Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Ahoj děvčátka. | Datum vložení: 11.11.2013 19:47 hod. | |||
|
Já jsem sice dočetla, ale dnes je toho zase tolik, že si všechno nepamatuji. Také vítám Horalku. Já bydlím kousek od Rokycan. Šumavu miluji,často tam jezdíme na dovolenou. Letos jsme byli na Churáňově.Odkud jsi ty? Blaničko, hned se cítí člověk lépe, když má novou hlavičku, viď? ![]() ![]() Makuško, také jsem dnes několikrát koukala na dárky, ale nic mě nezaujalo, nebo jsem neměla dost bodů. Snad se něco povede. Aničko, dnes se dějí věci, člověk žasne. Lépe nic nevidět a nevědět.Já se ani nedívám na zprávy, je to samý horor. U nás dnes bylo pod mrakem a zima. Byli jsme se projít kolem lesního rybníka. Zítra tam budou lovit ryby, tak jsme to tam okukovali. Všem přeji pěkný večer a dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| filipi | pžejí | Datum vložení: 11.11.2013 19:34 hod. | |||
|
Krásný podvečer a ještě krásnější klidnou a bezbolestnou noc![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 11.11.2013 19:30 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Vítám také Horalku49.Já jsem ze střední Moravy. Blani, u nás opravdu svítilo sluníčko.Bylo kolem 10°C.Trochu profukoval vítr, ale dalo se.Já zametla kolem boudy popadané jehličí.Vyklepala ze psích boud koberce.Vyplela trochu trávy z trvalek, co se znovu objevila a přes Tesco domů. Pak jsem jela do Spořitelny.Přišlo vyúčtování elektriky a tak jsme dopláceli.Cestou zpět jsem to vzala už přes poštu pro balíček. Teď občas kliknu na dárky.Zatím jsem nic neviděla, co by se mi hodilo. Mějte pěkný večer u televize nebo počítače. Přeji dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 11.11.2013 19:13 hod. | |||
|
Dnes tady nestíhám, pořád je něco na práci. Ani jsem nedočetla co píšete.![]() Tak já jen popřeji pěkný večer a dobrou noc všem. ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 11.11.2013 19:13 hod. | |||
|
Takže Vám přeji pěknou dobrou noc.![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Maruš, | Datum vložení: 11.11.2013 19:07 hod. | |||
|
ještě jsem nakoukla, protože jsem chytala dárek pro Verunku - památníček. Vracím se k Lidušce, byla tu naposledy kolem dušiček 1-2.11 a říkala, že se to dozví začátkem dalšího týdne, takže asi kolem 6.11 jí řekli nástup, ale už se neozvala. Měj se pěkně a dobrou noc...., | ||||
| koudy | děvčata, | Datum vložení: 11.11.2013 18:54 hod. | |||
|
vzpoměla jsem na Lidušku,nevíte,kdy měla nastoupit do nemocnice... | ||||
| Bobina | Anicka59 | Datum vložení: 11.11.2013 18:48 hod. | |||
|
Tak to je strašný. Chudák rodiče a její dcerka. Život je někdy krutý.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný podvečer, | Datum vložení: 11.11.2013 18:42 hod. | |||
|
nejprve odpovím nově píšící horalce. Když píšeš příspěvěk tak normálně nad tebou poskakují smajlíci, klikneš na kterého chceš a on se ti v přípspěvku objeví. Nelekni se, protože se ti objeví jen číslo, ale po uzavření příspěvku ho tam budeš mít...Nechceš nám napsat nejbližší větší město , kde žiješ, a jaké máš křestní jméno?....Jen pro malé představení se.....Děvčata, já také poslouchám taxík, ale po něm musím dělat večeři, nahoře mladí jeli na svatomartinskou husu s červeným zelím- byli pozváni, přijedou než děti půjdou spát kolem 21.hod.. Maminka upekla obíhanici a k tomu brambůrky s okurkem...Už sem nepůjdu, budou humoresky četnické a proto vám přeji pěkný zbytek večera, klidnou dobrou noc a zítra ahojky...... ![]() ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | hanakam | Datum vložení: 11.11.2013 18:41 hod. | |||
|
Děkuji-vyčerpávající odpověd | ||||