Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Haló, kdepak se touláte? | Datum vložení: 12.11.2013 08:06 hod. | |||
|
Snad ještě nejste v pelíšku? I když, u nás je bílý mráz, tak proč ne? ale sluníčko krásně svítí /za oknem/ . Štvou mě lidé, kteří spalují v kamnech všechno možné. Kouř zavalil celou obec. Mám dnes obíhací kolečko, tak jdu na to. Přeji všem pěkný den! ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkné ráno. | Datum vložení: 12.11.2013 08:06 hod. | |||
|
Máme už sluníčko a vše zamrzlé. Nejdříve vítám Horalku tady, sice poslední , ale přece Ať se Ti tady líbí. Už jsem zalila kytičky a jdu si umýt vlasy. Sice nevím jestli mi to přidá na kráse, ale co kdyby Mšjte pěkný den .![]() |
||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 12.11.2013 08:06 hod. | |||
|
![]() přeji všem. Máme zase slunečný, ale trochu mrazivý den.Střechy jsou bílé.Byly asi-2°C. Dnes na zahradě zakryji růže a trvalky chvojím.K obědu budu dělat ptáčky z králičích stehen, rýži a salát z posledního čínského zelí ze zahrádky. ![]() Kdo jde k lékařům tak přeji dobré pořízení a Kristýnko dělat pomalu, nejste nejmladší. Přeji pěkný den a já jdu nejdříve na procházku s fenkami. ![]() ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 12.11.2013 00:07 hod. | |||
|
Horalku chci taky přivítat. Přeji všem dobrou noc, hezké sny a klídku moc. | ||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 11.11.2013 21:01 hod. | |||
|
už vypnu počítač o reklamě jsem vše přečetla...Dobrou nocku Blaní, zítra ať jsi brzy doma ![]() ![]() |
||||
| badysek | Ahojky všem , | Datum vložení: 11.11.2013 20:22 hod. | |||
|
taky nakukuji,už jsme něco vyklidili,zítra nám syn vymaluje strop a pak budeme pomálu sami![]() ![]() ![]() Aničko to je síla,chudáci rodiče..... Mějte pěkný večer a dobrou nocku ![]() |
||||
| Bm68 | Taky vítám | Datum vložení: 11.11.2013 20:17 hod. | |||
|
horalku a zajímalo by mě, odkud že je - trochu blíž. Já teď bydlím v Horažďovicích. Holky, melír nemám, mám pořád stejnou barvu, spíš blond. A novou hlavu bych brala, hlavně abych nezapomínala, ale to mi holička nezařídila. ![]() A už jdu na telku. Jo, zítra jdu na kvika (nebo quicka?), takže zase přijdu dýl. |
||||
| Bm68 | No teda, | Datum vložení: 11.11.2013 20:09 hod. | |||
|
tady je příspěvků... Budu mít co číst. A vám přeju krásný večer a dobrou noc, ať vás nic nebolí a netrápí. ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bobina | Taky se rozloučím | Datum vložení: 11.11.2013 20:04 hod. | |||
|
hezkou dobrou klidnou noc a pěkný zítřejší den.![]() |
||||
| Hali | Příjemný klidný večer Vám všem!!!! | Datum vložení: 11.11.2013 19:57 hod. | |||
|
Jenom nakukuju,popřát krásný večer a bezbolestnou dobrou noc.Před chvílí jsme se vrátili od nejmladšího synka,malý čipera už byl dnes ve školce,byl spokojený,jenom nám všem ohlásil,že nesnědl oběd-není se co divit,po více než 14 dnech domácí maminčiny a babiččiny stravy .U nás je dnes "sněhový" vítr,a předpověď hlásí sníh od 600m,my jsme 490m,takže se asi taky brzy dočkáme.Tak si děvčata nechejte něco pěkného zdát,a zítra ráno ať jste čiperné jako rybičky . |
||||