Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
zdravím na ŠUMAVU a vítám Tě u násSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
my jste tu milé, hodné, vstřícné, chytré a j. babičky, které si tu rády povídají, co se u každé děje, co budeme vařit a jak se budeme léčit samy vedle povinného léčení u Mudrů. Pokud sem zavítáš a budeš s námi sdílet osud budeme jenom rády.Já mám na Šumavě syna a sama jsem ta bydlela 20 roků a Blanička se tam i narodila.Mě se tam narodily všechny 3 děti v Prachaticích.Jinak vítej!!!!!SmajlíkSmajlík

Maruš, Blani je blondýnka, tak asi barvu nezměnila, leda by si dala melír/ Blani že by???/
Obrázek uživatelky
profil
Dobre odpoledne,mile soukmenovkyne. Tak si take popijim odpoledni kavicku a chatuji se svou kamaradkou,ktera bydli asi 20 km ode mne. Venku je zatazeno a na okolnich kopcich uz lezi poprasek snehu. Martin se cinil a priklusal na svem belousi.Premyslim jestli delat neco smysluplneho tj. vyzehlit kos pradla, nebo se potesit
se svym milackem= pocitacem a probrouzdat internet.Asi vyhraje to druhe, do zehleni musim mit chut a venku se moc brouzdat neda. Mejte se vsechny fajn, jsem moc rada,ze jsem nasla tyto stranky,jsou super. Zdravi horalka ze Sumavy http://diskuze.chytrazena.cz/ostatni/seniorky-10035.html?pridat_prispevek=1#
Obrázek uživatelky
profil
taky se chytám uvařit a sednout si...buchtu taky nemám,poslední jsemdala do krabičky pro Lukina do práce a zbytek snědl muž...Smajlík
ložní prádlo pěkně větrá na zahradě,sluníčko sice nesvítí,ale pofukuje...mohlo by uschnout...SmajlíkSmajlík
děvčata,už mi dnes došla ta výhra Chuť domácí kuchyně...je to krásne uděláno,spousta barevných fotografií,uvidíme,jestli se podle toho bude dát vařit...Smajlík
Blanička je už vylepšená,ani nevím,jakou si dala barvu...
Alči dík,budu se dívat průběžně...Smajlík
Krista bude mít na svátky nově krásně a voňavo...Smajlík

tak zatím ahojky...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já jsem uklízela podle toho pořekadla, ale jinak uklízím samozřejmě průběžne.Přes víkend když jsou doma vnoučata, tak proletí a je to znát všude.Mě to ale nevadí, kdybych tu bydlela s mužem sama, tak bych se tu nudou ukousala.Ty nejstarší vnuci i vnučka jsou rozhozeni s bydlením Praha, Brno, Vyškov, a jižní Čechy a ty cestu najdou jenom někdy.Mají své životy.Všichni svobodní i ldyž žijí v páru, já už měla ve 30ti letech 2 děti.Venku je zima jako v Rusku, chvíli jsem šla zahrnovat nové mladé jahody chvojím, toho máme dost vlastního.Domluvili jsme se,že budou nudle s mákem a tak to bylo hned.Já mám rezervu nasušených svých a tak jsme si pochutnali.Dojedli jsme i polévku.Za chvíli bude kafíčko, ale sladké nic -vše se snědlo včera a pár kousků měli na snídani děti.Tak sedím jako pecka a přemýšlím " o nesmrtelnosti brouka"/chichichi/Asi jste už po kafíčku, Blanka je " kočanda"- hned je lepší nálada, že mám pravdu?...Užijte si pěkné odpoledne, já už nevystrčím ani nos...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
pěkné odpoledne. Doufám, že si užíváte buď ještě při obědě nebo při kafíčku. Já dneska vařila jen rizoto, ale mám ho ráda.
Jani, vy máte sluníčko? U nás je zataženo.
Maky, tak jsi mě potěšila s tím pořekadlem, proto já v sobotu neuklízela, až v neděli.
Obrázek uživatelky
profil
přeji dobrou chuť k obědu,byli jsme nakoupit barvu a teprve budu vařit gulášovou polívkuSmajlíkSmajlík
Alči ráda ,ale nejsou síly SmajlíkSmajlík
Blanička je vylepšená Smajlík,já se barvila ve čtvrtekSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík

dobrou chuť k obědu a k odpolední kávě.Smajlík

Já jedu ještě za zvířátky když u nás svítí sluníčko.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
janičko, hezky jsi ná vše co se psalo zhrnula...jsi hodná, budeme si to déle pamatovat

KOUDY:.nahlížej na ty bodíky,klikni občas na ně, třeba tě něco zaujme a objednáš si něco, myslím, že až rozdají dárky z klikačky, že budou přidávat i tam nové věci...Smajlík
Filipi, za chvíli se ti to bude zlatit celéSmajlíkSmajlík

KRISTY: nechceš se na to vrhnout i u násSmajlíkSmajlík
Děvčátka, přeji dobré chutnáníčko..Smajlík
půjdu smažit za chvíli květák..te´d mám v troubě ještě moučník, zase s jablkySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkné pondělní předpoledne.
Já jela ráno do Penny a pak na zahradu.Přišla mně SMS, že přijde balíček. Šla jsem na procházku.Je tam docela chladno.Domů jsem přijela v 9.23 a už jsem tam měla lístek, že tam balíková pošta byla.Tak musím k večeru na poštu.Většinou jezdí v půl 10.Na lístku je 9.15.Tak se projdu.
Jela jsem znovu do města do spořitelny a na nákup do Alberta.SmajlíkSmajlík
Blanka je vylepšená a Martička uklízí.Věrka jela na injekci a možná i na výlet k synovi.
Mějte pěkný den.SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles