Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata ani jsem si nevšimla,že mám zlatou hvězdičku.
Aspň na jednu bolístkuSmajlíkSmajlík
Zlatá záplataSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsem doma, dneska to trvalo nějak dlouho.
Ale jsem snad zase trochu vylepšená.

Ještě jsem nesnídala, šla jsem na sedmou, tak nebyl čas.
Dočtu později.
Obrázek uživatelky
profil
Marti já uklízela tento týden v nedělíSmajlíkSmajlík
Filipi byla jsi těsně v závěsu za mnouSmajlíkSmajlík
U nás je venku hnusně,ale asi pojedeme pro barvu na malování ,musíme se konečně chytnout té ložnice ať máme na svátky hotovo,ale nějak nám došly síly SmajlíkSmajlíkPlovoučka koupená tak to musíme dodělatSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás pod mrakem,v noci popršelo,takže obávaný mrazík nebyl.Ale i tak je zima-jenom 3°C.Děvčata,děkuji Vám za přání.Ty oslavy byly moc pěkné,veselé i dojemné,a to díky těm našim mladým.Ještě to završil večer 9.11.,kdy jsem po odjezdu dětí nakoukla na FB,a tam nás oba dojalo,že nejmladší synek dal na FB naši svatební fotku s humorně podaným přáním,a tam nám všichni kamarádi našich dětí přáli k výročí,k prima synům atd.Takže to výročí jsme si opravdu užili ažaž....Tak a teď zase hurá do běžných každodenních starostí i radostí.A jak se říká-k tomu hlavně to zdraví!
Děvčata,ať se Vám všecko daří a co se nedaří,ať moc nebolí a netrápí...řekněte si, že snad zase bude líp, život to tak na nás zkouší-jednou dole a jednou nahoře....
Obrázek uživatelky
profil
a pěkný vstup do nového týdne...Smajlík
u nás svítí sluníčko,má to vydržet...musím převlíct povlečení,vyperu a snad budu moct pověsit ven...Smajlík
k obědu těstoviny s masem a květákem, smažený jsme měli minulý týden....Smajlík
Alenko, já mám bodů 53 454,nvím, co stím podniknout...
Marti s tím úklidem máš pravdu,znám to dobře,když se sejde na víkend celá rodina...Smajlík
Aničko filipi,věřím,že ti bude smutno,taky se mi po vnoučcích stýská a to je vidím každý týden,jen ta Verča už jezdí málo. Ale ono to uteče....Smajlík
klikačky mě chytly,tak se těším až zas bude...v zimě mám víc času...Smajlík
ještě skočím do COOPU...Smajlík
mějte hezký den....SmajlíkSmajlíkSmajlík











SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem si početla..tři stránkySmajlíkSmajlík
Já mám taky bodíky..snad něco vyberemeSmajlíkSmajlík
Marcelko, já bych taky muže nepožádala aby mi klikal, asi bych ani neuspěla,myslel by,že jsem se zbláznila, že dělám takovou blbinuSmajlíkSmajlíkSmajlík
Ale trošku bláznit je dovolené!SmajlíkSmajlík
mám 90 189 bodů, tak snad nějaké dárečky budouSmajlíkna články nějak nemám myšlenky..na výlety je zima, na cyklo taky a jinak asi nic zajímavého neprožívámSmajlík

k obědu budu smažit květáčekSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás pršelo v noci a teď je mokro, ale neprší.
Evi, jsem ráda, že je na chvostu někdo známý.SmajlíkSmajlík
Před Vánocemi to bude ještě horší. Já raději napíši článek, než sedět u PC a klikat. Muž na to není, aby klikal se mnou a já raději courám po lese nebo okolí.
Dnes budu žehlit, mám vařeno a musím zase zašívat rifličky!!
Mějte pěkný den.
Blaničko, budeš kočka, že tě ani přítel nepozná!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
nemáme mraky,jen mráčky.Vypadá to na pěkný den.Já dnes budu uklízet, držím se jednoho jihočeského pořekladla" V sobotu uklízí každá sv..ě, v pondělí řádná hospodyně. " Je to dost vulgární, ale něco na tom je, protože se přes víkend hodně lidi scházeli a nadělal se nepořádek....Jen pro zasmáníSmajlík.Jinak se mějte dobře, kdo jde k Mudrům jen dobré výsledky a ostatním ať se vše daří....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkný den v novém týdnu. Tak nám trochu přibyly body a te´d už něco pěkného v chytrém kontu. Já si zatím nic nevybrala. Brala bych tu kávu co tam byla, ale vůbec jsem ji ani nezahlédla. Admin psaly, že letos bude ještě jedna klikačka - Vánoční strom. Někdo se tu ptal, kdy asi bude příště a já napsala, že na Valentýna a na Vánoční jsem zapoměla.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme zpola zamračeno, ale nepatrně nakoukne sluníčko.SmajlíkAle jsou jen 2st.
Tak mějte pěkný den a vstup do nového týdne.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles