Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Lidko, už jsme si říkaly, že se neobjevuješ. Uklízej pomalu ať jsi na operaci odpočatá, je to pak snazší. Držím moc palce.

Kristýnko, jakmile se objeví sluníčko, hned je jiná nálada.Hlavně, že jsi splín překonala!SmajlíkSmajlík
Filipi,také jsem prodávala,v domácích potřebách jsme se nadřely hrozně. Tahaly jsme televize, sporáky, akumulační kamna, pračky,bojlery, měřily hradbové pletivo 2metry vysoké, silné kabely. Byly jsme mladé , ale bylo toho dost.
Po revoluci jsem se dostala do účtárny, tak tam jsem si trochu odpočinula. Záda mi nebolí, ale každé ráno musím cvičit. Hlavně cvičím na míči.Nejhorší je, že doktoři předepíší prášky na bolest a tím to končí.
U nás dnes bylo nádherně. Šli jsme po cestách, kde svítilo sluníčko. Hřálo suprově. Byli jsme venku 2 hodiny.Za chvilku si půjdu číst, aby si nožky odpočinuly.
Zatím se mějte pěkně a hlavně, ať nemáte bolesti.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak Pepík odešel na zahrádku. Slíbil mi, že mi ty kytky zazimuje, aych tam nemusela. Snad jo, ale zase mi bundou smetl v předsíni z botníku takovou keramickou botičku s ježkem a protože mám dlaždice, je botička nadranc. A ještě mi vynadal, co to tam dávám, přitom je to tam už léta.Smajlík
S páteří mám taky patálii už od dětství a odvápněnou mám taky. Jak píšete o tom prodávání, já sice prodávala jen 3 roky, ale nejvíc mi vadilo tahat při zboží ty balíky a pak dávat cenovky a skládat do regálů, to byl jednostranný pohyb a já už nevěděla, jak se natočit, aby to nebolelo.
Liduško, s prací to nepřeháněj, a Kristo, ty taky ne,práce není zajíc, neuteče.
Holky, jdu teprve mýt nádobí, tak pa
Obrázek uživatelky
profil
tak to Tě moc lituji jsou to hrozné bolestíSmajlíkVím o čem mluvíš ,dělala jsem v potravinách a byla jsem na kase a taky měla na starostí regál s vinami a alkoholem .Tu páteř zničenou mám od tohoSmajlík
Alči děkuji za komentiky.
Jani jsi šikulka,pořád v běhuSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jste po obědě, tak přeji pěkné odpoledne u kafíčka.Smajlík
Je tady sluníčko, ale byla jsem na zahradě a v chládku je zamrzlo a tráva bílá.Smajlík
Liduško tak hlavně se šetři, vánoční úklid möc neřeš.Filipi je to blbý tak daleko mít lékaře.
Na oběd jsem dělala zelňačku , manžel si poručilSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkné popoledne a dobrou chuť k obědu.SmajlíkSmajlík
Část mám hotovou.Zazimovala jsem do skleníku, truhlíky s kejklířkou, tak snad na jaře z vysemeněných semínek vzejdou sazenice.Už jsem to měla loni.Dala jsem popínavé jahody z truhlíku také do skleníku.Vylila nádoby s utopenými vosami ze stromů.Zazimovala kateřinky z květníků.
Už vařím a za chvíli půjdu znovu.
U nás krásně svítí sluníčko, ale ráno byly louky bílé.I na kalužích byl slabý mráz.
Filipi, to naštve, když máš k lékaři tak daleko.

Mějte pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
badysek:Já vím co mě je 35let jsem prodávala v zelenině přes 7let v textilu.Mám zdeformovanou páteř ,ale nedá se s tím nic dělat protože jsem odvápetěná.Léty se to zhoršuje.Potom mám alergii na lepek a některé prášky i potraviny i DNU.Musím to vydržet i když je to někdy těžké.
Mějte se krásně
Obrázek uživatelky
profil
dobrou chuť k oběduSmajlíkMy dneska máme smažené kuřátko,brambory a zeleninový salátek.
Koudy,Alči děkuji za povzbuzeníSmajlíkSmajlíkSmajlíkMáte pravduSmajlík
Už mě je líp,huráááááááááááááááá vylezlo konečně sluníčko!!!SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Lidko nic nepřeháněj,šetří se i před operaci!!SmajlíkSmajlík
Dědková gratuluji k výhrám,to se Ti fakt poštěstiloSmajlíkSmajlík
Filipi ať se Ti uleví od bolestí,ale to není řešení,třeba hledat přičinuSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Mějte pěkné odpoledneSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Sluníčko tu vykukuje,
a občas se schovává.
Nikdo s tím nic nenadělá,
tak už to holt bývává.

Ráno jsme tu měli 2,2 a teď je 7,9°C a fouká.
Obrázek uživatelky
profil
U nás je nádherně, po ránu sice něco málo pod nulou, ale nyní jsem byla pracovně venku a musím se přiznat, že zpátky do práce se mi moc nechtělo.
Vnučka se přes víkend dala do kupy, asi snacha podchytila nachlazení včas, takže nehlídám.
V sobotu zavolala dcera, jestli nechceme na mysliveckou zábavu, tak jsme na chvilku šli, po tombole byl návrat domů a my měli štěstí, vyhráli jsme asi 3 kg srnčího masa, bažanta a dvě láhve vína.
Obrázek uživatelky
profil
Děkují fanypol za spříznění.Já to mám k lékaři daleko někdy se chystám i měsíc než tam jdu.Vždy když příjdu domů jsem zmlácená jako kdybych běžela maraton.
Všem přejí dobré chutnání.Já jsem si udělala zeleninovou polévku(květák,růžičkovou kapustu,brokolici aj)a teď tady kňučím (bolí mě břicho) asi jsem naplynovaná

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles