Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| alenasilha | ,pěkný den | Datum vložení: 12.11.2013 11:13 hod. | |||
|
u nás je úplně nádherně asi budu čistit okna,na teploměru co je na balkoně a opírá se tam slunce je30stupnů,nebo,že by byl pokažený | ||||
| fanypol | Děvčátka, | Datum vložení: 12.11.2013 11:08 hod. | |||
|
u nás je sluníčkovo![]() ![]() nám zbyl br. salát, tak udělám filé, našla jsem v mražáku, už možná od lońska chlapi mně pochválí..sváteční obídekpolívka bude skoro jako u Makušky..taky s máčenými houbami ![]() ![]() za chvíli to usmažím a půjdu do lékárny ![]() Aničko-filipi-to by mne taky nas--lo![]() Přeji vám dobré chutnáníčko ![]() ![]() |
||||
| koudy | jsem zpět, | Datum vložení: 12.11.2013 09:37 hod. | |||
|
a zapomněla jsem, cojsem chtěla napsat...![]() ![]() chystám se k vaření,něco levného...kedlubnovou polévku, okurkovou omáčku vejce,brambor... Marti a Zdena budou mít krásné hlavinky, já ráno vypadám jak bych celou noc prolézala křoví a moc mi to nejde srovnat... ![]() ![]() Kristy...kašli na lidi,člověk kolikrát něco vyslechne a mrzí to...je nejlíp to hodit za hlavu...člověk sám ví nejlíp, jak mu je... Hali s těma prckama je nejlíp,dodají sílu a energii... a Aničko filipi, to nena...., to přijde líto... holky,co jdete ven, ať vám není zima, já radši nebudu mov vystrkovat nos,na dvoře jsem to oběhla i s pejkama a ze sklepa zeleninu jsem přinesla a to mistačí brrrr... ![]() ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno | Datum vložení: 12.11.2013 09:28 hod. | |||
|
Ráno byla střecha i auta bílá.Byla jsem u lékaře napsat čípky od bolesti(v lékarně mě je bez receptu nedali)Až jsem přišla domů tak jsem zjistila,že je to paralén a na ten jsem alergická.Ten lékař to tam má napsané a já jsem blbá,že jsem si to nevšimla.Tak zítra nanovo.Posra.. ůterý.![]() |
||||
| koudy | dobré ránko, | Datum vložení: 12.11.2013 09:20 hod. | |||
|
nebo už dopoledne... my máme sluníčko, takové všelijaké,je zima,2 stupně,ještě není bílo,ale fouká tam... Blani mě rozesmála,jak je vtipná po ránu... ![]() mám tu pošťačku, budou penízky...tak za chvilku... |
||||
| fanypol | PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ DEN | Datum vložení: 12.11.2013 09:01 hod. | |||
|
Kristy..to znám...přesně ty pocity i ty řeči od jiných![]() Děvčátka, přeji hezké skoro dopoledne, ![]() Blani, taky mám kafíčko ![]() ![]() ¨Já se zase dlouho koukala na emailíky,tak sem jdu až nyní..u nás svítí sluníčko, ale ráno byly jen 3°C...doufám, že se oteplí, půjdu pak kolem poledne do lékárny teď mám pyžámkový dýchánek![]() ![]() ![]() Taky nevím co budu vařit ![]() |
||||
| badysek | Ahojky všem , | Datum vložení: 12.11.2013 08:54 hod. | |||
|
krásné dobré ráno,u nás je zas hnusně ,podle toho se taky cítím Dneska jsem se ani nemohla vykopat z postele,bolí mně celý člověk![]() Nevím si ani představit,že bych mohla jít do práce.........Ale musím se nějak zmobilizovat,čeká nás další vyklizení,syn nám dnes vymaluje strop.A manžel není o moc lepší ![]() ![]() Potom vám někdo řekne,vy se máte užíváte si důchodů ![]() ![]() A dost jsem nějak blbě naladěná ![]() ![]() Užívejte si krásný den,bez bolestí a starostí ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Ahoj, | Datum vložení: 12.11.2013 08:23 hod. | |||
|
krásný den. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Už máme sluníčko. Však taky byla pořádná zima ráno. Ještě jsem nečetla vaše příspěvky, tak nevím, na co reagovat. Jen vidím pode mnou, že Marti namočila trochu hub. Já zatím namočila jen jednu hubu, tu svojí a to do snídaňového kafe (vlastně Cara). A co bude k obědu nemám zatím zdání. Asi něco s těstovinami. |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji krásný den, | Datum vložení: 12.11.2013 08:14 hod. | |||
|
plný sluníčka, modré oblohy.Přát si mohu co chci, ale snad dnes nebude pod mrakem.Zatím trošku sluníčko vykukuje....Zdeni, také si jdu za chvíli umýt hlavinku, ale že to neudělá nic s mou vizáží,to vím předem. Ještě že i můj manžel hůř vidí jako já....K obědu dnesbude obíhanice ,brambory a okurkový salát.Měla jsem v mražáku balíček obíhanice již upečené, takže žádné vaření, ale polévku musím, bude bramboračka, večer jsem si namočila trochu hub.Mějte se fanfárově...... ![]() |
||||
| Bobina | dobré ráno | Datum vložení: 12.11.2013 08:11 hod. | |||
|
máme sluníčko, mráz nebyl, bezvětří, 3 stupně tepla.![]() |
||||