Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Zdravím všechny po dvou dnech. | Datum vložení: 13.11.2013 07:00 hod. | |||
|
Je chladněji ale nevadí. Četla jsem o krásné oslavě u Hali Marušky. Máš hodné děti a jejich partnery. 50 let společného života je pěkná cesta. | ||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 12.11.2013 23:18 hod. | |||
|
Taky jsem pracovala v potravinách sice pouze 7let. A taky mám problém s páteří. Jenže první problém jsem měla už v 15 letech. Když jsem včera čekala tři hodiny na poště (spadly jim počítače) Sedl si vedle mě muž a byl neodbytný. Představilse a řekl že má čas čekat, že se alespoň zabaví. Je sám a je mu 105roků. | ||||
| koudy | i já | Datum vložení: 12.11.2013 21:55 hod. | |||
|
přeji klidný spánek a pokojnou noc... ![]() ![]() |
||||
| badysek | Jdu se taky loučit, | Datum vložení: 12.11.2013 21:42 hod. | |||
|
mějte dobrou nocku bez bolestí a dobré spinkání ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 12.11.2013 20:02 hod. | |||
|
Tak si holky představte něco, byl tady jeden pán , že viděl kolo hozené v potoku, co manželovi ukradl nějaký zmetek. Tak jsme tam jeli a on už ho zase z toho potoka někdo odnesl. Já uá měla radost že má kolo a ono nic.![]() Jinak mějte pěkný večer u telky a dobře se vyspěte. ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 12.11.2013 20:01 hod. | |||
|
přeji hned i dobrou noc.. Marci..ján palmu umořila... už byla taky ke stropu, při letnění ji asi něco napadlo a uschla |
||||
| vocjan | Popřeji | Datum vložení: 12.11.2013 19:58 hod. | |||
|
![]() jen klidnou noc. ![]() ![]() Jdu na televizi, ale asi brzy usnu. Vzduch byl moc silný. ![]() ![]() |
||||
| filipi | dobrou noc | Datum vložení: 12.11.2013 19:49 hod. | |||
|
Všem přejí krásnou bezbolestnou noc**16* fanypol:u nás doktor napravuje stále,ale v lázních mě říkali,že se to nemá,že to není zdravé. ![]() |
||||
| Bobina | Macizaj | Datum vložení: 12.11.2013 19:40 hod. | |||
|
A vidíš my máme v obýváku dvě. Ještě, že máme velký obývák.![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 12.11.2013 19:32 hod. | |||
|
Tak se hezky vyspěte.![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||