Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | hurá hurá | Datum vložení: 11.11.2013 10:32 hod. | |||
|
Děvčata ani jsem si nevšimla,že mám zlatou hvězdičku. Aspň na jednu bolístku ![]() ![]() Zlatá záplata ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký den, | Datum vložení: 11.11.2013 09:43 hod. | |||
|
jsem doma, dneska to trvalo nějak dlouho. Ale jsem snad zase trochu vylepšená. Ještě jsem nesnídala, šla jsem na sedmou, tak nebyl čas. Dočtu později. |
||||
| badysek | Pěkné ponděli přeji, | Datum vložení: 11.11.2013 09:43 hod. | |||
|
Marti já uklízela tento týden v nedělí![]() ![]() Filipi byla jsi těsně v závěsu za mnou ![]() ![]() U nás je venku hnusně,ale asi pojedeme pro barvu na malování ,musíme se konečně chytnout té ložnice ať máme na svátky hotovo,ale nějak nám došly síly ![]() Plovoučka koupená tak to musíme dodělat![]() ![]() |
||||
| Hali | Příjemný den bez trampot Vám všem!!! | Datum vložení: 11.11.2013 09:37 hod. | |||
|
U nás pod mrakem,v noci popršelo,takže obávaný mrazík nebyl.Ale i tak je zima-jenom 3°C.Děvčata,děkuji Vám za přání.Ty oslavy byly moc pěkné,veselé i dojemné,a to díky těm našim mladým.Ještě to završil večer 9.11.,kdy jsem po odjezdu dětí nakoukla na FB,a tam nás oba dojalo,že nejmladší synek dal na FB naši svatební fotku s humorně podaným přáním,a tam nám všichni kamarádi našich dětí přáli k výročí,k prima synům atd.Takže to výročí jsme si opravdu užili ažaž....Tak a teď zase hurá do běžných každodenních starostí i radostí.A jak se říká-k tomu hlavně to zdraví! Děvčata,ať se Vám všecko daří a co se nedaří,ať moc nebolí a netrápí...řekněte si, že snad zase bude líp, život to tak na nás zkouší-jednou dole a jednou nahoře.... |
||||
| koudy | DOBRÉ RÁNO, | Datum vložení: 11.11.2013 08:59 hod. | |||
|
a pěkný vstup do nového týdne...![]() u nás svítí sluníčko,má to vydržet...musím převlíct povlečení,vyperu a snad budu moct pověsit ven... ![]() k obědu těstoviny s masem a květákem, smažený jsme měli minulý týden.... ![]() Alenko, já mám bodů 53 454,nvím, co stím podniknout... Marti s tím úklidem máš pravdu,znám to dobře,když se sejde na víkend celá rodina... ![]() Aničko filipi,věřím,že ti bude smutno,taky se mi po vnoučcích stýská a to je vidím každý týden,jen ta Verča už jezdí málo. Ale ono to uteče.... ![]() klikačky mě chytly,tak se těším až zas bude...v zimě mám víc času... ![]() ještě skočím do COOPU... ![]() mějte hezký den.... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ DEN | Datum vložení: 11.11.2013 08:33 hod. | |||
|
tak jsem si početla..tři stránky![]() ![]() Já mám taky bodíky..snad něco vybereme ![]() ![]() Marcelko, já bych taky muže nepožádala aby mi klikal, asi bych ani neuspěla,myslel by,že jsem se zbláznila, že dělám takovou blbinu ![]() ![]() ![]() Ale trošku bláznit je dovolené! ![]() ![]() mám 90 189 bodů, tak snad nějaké dárečky budou na články nějak nemám myšlenky..na výlety je zima, na cyklo taky a jinak asi nic zajímavého neprožívám![]() k obědu budu smažit květáček ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 11.11.2013 08:18 hod. | |||
|
U nás pršelo v noci a teď je mokro, ale neprší. Evi, jsem ráda, že je na chvostu někdo známý. ![]() ![]() Před Vánocemi to bude ještě horší. Já raději napíši článek, než sedět u PC a klikat. Muž na to není, aby klikal se mnou a já raději courám po lese nebo okolí. Dnes budu žehlit, mám vařeno a musím zase zašívat rifličky!! Mějte pěkný den. Blaničko, budeš kočka, že tě ani přítel nepozná! ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné jasné ráno | Datum vložení: 11.11.2013 08:02 hod. | |||
|
nemáme mraky,jen mráčky.Vypadá to na pěkný den.Já dnes budu uklízet, držím se jednoho jihočeského pořekladla" V sobotu uklízí každá sv..ě, v pondělí řádná hospodyně. " Je to dost vulgární, ale něco na tom je, protože se přes víkend hodně lidi scházeli a nadělal se nepořádek....Jen pro zasmání .Jinak se mějte dobře, kdo jde k Mudrům jen dobré výsledky a ostatním ať se vše daří....![]() ![]() ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 11.11.2013 08:01 hod. | |||
|
Pěkný den v novém týdnu. Tak nám trochu přibyly body a te´d už něco pěkného v chytrém kontu. Já si zatím nic nevybrala. Brala bych tu kávu co tam byla, ale vůbec jsem ji ani nezahlédla. Admin psaly, že letos bude ještě jedna klikačka - Vánoční strom. Někdo se tu ptal, kdy asi bude příště a já napsala, že na Valentýna a na Vánoční jsem zapoměla.![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 11.11.2013 07:59 hod. | |||
|
Máme zpola zamračeno, ale nepatrně nakoukne sluníčko. Ale jsou jen 2st.Tak mějte pěkný den a vstup do nového týdne. ![]() |
||||