Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Regi,Maruško,i ostatní,co zrovna prožíváte složité období,přeju Vám hodně sil, trpělivosti a pevných nervů,ať všecko zvládáte.A děvčata,nezapomínejte na sebe-nějakou chvilku si vyšetřete jenom pro sebe,pro něco,co Vás baví,co Vám udělá radost.A všem děvčatům tady na "seniorkách" přeju pevné zdraví.
Obrázek uživatelky
profil
U nás byl dnes pěkný slunečný den,nahradil nám včerejšek,kdy přeprchalo.Teď je jasno,svítí měsíc,takže do rána asi bude mrazík.Zatím mám pořád truhlíky s muškáty a begoniemi venku,pořád krásně kvetou.Je to neobvyklé v tak pozdní čas.Včera jsme si pobyli s naší mládeží,právě včera bylo to 50.výročí naší svatby.Tak snad už je po oslavách-ty naše děti nám přichystaly tolik překvapení!Když jsme jim děkovali,tak všichni naráz spustili,že to byl pro ně dar-příprava překvapení,všechny záležitosti kolem víkendu na chalupě,a to společné pobytí.Takže oni všichni že si to moc užívali.Jak tu píšete,všude je něco,není každý den do jásání,prožili jsme si také spoustu starostí v rodině sestry,s nemocí brášky,s manželovou maminkou,rozvody v rodině,zdravotní problémy synů,vnuček...Při tom všem mám veliké štěstí,že manžel je mojí,a vlastně celorodinnou oporou.Nám oběma jsou zase oporou kluci a jejich rodinky,víme o sobě a společně zvládáme to dobré i zlé.A to dobré si náležitě společně prožíváme.
Obrázek uživatelky
profil
GRATULUJI DĚVČÁTKA K VÝHŘE!!!!!!!!!!!!!SmajlíkSmajlík
Měla jsem tu dceru se zetěm a mladší vnučku.Viděla jsem miminečko na fotce má asi 600gr. a 27cm SmajlíkSmajlík
Regi pa a drž se !!!!!!!
Obrázek uživatelky
profil
Dwvčata, gratuluji všem co jste dobře zabodovala.Body si dobře zúročte. Loučím se na dva dny. Ten počítač mi chybí, ale nedá se nic dělat. Dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
výsledky. Myslela jsem, že bude napsáno, kolik měl kdo pokladnic a zatím je, kolik měl kdo bodů. Ale výhry jsou určitě podle pokladnic.
Obrázek uživatelky
profil
u nás taky leje.
Zdeni, s tím kradením je to teď opravdu hrozné.Naším u ukradli několik kol, nemůžeš nechat kolo nezamčené ani minutu.
Alči, já taky nemám žlučník a ten čaj jsem pila.
Regi, člověk se musí radovat z maličkostí, jinak by ten život byl moc fádní. Já se pořád na něco těším a z každé maličkosti mám radost.
Obrázek uživatelky
profil
U nás leje. Muž šel na fotbal - nevím, jak v tom mohou hrát.
Já jsem tady sama, tak jsem napsala a hned vložila jeden článek. Dočetla jsem si vás a teď si vezmu deštník a půjdu mu naproti. Už mi bolí za krkem. Ahojky večer!Smajlík
Alenasilha, myslím, že to kolo poputuje do sběrny jako naše dvě vany ze zahrady.
U nás v noci někdo řádil. Všude kolem bytovek byly rozházené popelnice, u nás ležely před vchodem sáňky a rozbili jednu elektrickou rozvodnou skříň na veřejné osvětlení. Opravit to nejde, tak bude obec zase kupovat novou skříň.Jsem asi sadista, ale přerazila bych jim ruce, jenže nikdo neví, kdo to dělá.
Obrázek uživatelky
profil
jo co se nepřiváže, mýmu muži ukradli loni 2 kola a ted si dává pozor
Obrázek uživatelky
profil
Tak si holky představte , jak se tady krade.Smajlík
Muž jed do Coopu na kole, je to stará skládačka, ale jezdí na ni místo chození pěšky, když ho bolí ta noha. Než vylezl , bral jen špek , tak mu to kolo někdo ukradlSmajlík
Tak to je teda síla. Ukradnou vše co vidíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já piji ovocné čaje, nobo zelený..jinak jen šalvěj- tu mám ze zahrádky...máta mi moc nechutná, ale rostla jako diváSmajlík
Ten žlučníkový a slinivkový bych mohla vyzkoušet, ale musím se zeptat, když už žlučník nemám..Smajlík

čekám, že půjdeme ven, svítí sluníčko, muž přelévá slivovici, musí vrátit demižonek...pak snad půjdemeSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles