Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | ještě píšu, | Datum vložení: 10.11.2013 19:05 hod. | |||
|
jak říkáte, člověk si musí v tom trápení najít něco jen pro sebe,co ho baví... došla mi zpráva o pokladu,že mám 4O truhlic a mám si vzbrat výhru podle naplněných pokladnic,tak nevím,vy to píšete jinak, snad to zvládnu...chtěla bzch radši body,abych je dala dohromady a pak vybrat něco z dárků.nevím ppravdě,jak na to...snad mi poradíte...díky... už jsem si ulevila dušičce... přeji všem klidný nedělní večer,pokojnou noc bez boletí,starosti pryč a krásné sny...ahoj zítra... |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 10.11.2013 18:59 hod. | |||
|
Blani..díky s tím čajíkem..koupím si ho..![]() Kuřátka, já asi taky vezmu body..už chci vypnout PC..je zaplý od rána... Věruš, já mám taky ten balon, sedám si na něj,když příjde návštěva, abych nemusela přenášet židli..byly doby,kdy jsem na něm cvičila..ach jo..já jsem ale kůže líná... balon mám v ložnici u postele, nějak ho přehlížím..jsem hrozná baba..![]() ![]() Bobinko, taky máme venku i oleandr, nějak se mi nechce věřit,že je zítra Martina,že by mohl přijet na bílém koni.. Přeji všem dobrou nocku |
||||
| koudy | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 10.11.2013 18:58 hod. | |||
|
smazalo se to, tak znova... děti mi už odjely a za chvíli odjede l Luki na noční... těším se, až se muž uloží a usne a pak budu mít večer pro sebe...jak když uložíte malé dítě a máte klid... u nás dnes nepršelo,ale bzlo zataženo a zima... taky mi kvetou růže a durman,co v létě kvete jen jeden den,mi kvetekrásně celý týden...jinak jsem vše uklidila... Maruško,vše nejlepší ke krásnému výročí,aťjsi s manželem v krásné shodě ještě hodně let a jste si navzájem oporou... holky,ta kola,to je síla...já nejezdím,ale mám tu uskladněna kola všech a celkem drahá a tak mám kolikrát taky strach... Alenko,žlučníkový čaj můžeš klidně pít,taky nemám žlučník,ale umí se yanášet žlučovody.Když mám problémy,tak čaj piju... bzlinky pěstuju,věřím jim...mám mátu,meduňku,dobromysl,libeček...sbírám kopřivu,bez,jitrocel,lipový květ,třezalku,maliní a ostružiní...a ještě si čaje kupuju...dělám i med z pampelišek a sirupy z kopřiv,bezu,meduňky a máty a teď i šípkový...je to můj koníček... |
||||
| MaKuShKa15 | Blani, | Datum vložení: 10.11.2013 18:57 hod. | |||
|
klikni nalevo na "poklad" a tam na výhry a najeď si na 50 pokladnic a podívej se na výhry.....Já jsem jen nakoukla mezi večeří....![]() |
||||
| Bm68 | Majko, | Datum vložení: 10.11.2013 18:36 hod. | |||
|
už jsem ti sice jednou přála, ale ještě znovu k vašemu krásnému vročí hodně zdravíčka a ještě mnoho společných krásných let.![]() To se každému nepoštěstí.Gratuluju všem úspěšným klikačkám (nebo lovkyním pokladů). Já mám 50 pokladnic, už si nepamatuju, co tam bylo, ale myslím, že mě nic nezaujalo, budu zřejmě chtít body. |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 10.11.2013 18:18 hod. | |||
|
V první řadě přeji Marušce k jejich nádhernému výročí ještě spoustu pěkných let s manželem a jejich rodinami.![]() ![]() Taky všem, které klikaly a umístily se v pokladu. A je zas týden za námi. Taky máme ještě muškáty, palmy venku. Dokonce nám ještě venku ve dvoře kvetou betunky a růže. Ani se nenadáme a bude zas rok za námi. Tak v osum večer si budeme vybírat výhry. Já se stále rozmýšlím mezi deštníkem a váhou. Ještě nevím, jak se rozhodnu. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 10.11.2013 17:59 hod. | |||
|
Jó, krade se o sto šest. Nám už taky zloději vymetli všechny sklepy a odnesli si co potřebovali. Tak se zatím mějte hezky. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Děvčátka, | Datum vložení: 10.11.2013 17:50 hod. | |||
|
byli jsme jen chvilku venku a už zase koukáme na telku![]() To pořadí je přesně jak to skončilo, pořadí a body, co jsme měly v té tabulce při skládání...takže 420cátá o pokladnicích nic![]() MOC všem blahopřeji ![]() ![]() ![]() ![]() Holky, mně a dceři se před lety taky stratily kola..nejprve dvě i se stojanem, ke kterému byla přimknutá a to další - nové ze sklepa v paneláku na Štědrý den...to někdo potřeboval dárek, já ho měla asi 2 měsíce ![]() |
||||
| alenasilha | macizaj | Datum vložení: 10.11.2013 17:45 hod. | |||
|
do sběrny ne,ale na burzu tam je prodávají ,to byli pěkný kola | ||||
| fanypol | HALI.. | Datum vložení: 10.11.2013 17:45 hod. | |||
|
Marunko..Ještě přáníčko ..Přeji Vám, ať jste ještě mnoho let takhle všichni na těch Valaškých kopcích pěkně spolu a FIT![]() ![]() |
||||