Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ DEN | Datum vložení: 13.11.2013 09:15 hod. | |||
|
DĚVČÁTKA..JÁ ZASE KOUKALA NA EMAILÍKY, TAK JDU POZDRAVIT AŽ NYNÍ... Evi..tedy to je věk 105let a ještě dojde sám na poštu ![]() Já dnes budu vařit nudle s mákem, mám svolení ![]() Saritko, to s tím kolem je smůla Já měla včera taky zážitek, v noci mi někdo volal, že našel bratrovu peněženku, já mám nové tel. číslo a měl ho v peněžence..bratrovi jsem se znažila volat, ale nebral mi to, byl stále nedostupný, snad se nějak spojili a brácha o důchod nepříjde,nálezce byl u jeho bytu,podle občanky a brácha nebyl doma..Jdu mu zavolat, jestli se dovolám.. ![]() |
||||
| filipi | ahoj děvčata | Datum vložení: 13.11.2013 09:14 hod. | |||
|
přejí všem kráané ráno.Už jsem se vrátila od lékaře.Dal mě jiné čípky a velice se omlouvál,Bylo mě blbé ty vyměnit tak je mám doma na pr.Vyhozené peníze a jěčtě aby to pomohlo.Prášky moc nemůžu ve 32mě praskl žaludeční vřed tak žaludek šetřím.Dnes mě ani neřekl,že jsem tlustá asi měl vyčítky,že jsem mohla volat pohotovost kdybych si je vzala.Někdy mě to stáří štve,ale vždy si říkám,že může být hůř.Jdu obalít květák přijede kamarádka tak ať máme něco pod zub. | ||||
| Anicka59 | Hezké ráno | Datum vložení: 13.11.2013 09:09 hod. | |||
|
Momentálně jsem doma sama jen s pejsky - mladá jela i s mojím s malým k lékaři. Já ted hledala ve svých zásobách vlnu v barvě bílé pro půlroční holčičku čepičku a růžové, budu háčkovat pro půlroční holčičku čepičku. Jinak co se toho pejska týče, přes víkend byla ve vazbě a včera se mně ozvala. Prý byla v nemocnici na což já reagovala, že její maminka říkala zcela něco jiného, a proč lže když na centrálním registru dlužníků je na ni spousta nelichotivých komentářů. Tak jsem zvědavá, jak to bude pokračovat ten její dluh u mně. A je to jediná dcera. No nevyvedla se | ||||
| 2baculka | Filipi, | Datum vložení: 13.11.2013 08:59 hod. | |||
|
ta bolavá páteř je opravdu moc nepříjemná. Mamina má zvápenatělé části na páteři, nepomohou ji ani masáže, protože by ji mohly poranit právě tu tvrdou část a pak by bylo zle. Alespoň mi to tak vysvětloval masér u kterého byl můj otec. Práce v obchoděw je náročná, hlavně zelenina a potraviny se stále přenášjí přepravky a záda trpí. | ||||
| 2baculka | Tedy Aničko, | Datum vložení: 13.11.2013 08:37 hod. | |||
|
pejsek snad bude zaplacen, ale stejně je to síla. Člověk neví, co mají jiní za starosti.Vítám též horalku ze Šumavy. Mockrát jsem tam nebyla. Muž byl na vojně na čáře a moc se mu tm nikdy nechtělo na dovolenou jezdit. Je to škoda, protože se mi líbíli třeba na Lipně a s rodiči jsme chodili kolem lipenské nádrže v lésích. Jsou tam jiné lesy než u nás v Orlických horách. | ||||
| MaKuShKa15 | Pěkné ráno, | Datum vložení: 13.11.2013 08:28 hod. | |||
|
je pod mrakem.Byla jsem pro chleba a rohlíky, šla jsem s tou nejmladší rovnou do školy. Byla ráda, že má doprovod. Je to do kopce a tak to byla ranní rozcvička pro mne. Teď teprve budu snídat, protože jsem si vzala před odchodem teprve prášky....Budu dělat žemlovku, včera jsme měli maso a tak to střídám.Polévka zbyla a tak budu prát ložní, už jsem svlékla postele a i po Verčí, protože kdovíkdy tady bude zase spát....Musím ještě dnes zamluvit na sobotu nějakou pěknou kytici, pro tu moji"padesátnici".Užijte si dnešní den v klidu a pohodě.....![]() ![]() |
||||
| badysek | Ahojky, | Datum vložení: 13.11.2013 08:22 hod. | |||
|
krásný den přeji,u nás opět prší,ale je mi trošku líp.jenom na skok,za chvíli jedeme dceři koupit sporák a pak jdu do sauny.Dneska mám strašně akční den.![]() Na odpoledne jsme se domluvili s kamarádkami na sedánek už se dlouho domlouváme a nikdy to nevyšlo.![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Krásný den, | Datum vložení: 13.11.2013 08:08 hod. | |||
|
přeju všem. Máme mrazík, všechna auta jsou bílá. Ale kolik stupňů nevím.A sluníčko leze. Evi, to je něco s tím pánem. Já znám přes 100 let jen maminku mé kamarádky, duševně je sice čilá, ale nohy už jí neslouží. No a s páteří taky marodím už od dětství, jezdila jsem na rehabku už asi od 12ti let. Vařit dnes nebudu, máme od včera. Ale musím pro chleba. |
||||
| Sarita | Pěkné ráno | Datum vložení: 13.11.2013 08:07 hod. | |||
|
Dnes není ani zamrzlo, je zamračeno.![]() Jani to je super, my tady máme Heru hodně drahou. Tak pěkné vstávání a celý den ať se daří. ![]() |
||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 13.11.2013 07:57 hod. | |||
|
![]() přeji všem. Spinkáte? Já byla v Tescu nakoupit Heru. Mají za 12,90 a s kartou za 10,90. K obědu budu dělat žemlovku a kvasnicovou polévku. Máme zatím pod mrakem, nefouká a tak tam není zima. Jedu přes pekárnu za zvířátky. Mějte pěkný den. ![]() ![]() |
||||