Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | Bobina | Datum vložení: 10.11.2013 20:07 hod. | |||
|
To mně moc mrzí, že na tebe váha nezbyla | ||||
| MaKuShKa15 | Už jsou tam nabídky, | Datum vložení: 10.11.2013 20:05 hod. | |||
|
nakonec jsem si vzala body, vrátím, co dlužím a snad něco vyměním za dárek. Jinak všem přeji pěkný večer a dobrou klidnou noc.![]() ![]() Maruš, nic to není, to zvládneš, klikni na to co chceš a potom se vrátíš úplně dolů a tam je otázka " závazně objednat, když na to klikneš, tak se to ještě zeptá, jestli opravdu chceš to, co sis vybrala, že to už nepůjde změnit a ty to znovu odklikneš a je to všechno. ![]() ![]() |
||||
| Bobina | tak | Datum vložení: 10.11.2013 20:05 hod. | |||
|
jsem se nemusela ani rozmýšlet. Ihned ve 20 hodin jsem šla vybírat a váha v nabídce už nebyla. Vzala jsem ten dešník. | ||||
| Anicka59 | Hezký večer | Datum vložení: 10.11.2013 20:02 hod. | |||
|
Vytoužené rádio potvrzeno-budu se na něj těšit | ||||
| MaKuShKa15 | Zdeni, | Datum vložení: 10.11.2013 19:36 hod. | |||
|
já těď přemýšlím, jestli má cenu vybírat dárek, když se ani na něj nedostanu,jenom si to můžu přečíst. Je to hned mezi VIP CHŽ rozebráno. Chtěla jsem body, ale teď nevím, to by tady člověk musel sedět celý den.Já už jenom počkám do 20.00 a rozhodnu se možná pro dárek. ...Tolik bodů zase nedostanu, služím 33.000 a tak mě moc nezbude.....S tím kolem je to bordel, ale víš jak to chodí, krade se všude.....![]() ![]() |
||||
| koudy | Marti, | Datum vložení: 10.11.2013 19:30 hod. | |||
|
díky,já na to kouknu snad mě nějak navedou,ale nevím,jak to uložit. Já napíšu,jak to šlo a kdyby,tak mi ,prosím,poradíš. Díky moc... ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Dobrý večer | Datum vložení: 10.11.2013 19:27 hod. | |||
|
![]() přeji. ![]() Majko i já přeji ještě jednou ke krásnému výročí hodně zdraví.Prožili jste spolu mnoho krásných chvil a ještě určitě prožijete. Všem gratuluji k výhrám. ![]() I já jsem si čaje uložila do rad. ![]() Přeji bezbolestnou klidnou noc a sladké sny. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 10.11.2013 19:23 hod. | |||
|
Marci já jsem trochu před tebou![]() Já tady propásla hrníček Angry Birds, než jsem se otočila , byl pryč, chtěla jsem pro syna ![]() Tak děvčátka pěkný večer a dobrou noc všem. ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer děvčátka. | Datum vložení: 10.11.2013 19:17 hod. | |||
|
Tak jsem si přečetla výsledky a věřte, měla jsem radost, že nejsem poslední. Jsem na 802 místě s 8351 body. Pro mě je to úspěch. Vám, které jste poctivě klikaly a obsadily přední místa, moc blahopřeji. Dívala jsem se na dárky v chytrém kontu, ale nemohu si nic vybrat. Snad ještě něco zajímavého přiletí. Majko, tak máte oslavu za sebou. Hlavně, že se povedla a co nožička? Je to lepší? |
||||
| MaKuShKa15 | Maruš, | Datum vložení: 10.11.2013 19:14 hod. | |||
|
máš možnosti"20 000 bodů do Chytrého konta + jeden dárek dle výběru: Sprchový gel o Házeč na tenisák o Hrníček o Matující perly o Pleťová maska slupovací o Dekorativní štětec o Řasenka o Tekuté oční linky o Stříbrné oční stíny o Samoopalovací krém nebo 20 000 bodů na účet v Chytrém kontu. Když si nevybereš dárek, ta si napíšeš až po 20.hod.že chceš body.20000 bodů ti připíší těch prvních sami a ty druhé jsou jako dárek. Podle mne tam, kde jsou parfémy, tak tam přibude kolonka s nabídkou dárků podle počtu pokladnic. V těch si buď zaškrtneš dárek a nebo body.Potom to musíš uložit, ale to nebude nic těžkého.Když tak se domluvíme potom..... ![]() |
||||