Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | dobré ráno ženičky | Datum vložení: 11.11.2013 07:25 hod. | |||
|
Všem přejí krásný den.U náa je pošmourno.Ani pesanovy se nechtělo být důouho venku,Víkend je fuč a vnučka taky,ale,že přijede v polovině prosince.Snad budu střihat metr,Nakonec jsem skončila na 285místě,Nechala jsem si připsat body.![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 11.11.2013 01:13 hod. | |||
|
828 je moje pořadí. Marti díky za povídání o bylinkových čajích. Koupím to kamarádce k narozkám.8, 12, |
||||
| badysek | Děvčátka , | Datum vložení: 10.11.2013 21:00 hod. | |||
|
já si vybrala vykrajovátka + body.Budeme s vnoučkem letos péct cukrové tak snad na něco budou![]() ![]() Majko krásné výročí jste měli ,do dalších společných let přeji především hodně zdravíčka no a taky trochu štěstíčka![]() ![]() ![]() GRATULUJI!!!!!![]() ![]() Kolo mi před lety taky ukradli .....Ale nové jsem si pak už nekoupila a teď už bych to stejně nezvládla ![]() ![]() Dobrou nocku a pěkné sny !!!!!! ![]() ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 10.11.2013 20:48 hod. | |||
|
Hezkou dobrou noc všem. Taky se podívám zda mne v TV něco upoutá.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Holky, | Datum vložení: 10.11.2013 20:30 hod. | |||
|
dobrou noc, já jdu také na telku......Ahojky zítra....![]() ![]() |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 10.11.2013 20:27 hod. | |||
|
Ne, Marti, nebylo to tam, ale teď na mé upozorněními to tam přidali. Tak už jsem si objednala body. Možná to nebudu mít za co utratit,ale tamty výhry se mi nelíbily. Dík a dobrou noc, jdu na telku. |
||||
| MaKuShKa15 | Blani, | Datum vložení: 10.11.2013 20:22 hod. | |||
|
body jsou sečteny myslím, že v prvním řádku dohromady ty co dávají + místo dárků, podívej se pořádně.![]() |
||||
| Bm68 | Marti, dík. | Datum vložení: 10.11.2013 20:19 hod. | |||
|
Myslela jsem, že už to tam není. A teď mi nabízejí vykrajovátka a sůl a plechovou dózu a body ne. Ptala jsem se admin, ale zatím žádná odpověď. To kdybych věděla, tak jsem se na 50 pokladnic vykašlala. Počkám, jestli mi něco odpoví a pak vypnu noťas. Přeju vám dobrou a ničím nerušenou noc. Ráno mě nehledejte, jdu hned brzy k holiči. |
||||
| koudy | Marti, | Datum vložení: 10.11.2013 20:16 hod. | |||
|
snad jsem to zvládla,body mám připsané a parfém potvrzený, asi je to dobře...moc toho nemám a nevím,jak dlouho si body smím nechat a teď už skoro nic nenaklikám...musím se podívat,co můžu mít z chztrého konta... dík za radu... já mám též víc hvězdiček,už nejsem úplné ucho... všem výherkyním blahopřeji a užijte si dárků... |
||||
| Macizaj | Já | Datum vložení: 10.11.2013 20:07 hod. | |||
|
mám napsáno - bez výhry, ale vzorek parfému snad dostanu, nevím. Aničko, gratuluji k rádiu. Přeji vám pěkný zbytek večera a dobrou noc! ![]() ![]() |
||||