Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Budu trochu reagovat. My půjdeme ráno také na hřbitov. Zítra to bude 47 let, co tragicky zemřela manželova maminka.Té by letos bylo 98 let a mojí mamince 91 let. Hrozně to utíká.
Boženko, také jsme si před 28 lety přivezli z Chorvatska semínka datlové palmy. Vyrostla veliká, převeliká, už se snažila dostat k sousedům nad námi, manžel si stěžoval, že bude muset lézt do postele po čtyřech. Měli jsme ji v obýváku u dveří do ložnice. Zabírala nám půl pokoje. Nevěděla jsem si s ní rady. Před loňskými Vánocemi začala usychat a já, ač nerada jsem ji rozřezala a vyhodila. Bylo mi jí líto, ale už to nešlo žít s ní v jednom bytě!SmajlíkSmajlík A to je konec pohádky o veliké řepě - ne! palmě!
Makuško, tak už máš také zazimováno. Není už na co čekat. Zima se blíží.
Všem přeji pěkný večer a klidnou noc!
Hezky se vyspěte!
Obrázek uživatelky
profil
taky už jdu popřát hezký večer a v noci příjemné spaní!SmajlíkSmajlíkSmajlík


Maky, tos měla mladou maminku.Moje byla skoro o 10 let starší, té by letos bylo 101. Ale tatínek byl o něco mladší.
Obrázek uživatelky
profil
Měla jsem tu malou vnučku, psaly jsme úkol z matematiky a barvama doplňovala obrázek ptáčka, to byl úkol také. Mamka se zdržela v práci,ale už je doma....Skoro celé odpoledne jsem připravovala charitativní sbírku šatsva a obuvi, lůžkovin a přikrývek. Je to až skoro za týden, ale chtěla jsem to mít hotové. Je tu dost letních věcí, co už dětem budou malé a botky také.....Byla jsem také na hřbitově, maminka by měla 92 roků, ale už je 41 roků po smrti....Venku sice svítilo slunko, ale byla zima.....Přeji vám pěkný zbytek dne, za chvíli budu dělat večeři pro manžela a pak přes koupelnu půjdu na Růžovku. Nějak jsem včera při přihrnování a zakrývání mladých jahod vymrzla.Kytky z venku už mám na verandě, tam je nejvýše i při mrazech 15st. Netopí se tam, ale je celá prosklená.Jsou tam celou zimu i ptáci a méně stupňů tam nikdy ještě nebylo.Tak ještě jednou vám přeji pěkný večer a dobrou noc. Hezky se vyspěte.Smajlík SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem si všechno přečetla.
Takže se mějte hezky.
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.SmajlíkSmajlík

Tak máme zazimováno.Jen ještě pokud nebude mrznout vyliji vodu ze sudů.Zatím jsme ji tam nechávali.

Dnes jsem máčela orchideje a všechny čtyři mě pokvetou.Už mají 10 cm stvoly.SmajlíkSmajlík
Jdu dělat večeři.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
co přidali do Chytrého konta za dárečky, ale nic mně tam nezaujalo.

Bobino, to jste se nadřeli s palmama. Ještě, že je máte kam dát na zimu. Kamarádka má všelijaké kytky přes léto venku - oleandry a já nevím, co ještě a na zimu to dá do haly. Taky by se mi to líbilo, ale v paneláku kam s tím.
Obrázek uživatelky
profil
hezky jsem si početla, sprodavačkama se roztrhl pytel...
já prodávala v obuvi,hned po matuře, tři roky...Smajlík

Lidunko, už jsem na tebe vzpomínala ,jak jsi dopadla...
holky dobře radí, šetři se,hlvně nic těžkého netahej,vánoce nejsou o úklidu,hlavně,když budeš v pořádku doma se svými blízkými...Smajlík

záda nás trápí všechny, mě hlavně krční páteř,taky cvičím,když mě to rafne, neotočím hlavu...SmajlíkSmajlík

Dědková, gratuluji,to si pošmáknete...Smajlík


měla jsem ještě jednu pračku,krásně to venku uschlo a provonělo,čeká mě žehlení...brrrr...Smajlík

jdu dělat večeři a svačinu klukovi do práce na noc...Smajlík
ještě se kouknu...čauky...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Už mám počteno...HOLKY,to jsme se tu sešly..já prodávala 22let nejdříve textil a oděvy a pak asi 6-7let papír,hračky, sport, to byla dřina, papír je hodně těžký,to se prodávaly ještě archy balících papírů a motalo se do ruliček a A3, A2 výkresy..balíky sešitů..tak vím, jak máte záda zničená..Smajlíkono máme nárok na rehabilitace,ale doktoři to málo píší...mně jednou na pohotovosti jeden lékař místo injekce napravil, to byl zázrak, pak jsem měla dlouho klid..mrzelo mne, že jsem se nezeptala na jménoSmajlík a jednou za mnou dělal nějaké čáry máry jeden zákazník na prodejně, vůbec se mne nedoknul a já pak asi půl roku měla klid, z postele jsem skákala pomalu rovnýma nohamaSmajlík a ještě jednou zase paní z výpočetní techniky,dělala průzkum a když mne viděla pokroucenou, tak taky se mnou něco dělala,nějakou indickou metodu, ale nic si ode mne nechtěla vzít,tak už jsem ji nechtěla obírat o čas..Smajlíkta se tehdy zaměřila na krční páteřSmajlíkbyla u nás asi 3x..
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsme měli hororový den s manželem. SmajlíkChystali jsme se zazimovat palmy. Od jara do zimy je máme na balkoně a na zimu je přesouváme do obyváku. Jsou v těch největších květináčích co jsme sehnali. Vysoké jsou skoro (ty palmy )3 metry. A časem chtějí utíkat z obalů. Někdy je manžel musí vyklopit a odseknout jim kus kořenů, aby se tam vešly a do spodu dá novou hlínu s kuřincama. No a jeden obal se rozbil. Tak musel useknout třičtvrtě kořenů, aby se vlezla palma do menšího květináče, který jsme měli v šopě. Tak se modlíme, aby nám palma neodešla. Pokud vydrží na jaře budem schánět nový. Jinak je to hrozná váha a kumšt dostat je z balkonu.Palmy máme už 29 let. Dovezli jsme si semínka z Chorvatska - tehdy to byla ještě JUGOŠKA. Na oběd jsme měli kuřecí vývar s dom. nudlemi a vepřové ledvinky s bramborem a okurek.
Obrázek uživatelky
profil
jdu číst..vy jste se mi tu krásně rozpovídalySmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles