Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | horalka49, | Datum vložení: 11.11.2013 14:18 hod. | |||
|
zdravím na ŠUMAVU a vítám Tě u nás![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Milá horalko ze Šumavy, | Datum vložení: 11.11.2013 13:27 hod. | |||
|
my jste tu milé, hodné, vstřícné, chytré a j. babičky, které si tu rády povídají, co se u každé děje, co budeme vařit a jak se budeme léčit samy vedle povinného léčení u Mudrů. Pokud sem zavítáš a budeš s námi sdílet osud budeme jenom rády.Já mám na Šumavě syna a sama jsem ta bydlela 20 roků a Blanička se tam i narodila.Mě se tam narodily všechny 3 děti v Prachaticích.Jinak vítej!!!!!![]() ![]() Maruš, Blani je blondýnka, tak asi barvu nezměnila, leda by si dala melír/ Blani že by???/ |
||||
| horalka49 | Pozdrav ze Sumavy | Datum vložení: 11.11.2013 13:13 hod. | |||
|
Dobre odpoledne,mile soukmenovkyne. Tak si take popijim odpoledni kavicku a chatuji se svou kamaradkou,ktera bydli asi 20 km ode mne. Venku je zatazeno a na okolnich kopcich uz lezi poprasek snehu. Martin se cinil a priklusal na svem belousi.Premyslim jestli delat neco smysluplneho tj. vyzehlit kos pradla, nebo se potesit se svym milackem= pocitacem a probrouzdat internet.Asi vyhraje to druhe, do zehleni musim mit chut a venku se moc brouzdat neda. Mejte se vsechny fajn, jsem moc rada,ze jsem nasla tyto stranky,jsou super. Zdravi horalka ze Sumavy http://diskuze.chytrazena.cz/ostatni/seniorky-10035.html?pridat_prispevek=1# |
||||
| koudy | dobré kafíčkování, | Datum vložení: 11.11.2013 13:11 hod. | |||
|
taky se chytám uvařit a sednout si...buchtu taky nemám,poslední jsemdala do krabičky pro Lukina do práce a zbytek snědl muž...![]() ložní prádlo pěkně větrá na zahradě,sluníčko sice nesvítí,ale pofukuje...mohlo by uschnout... ![]() ![]() děvčata,už mi dnes došla ta výhra Chuť domácí kuchyně...je to krásne uděláno,spousta barevných fotografií,uvidíme,jestli se podle toho bude dát vařit... ![]() Blanička je už vylepšená,ani nevím,jakou si dala barvu... Alči dík,budu se dívat průběžně... ![]() Krista bude mít na svátky nově krásně a voňavo... ![]() tak zatím ahojky... ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Zdravím všechna milá děvčata, | Datum vložení: 11.11.2013 12:54 hod. | |||
|
Já jsem uklízela podle toho pořekadla, ale jinak uklízím samozřejmě průběžne.Přes víkend když jsou doma vnoučata, tak proletí a je to znát všude.Mě to ale nevadí, kdybych tu bydlela s mužem sama, tak bych se tu nudou ukousala.Ty nejstarší vnuci i vnučka jsou rozhozeni s bydlením Praha, Brno, Vyškov, a jižní Čechy a ty cestu najdou jenom někdy.Mají své životy.Všichni svobodní i ldyž žijí v páru, já už měla ve 30ti letech 2 děti.Venku je zima jako v Rusku, chvíli jsem šla zahrnovat nové mladé jahody chvojím, toho máme dost vlastního.Domluvili jsme se,že budou nudle s mákem a tak to bylo hned.Já mám rezervu nasušených svých a tak jsme si pochutnali.Dojedli jsme i polévku.Za chvíli bude kafíčko, ale sladké nic -vše se snědlo včera a pár kousků měli na snídani děti.Tak sedím jako pecka a přemýšlím " o nesmrtelnosti brouka"/chichichi/Asi jste už po kafíčku, Blanka je " kočanda"- hned je lepší nálada, že mám pravdu?...Užijte si pěkné odpoledne, já už nevystrčím ani nos...![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Ahoj, | Datum vložení: 11.11.2013 12:37 hod. | |||
|
pěkné odpoledne. Doufám, že si užíváte buď ještě při obědě nebo při kafíčku. Já dneska vařila jen rizoto, ale mám ho ráda. Jani, vy máte sluníčko? U nás je zataženo. Maky, tak jsi mě potěšila s tím pořekadlem, proto já v sobotu neuklízela, až v neděli. |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 11.11.2013 12:05 hod. | |||
|
přeji dobrou chuť k obědu,byli jsme nakoupit barvu a teprve budu vařit gulášovou polívku![]() ![]() Alči ráda ,ale nejsou síly ![]() ![]() Blanička je vylepšená ,já se barvila ve čtvrtek![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 11.11.2013 12:04 hod. | |||
|
![]() dobrou chuť k obědu a k odpolední kávě. ![]() Já jedu ještě za zvířátky když u nás svítí sluníčko. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 11.11.2013 11:25 hod. | |||
|
janičko, hezky jsi ná vše co se psalo zhrnula...jsi hodná, budeme si to déle pamatovat KOUDY:.nahlížej na ty bodíky,klikni občas na ně, třeba tě něco zaujme a objednáš si něco, myslím, že až rozdají dárky z klikačky, že budou přidávat i tam nové věci... ![]() Filipi, za chvíli se ti to bude zlatit celé ![]() ![]() KRISTY: nechceš se na to vrhnout i u nás ![]() ![]() Děvčátka, přeji dobré chutnáníčko.. ![]() půjdu smažit za chvíli květák..te´d mám v troubě ještě moučník, zase s jablky ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 11.11.2013 10:37 hod. | |||
|
![]() pěkné pondělní předpoledne. Já jela ráno do Penny a pak na zahradu.Přišla mně SMS, že přijde balíček. Šla jsem na procházku.Je tam docela chladno.Domů jsem přijela v 9.23 a už jsem tam měla lístek, že tam balíková pošta byla.Tak musím k večeru na poštu.Většinou jezdí v půl 10.Na lístku je 9.15.Tak se projdu. Jela jsem znovu do města do spořitelny a na nákup do Alberta. ![]() ![]() Blanka je vylepšená a Martička uklízí.Věrka jela na injekci a možná i na výlet k synovi. Mějte pěkný den. ![]() ![]() |
||||