Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
DĚVČÁTKA..JÁ ZASE KOUKALA NA EMAILÍKY, TAK JDU POZDRAVIT AŽ NYNÍ...
Evi..tedy to je věk 105let a ještě dojde sám na poštuSmajlík
Já dnes budu vařit nudle s mákem, mám svoleníSmajlík
Saritko, to s tím kolem je smůla
Já měla včera taky zážitek, v noci mi někdo volal, že našel bratrovu peněženku, já mám nové tel. číslo a měl ho v peněžence..bratrovi jsem se znažila volat, ale nebral mi to, byl stále nedostupný, snad se nějak spojili a brácha o důchod nepříjde,nálezce byl u jeho bytu,podle občanky a brácha nebyl doma..Jdu mu zavolat, jestli se dovolám..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přejí všem kráané ráno.Už jsem se vrátila od lékaře.Dal mě jiné čípky a velice se omlouvál,Bylo mě blbé ty vyměnit tak je mám doma na pr.Vyhozené peníze a jěčtě aby to pomohlo.Prášky moc nemůžu ve 32mě praskl žaludeční vřed tak žaludek šetřím.Dnes mě ani neřekl,že jsem tlustá asi měl vyčítky,že jsem mohla volat pohotovost kdybych si je vzala.Někdy mě to stáří štve,ale vždy si říkám,že může být hůř.Jdu obalít květák přijede kamarádka tak ať máme něco pod zub.
Obrázek uživatelky
profil
Momentálně jsem doma sama jen s pejsky - mladá jela i s mojím s malým k lékaři. Já ted hledala ve svých zásobách vlnu v barvě bílé pro půlroční holčičku čepičku a růžové, budu háčkovat pro půlroční holčičku čepičku. Jinak co se toho pejska týče, přes víkend byla ve vazbě a včera se mně ozvala. Prý byla v nemocnici na což já reagovala, že její maminka říkala zcela něco jiného, a proč lže když na centrálním registru dlužníků je na ni spousta nelichotivých komentářů. Tak jsem zvědavá, jak to bude pokračovat ten její dluh u mně. A je to jediná dcera. No nevyvedla se
Obrázek uživatelky
profil
ta bolavá páteř je opravdu moc nepříjemná. Mamina má zvápenatělé části na páteři, nepomohou ji ani masáže, protože by ji mohly poranit právě tu tvrdou část a pak by bylo zle. Alespoň mi to tak vysvětloval masér u kterého byl můj otec. Práce v obchoděw je náročná, hlavně zelenina a potraviny se stále přenášjí přepravky a záda trpí.
Obrázek uživatelky
profil
pejsek snad bude zaplacen, ale stejně je to síla. Člověk neví, co mají jiní za starosti.Vítám též horalku ze Šumavy. Mockrát jsem tam nebyla. Muž byl na vojně na čáře a moc se mu tm nikdy nechtělo na dovolenou jezdit. Je to škoda, protože se mi líbíli třeba na Lipně a s rodiči jsme chodili kolem lipenské nádrže v lésích. Jsou tam jiné lesy než u nás v Orlických horách.
Obrázek uživatelky
profil
je pod mrakem.Byla jsem pro chleba a rohlíky, šla jsem s tou nejmladší rovnou do školy. Byla ráda, že má doprovod. Je to do kopce a tak to byla ranní rozcvička pro mne. Teď teprve budu snídat, protože jsem si vzala před odchodem teprve prášky....Budu dělat žemlovku, včera jsme měli maso a tak to střídám.Polévka zbyla a tak budu prát ložní, už jsem svlékla postele a i po Verčí, protože kdovíkdy tady bude zase spát....Musím ještě dnes zamluvit na sobotu nějakou pěknou kytici, pro tu moji"padesátnici".Užijte si dnešní den v klidu a pohodě.....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
krásný den přeji,u nás opět prší,ale je mi trošku líp.jenom na skok,za chvíli jedeme dceři koupit sporák a pak jdu do sauny.Dneska mám strašně akční den.SmajlíkSmajlíkNa odpoledne jsme se domluvili s kamarádkami na sedánek už se dlouho domlouváme a nikdy to nevyšlo.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeju všem.Smajlík Máme mrazík, všechna auta jsou bílá. Ale kolik stupňů nevím.
A sluníčko leze.

Evi, to je něco s tím pánem. Já znám přes 100 let jen maminku mé kamarádky, duševně je sice čilá, ale nohy už jí neslouží.
No a s páteří taky marodím už od dětství, jezdila jsem na rehabku už asi od 12ti let.
Vařit dnes nebudu, máme od včera. Ale musím pro chleba.
Obrázek uživatelky
profil
Dnes není ani zamrzlo, je zamračeno.Smajlík
Jani to je super, my tady máme Heru hodně drahou.
Tak pěkné vstávání a celý den ať se daří.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji všem.
Spinkáte?
Já byla v Tescu nakoupit Heru. Mají za 12,90 a s kartou za 10,90.
K obědu budu dělat žemlovku a kvasnicovou polévku.

Máme zatím pod mrakem, nefouká a tak tam není zima.
Jedu přes pekárnu za zvířátky.
Mějte pěkný den.SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles