, aby to dalo příslušný počet? | ||||
| 2baculka | Blani, | Datum vložení: 10.11.2013 13:28 hod. | |||
|
Mě máta taky nějak nestačí, mám ji ráda a v létě jsem si ji dávala jen tak kdo vody. Oregano mi ji trochu nepustí. Potřebovala bych ji někam ještě přesadit, nebo vyrýt tu Dobromysl. | ||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, | Datum vložení: 10.11.2013 13:18 hod. | |||
|
děvčata. Počasí se nám zkazilo, máme ošklivo. Regi, také si pěstuji bylinky - mátu (2 druhy), oregano a meduňku. Ale mátu si skoro všechnu bere přítlova dcera, ta má ráda mátový čaj. Přeju pěkné posezení u kafíčka. |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 10.11.2013 12:28 hod. | |||
|
Tak jste po obědě, tak přeji dobrou chuť u kafíčka.![]() Měli jsme na oběd uzené, zelí a knedlíky bramborové. Bude i na zítra. ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 10.11.2013 12:20 hod. | |||
|
![]() opožděně dobré chutnání. My máme po obědě.Dělala jsem jen polévku a peču hruškový koláč s jogurtem a posýpkou.Ještě je v troubě. Jinak byla ještě svíčková s králíkem.Ještě zbylo na zítra. Je pěkně zaležená. Muž kouká na Moravce a já jdu mýt nádobí. Pak znovu nakouknu. ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 10.11.2013 11:21 hod. | |||
|
Píšete o bylinkách, mám je také ráda. Oregano a Mátu si pěstuji a suším sama. Občas si koupím něco v lékárně nebo ve zdravé výživě. Dr.Popov nebo i od Grešíka. Beru si hodně ovocné čaje. Ve Star Dance fandím Onderovi také. Už od té doby co tancovali s Danou Batulkovou. Přemýšlím co vařit příští týden. Táta má rád špenát, tak o něm uvažuji. Muž by mohl mí jiné,když nemá zelené rád. |
||||