Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
u nás je úplně nádherně asi budu čistit okna,na teploměru co je na balkoně a opírá se tam slunce je30stupnů,nebo,že by byl pokažený
Obrázek uživatelky
profil
u nás je sluníčkovoSmajlíkSmajlík
nám zbyl br. salát, tak udělám filé, našla jsem v mražáku, už možná od lońskaSmajlíkchlapi mně pochválí..sváteční obídek
polívka bude skoro jako u Makušky..taky s máčenými houbamiSmajlíkSmajlík


za chvíli to usmažím a půjdu do lékárnySmajlíkSmajlíkAničko-filipi-to by mne taky nas--loSmajlík

Přeji vám dobré chutnáníčkoSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
a zapomněla jsem, cojsem chtěla napsat...SmajlíkSmajlík

chystám se k vaření,něco levného...kedlubnovou polévku, okurkovou omáčku vejce,brambor...

Marti a Zdena budou mít krásné hlavinky, já ráno vypadám jak bych celou noc prolézala křoví a moc mi to nejde srovnat...SmajlíkSmajlík

Kristy...kašli na lidi,člověk kolikrát něco vyslechne a mrzí to...je nejlíp to hodit za hlavu...člověk sám ví nejlíp, jak mu je...

Hali s těma prckama je nejlíp,dodají sílu a energii...
a Aničko filipi, to nena...., to přijde líto...
holky,co jdete ven, ať vám není zima, já radši nebudu mov vystrkovat nos,na dvoře jsem to oběhla i s pejkama a ze sklepa zeleninu jsem přinesla a to mistačí brrrr...Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ráno byla střecha i auta bílá.Byla jsem u lékaře napsat čípky od bolesti(v lékarně mě je bez receptu nedali)Až jsem přišla domů tak jsem zjistila,že je to paralén a na ten jsem alergická.Ten lékař to tam má napsané a já jsem blbá,že jsem si to nevšimla.Tak zítra nanovo.Posra.. ůterý.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
nebo už dopoledne... my máme sluníčko, takové všelijaké,je zima,2 stupně,ještě není bílo,ale fouká tam...
Blani mě rozesmála,jak je vtipná po ránu...Smajlík

mám tu pošťačku, budou penízky...tak za chvilku...
Obrázek uživatelky
profil
Kristy..to znám...přesně ty pocity i ty řeči od jinýchSmajlík

Děvčátka, přeji hezké skoro dopoledne,Smajlík

Blani, taky mám kafíčkoSmajlíkSmajlík
¨Já se zase dlouho koukala na emailíky,tak sem jdu až nyní..u nás svítí sluníčko, ale ráno byly jen 3°C...doufám, že se oteplí, půjdu pak kolem poledne do lékárnySmajlík Smajlíkteď mám pyžámkový dýchánekSmajlíkSmajlík SmajlíkSmajlík
Taky nevím co budu vařitSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
krásné dobré ráno,u nás je zas hnusně ,podle toho se taky cítímSmajlíkDneska jsem se ani nemohla vykopat z postele,bolí mně celý člověkSmajlíkSmajlíkNevím si ani představit,že bych mohla jít do práce.........
Ale musím se nějak zmobilizovat,čeká nás další vyklizení,syn nám dnes vymaluje strop.A manžel není o moc lepšíSmajlíkSmajlík
Potom vám někdo řekne,vy se máte užíváte si důchodůSmajlíkSmajlík
A dost jsem nějak blbě naladěnáSmajlíkSmajlík
Užívejte si krásný den,bez bolestí a starostíSmajlíkSmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
krásný den. SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Už máme sluníčko. Však taky byla pořádná zima ráno.
Ještě jsem nečetla vaše příspěvky, tak nevím, na co reagovat. Jen vidím pode mnou, že Marti namočila trochu hub. Já zatím namočila jen jednu hubu, tu svojí a to do snídaňového kafe (vlastně Cara).Smajlík A co bude k obědu nemám zatím zdání. Asi něco s těstovinami.
Obrázek uživatelky
profil
plný sluníčka, modré oblohy.Přát si mohu co chci, ale snad dnes nebude pod mrakem.Zatím trošku sluníčko vykukuje....Zdeni, také si jdu za chvíli umýt hlavinku, ale že to neudělá nic s mou vizáží,to vím předem. Ještě že i můj manžel hůř vidí jako já....K obědu dnesbude obíhanice ,brambory a okurkový salát.Měla jsem v mražáku balíček obíhanice již upečené, takže žádné vaření, ale polévku musím, bude bramboračka, večer jsem si namočila trochu hub.Mějte se fanfárově......Smajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
máme sluníčko, mráz nebyl, bezvětří, 3 stupně tepla.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles