Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Hali | pokr. | Datum vložení: 10.11.2013 17:23 hod. | |||
|
Regi,Maruško,i ostatní,co zrovna prožíváte složité období,přeju Vám hodně sil, trpělivosti a pevných nervů,ať všecko zvládáte.A děvčata,nezapomínejte na sebe-nějakou chvilku si vyšetřete jenom pro sebe,pro něco,co Vás baví,co Vám udělá radost.A všem děvčatům tady na "seniorkách" přeju pevné zdraví. | ||||
| Hali | Krásný podvečer všem milým pilným "seniorkám"!!! | Datum vložení: 10.11.2013 17:19 hod. | |||
|
U nás byl dnes pěkný slunečný den,nahradil nám včerejšek,kdy přeprchalo.Teď je jasno,svítí měsíc,takže do rána asi bude mrazík.Zatím mám pořád truhlíky s muškáty a begoniemi venku,pořád krásně kvetou.Je to neobvyklé v tak pozdní čas.Včera jsme si pobyli s naší mládeží,právě včera bylo to 50.výročí naší svatby.Tak snad už je po oslavách-ty naše děti nám přichystaly tolik překvapení!Když jsme jim děkovali,tak všichni naráz spustili,že to byl pro ně dar-příprava překvapení,všechny záležitosti kolem víkendu na chalupě,a to společné pobytí.Takže oni všichni že si to moc užívali.Jak tu píšete,všude je něco,není každý den do jásání,prožili jsme si také spoustu starostí v rodině sestry,s nemocí brášky,s manželovou maminkou,rozvody v rodině,zdravotní problémy synů,vnuček...Při tom všem mám veliké štěstí,že manžel je mojí,a vlastně celorodinnou oporou.Nám oběma jsou zase oporou kluci a jejich rodinky,víme o sobě a společně zvládáme to dobré i zlé.A to dobré si náležitě společně prožíváme. |
||||
| badysek | Ahojky všem , | Datum vložení: 10.11.2013 16:51 hod. | |||
|
GRATULUJI DĚVČÁTKA K VÝHŘE!!!!!!!!!!!!!![]() ![]() Měla jsem tu dceru se zetěm a mladší vnučku.Viděla jsem miminečko na fotce má asi 600gr. a 27cm ![]() ![]() Regi pa a drž se !!!!!!! |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 10.11.2013 16:50 hod. | |||
|
Dwvčata, gratuluji všem co jste dobře zabodovala.Body si dobře zúročte. Loučím se na dva dny. Ten počítač mi chybí, ale nedá se nic dělat. Dobrou noc. | ||||
| Bm68 | Už jsou | Datum vložení: 10.11.2013 16:33 hod. | |||
|
výsledky. Myslela jsem, že bude napsáno, kolik měl kdo pokladnic a zatím je, kolik měl kdo bodů. Ale výhry jsou určitě podle pokladnic. | ||||
| Bm68 | Hezklé odpoledne, | Datum vložení: 10.11.2013 16:22 hod. | |||
|
u nás taky leje. Zdeni, s tím kradením je to teď opravdu hrozné.Naším u ukradli několik kol, nemůžeš nechat kolo nezamčené ani minutu. Alči, já taky nemám žlučník a ten čaj jsem pila. Regi, člověk se musí radovat z maličkostí, jinak by ten život byl moc fádní. Já se pořád na něco těším a z každé maličkosti mám radost. |
||||
| Macizaj | Kuk. | Datum vložení: 10.11.2013 15:57 hod. | |||
|
U nás leje. Muž šel na fotbal - nevím, jak v tom mohou hrát. Já jsem tady sama, tak jsem napsala a hned vložila jeden článek. Dočetla jsem si vás a teď si vezmu deštník a půjdu mu naproti. Už mi bolí za krkem. Ahojky večer! ![]() Alenasilha, myslím, že to kolo poputuje do sběrny jako naše dvě vany ze zahrady. U nás v noci někdo řádil. Všude kolem bytovek byly rozházené popelnice, u nás ležely před vchodem sáňky a rozbili jednu elektrickou rozvodnou skříň na veřejné osvětlení. Opravit to nejde, tak bude obec zase kupovat novou skříň.Jsem asi sadista, ale přerazila bych jim ruce, jenže nikdo neví, kdo to dělá. |
||||
| alenasilha | , | Datum vložení: 10.11.2013 15:20 hod. | |||
|
jo co se nepřiváže, mýmu muži ukradli loni 2 kola a ted si dává pozor | ||||
| Sarita | * | Datum vložení: 10.11.2013 15:10 hod. | |||
|
Tak si holky představte , jak se tady krade.![]() Muž jed do Coopu na kole, je to stará skládačka, ale jezdí na ni místo chození pěšky, když ho bolí ta noha. Než vylezl , bral jen špek , tak mu to kolo někdo ukradl ![]() Tak to je teda síla. Ukradnou vše co vidí ![]() |
||||
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 10.11.2013 14:48 hod. | |||
|
já piji ovocné čaje, nobo zelený..jinak jen šalvěj- tu mám ze zahrádky...máta mi moc nechutná, ale rostla jako divá![]() Ten žlučníkový a slinivkový bych mohla vyzkoušet, ale musím se zeptat, když už žlučník nemám.. ![]() čekám, že půjdeme ven, svítí sluníčko, muž přelévá slivovici, musí vrátit demižonek...pak snad půjdeme ![]() |
||||