Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Pěkné odpoledne. | Datum vložení: 12.11.2013 15:09 hod. | |||
|
Lidko, už jsme si říkaly, že se neobjevuješ. Uklízej pomalu ať jsi na operaci odpočatá, je to pak snazší. Držím moc palce. Kristýnko, jakmile se objeví sluníčko, hned je jiná nálada.Hlavně, že jsi splín překonala! ![]() ![]() Filipi,také jsem prodávala,v domácích potřebách jsme se nadřely hrozně. Tahaly jsme televize, sporáky, akumulační kamna, pračky,bojlery, měřily hradbové pletivo 2metry vysoké, silné kabely. Byly jsme mladé , ale bylo toho dost. Po revoluci jsem se dostala do účtárny, tak tam jsem si trochu odpočinula. Záda mi nebolí, ale každé ráno musím cvičit. Hlavně cvičím na míči.Nejhorší je, že doktoři předepíší prášky na bolest a tím to končí. U nás dnes bylo nádherně. Šli jsme po cestách, kde svítilo sluníčko. Hřálo suprově. Byli jsme venku 2 hodiny.Za chvilku si půjdu číst, aby si nožky odpočinuly. Zatím se mějte pěkně a hlavně, ať nemáte bolesti. ![]() |
||||
| Bm68 | Kuk, | Datum vložení: 12.11.2013 14:19 hod. | |||
|
tak Pepík odešel na zahrádku. Slíbil mi, že mi ty kytky zazimuje, aych tam nemusela. Snad jo, ale zase mi bundou smetl v předsíni z botníku takovou keramickou botičku s ježkem a protože mám dlaždice, je botička nadranc. A ještě mi vynadal, co to tam dávám, přitom je to tam už léta.![]() S páteří mám taky patálii už od dětství a odvápněnou mám taky. Jak píšete o tom prodávání, já sice prodávala jen 3 roky, ale nejvíc mi vadilo tahat při zboží ty balíky a pak dávat cenovky a skládat do regálů, to byl jednostranný pohyb a já už nevěděla, jak se natočit, aby to nebolelo. Liduško, s prací to nepřeháněj, a Kristo, ty taky ne,práce není zajíc, neuteče. Holky, jdu teprve mýt nádobí, tak pa |
||||
| badysek | Filipi, | Datum vložení: 12.11.2013 13:31 hod. | |||
|
tak to Tě moc lituji jsou to hrozné bolestí Vím o čem mluvíš ,dělala jsem v potravinách a byla jsem na kase a taky měla na starostí regál s vinami a alkoholem .Tu páteř zničenou mám od toho![]() Alči děkuji za komentiky. Jani jsi šikulka,pořád v běhu ![]() ![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 12.11.2013 13:10 hod. | |||
|
Tak jste po obědě, tak přeji pěkné odpoledne u kafíčka.![]() Je tady sluníčko, ale byla jsem na zahradě a v chládku je zamrzlo a tráva bílá. ![]() Liduško tak hlavně se šetři, vánoční úklid möc neřeš.Filipi je to blbý tak daleko mít lékaře. Na oběd jsem dělala zelňačku , manžel si poručil ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 12.11.2013 12:56 hod. | |||
|
![]() pěkné popoledne a dobrou chuť k obědu. ![]() ![]() Část mám hotovou.Zazimovala jsem do skleníku, truhlíky s kejklířkou, tak snad na jaře z vysemeněných semínek vzejdou sazenice.Už jsem to měla loni.Dala jsem popínavé jahody z truhlíku také do skleníku.Vylila nádoby s utopenými vosami ze stromů.Zazimovala kateřinky z květníků. Už vařím a za chvíli půjdu znovu. U nás krásně svítí sluníčko, ale ráno byly louky bílé.I na kalužích byl slabý mráz. Filipi, to naštve, když máš k lékaři tak daleko. Mějte pěkné odpoledne. ![]() |
||||
| filipi | kuk ženičky | Datum vložení: 12.11.2013 12:40 hod. | |||
|
badysek:Já vím co mě je 35let jsem prodávala v zelenině přes 7let v textilu.Mám zdeformovanou páteř ,ale nedá se s tím nic dělat protože jsem odvápetěná.Léty se to zhoršuje.Potom mám alergii na lepek a některé prášky i potraviny i DNU.Musím to vydržet i když je to někdy těžké. Mějte se krásně |
||||
| badysek | Ahojky , | Datum vložení: 12.11.2013 12:11 hod. | |||
|
dobrou chuť k obědu My dneska máme smažené kuřátko,brambory a zeleninový salátek.Koudy,Alči děkuji za povzbuzení ![]() ![]() Máte pravdu![]() Už mě je líp,huráááááááááááááááá vylezlo konečně sluníčko!!! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Lidko nic nepřeháněj,šetří se i před operaci!! ![]() Dědková gratuluji k výhrám,to se Ti fakt poštěstilo ![]() ![]() Filipi ať se Ti uleví od bolestí,ale to není řešení,třeba hledat přičinu ![]() ![]() ![]() Mějte pěkné odpoledne ![]() ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 12.11.2013 12:10 hod. | |||
|
Sluníčko tu vykukuje, a občas se schovává. Nikdo s tím nic nenadělá, tak už to holt bývává. Ráno jsme tu měli 2,2 a teď je 7,9°C a fouká. |
||||
| Dědková | - | Datum vložení: 12.11.2013 12:01 hod. | |||
|
U nás je nádherně, po ránu sice něco málo pod nulou, ale nyní jsem byla pracovně venku a musím se přiznat, že zpátky do práce se mi moc nechtělo. Vnučka se přes víkend dala do kupy, asi snacha podchytila nachlazení včas, takže nehlídám. V sobotu zavolala dcera, jestli nechceme na mysliveckou zábavu, tak jsme na chvilku šli, po tombole byl návrat domů a my měli štěstí, vyhráli jsme asi 3 kg srnčího masa, bažanta a dvě láhve vína. |
||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 12.11.2013 11:37 hod. | |||
|
Děkují fanypol za spříznění.Já to mám k lékaři daleko někdy se chystám i měsíc než tam jdu.Vždy když příjdu domů jsem zmlácená jako kdybych běžela maraton. Všem přejí dobré chutnání.Já jsem si udělala zeleninovou polévku(květák,růžičkovou kapustu,brokolici aj)a teď tady kňučím (bolí mě břicho) asi jsem naplynovaná |
||||