Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | Bobina | Datum vložení: 11.11.2013 18:40 hod. | |||
|
No, ale paní je tedy zasloužená. Jak chce vychovávat dceru z kriminálu nevím - rodiče jsou už staří, její dědeček má 80 let a babička prý špatně chodí a byla to její jediná dcera. A co víc, barák rodičů jde do dražby, a sami nevědí,co bude dál | ||||
| hanakam | Pro Aničku59 | Datum vložení: 11.11.2013 18:37 hod. | |||
|
Sběr červených a žlutých hvězdiček je vysvětlen v nápovědě, sekce diskuze: Určitě už si každý z vás všiml slušivých hvězdiček, které máte vedle obrázku a své přezdívky. Tyto hvězdičky ukazují, jak jste na portálu Chytrá žena.cz aktivní. Pokud budete na stránky chodit pouze občas a nebudete nijak přispívat k jejich zlepšení psaním článků, nebo receptů, nebudete si povídat v diskuzích, přidávat fotky do fotoalba, tak bude vaše hodnocení růžovými hvězdičkami. Tyto hvězdičky vždy odpovídají celkovému počtu Vámi nasbíraných bodů. Počet bodů za jednotlivý počet hvězdiček nesdělujeme, zná je jen hodnotící systém Pokud ale budete na stránkách aktivní, pomáhat jiným v poradně, odpovídat v diskuzích, sdílet fotky ve fotoalbu, soutěžit s námi o zajímavé ceny, tak může vaše jméno zdobit i několik zlatých hvězdiček. Systém přiděluje hvězdičky všem čtenářkám stejně, tedy čím více s námi budete spolupracovat, tím více růžových a potom zlatých hvězdiček budete mít. |
||||
| Bobina | Anicka59 | Datum vložení: 11.11.2013 18:37 hod. | |||
|
Tak dostaneš zaplaceno za pejska, nebo jej zpátky. Nakonec to dobře dopadlo.![]() |
||||
| koudy | pěkný podvečer, | Datum vložení: 11.11.2013 18:36 hod. | |||
|
vítám Horalku mei nás...svět je malý,jsem sice z Moravy,ale mám švagrovou v Plzni a v Přešticích a Oplotě neteře...jezdili jsme k ni na chalupu do Roupova...ale Šumava je už blízko... smajlíky máš v příspěvku,stačí kliknout... ![]() ![]() mě krásně uschlo a provětralo prádlo... už ho má i uložené...venku je zima,jen jsem posbírala prádlo avytáhla popelnici a honem do teplíčka... ![]() jejda,já mám už jednu zlatou...hurá,sláva... hezký večer všem... |
||||
| Bobina | Děvčata | Datum vložení: 11.11.2013 18:34 hod. | |||
|
br, br dnes byla zima. Takový studený vítr foukal. Taky vítám horalku ze Šumavy mezi námi. Moje maminka se narodila Chodově. Skoro každý rok o prázdninách jsme tam jezdili. Taky na Chodské slavnosti v srpnu do Domažlic. Aničko ty hvězdičky jen tak orientačně ukazují, jak jsi aktivní na CHŽ. Jinak žádný význam nemají.![]() |
||||
| Anicka59 | Děvčata | Datum vložení: 11.11.2013 18:27 hod. | |||
|
Jak jsem Vám psala o té paní co mně nezaplatila za pejska, tak ji o víkendu sebrali a zavřeli - bude mně jej zplácet její maminka, která si vzala k sobě i její dceru, poněvadž otec o ní nejeví zájem a navíc je to holandan. Pokud nebude splácet, pejsek ji bude odebrán | ||||
| horalka49 | Dalsi pozdrav ze Sumavy | Datum vložení: 11.11.2013 18:27 hod. | |||
|
Mila devcata, dekuji vam za pratelske privitani. Urcite si s vami rada popovidam. Uz mam vyzehleno i vyspraveno,co bylo treba. Ted se podivam na Taxik a trochu provetram mozkove zavity.Pak zpravy a zase se vratim k pocitaci, TV dnes nic moc. Krasny vecer !!!!! PS: Jak vkladate ty smajliky ???? |
||||
| Anicka59 | Hezký večer, | Datum vložení: 11.11.2013 18:25 hod. | |||
|
Vítám mezi námi horalku49 a mám dotaz -nikde jsem zatím nenašla vysvětlení, co znamenají žluté a růžové hvězdičky u jména. Kde to mám hledat, popřípadě mně to někdo vysvětlete-díky moc | ||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 11.11.2013 17:43 hod. | |||
|
Já taky Horalko49 pocházím ze Šumavy. Z Čímic, což je asi 12 km od Sušice a 12 km od Horaždˇovic. Blízko (asi 5 km)je hrad Rabí. Ale provdala jsem se v r.79 do Štětí.![]() ![]() ![]() ![]() Tak se mějte hezky a ahoj. |
||||
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 11.11.2013 16:49 hod. | |||
|
Vítám Horalku mezi námi...Já to mám podobné..na žehlení se musím moc a moc přesvědčovat![]() Raději usednu k internetu![]() ![]() Byla jsem si u obvodní pro recept, venku tak silně fouká vítr, že jsem byla ráda, že jsem v kapse našla rukavice ![]() Už mám čajíček, tak se zahřeji ![]() ![]() |
||||