Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Přišla jsem jenom pozdravit,u nás "dušičkový čas",přeprchá,mlha leze do oken,4°C. Chvíli jsem se tu u PC zdržela přebíráním pošty a teď už schvátám dolů,přichystat oběd.Včera jsem oběd odbyla knedlíky z mrazáku,s tvarohem (bylo zase chození po doktorech,po vyšetřeních,po rentgenech-ani se mně o tom nechce moc zmiňovat...).Tak dnes bude květák-smažený,manžel ho má radši než mozeček,já ostatně též.K tomu brambor,já nějakou zeleninku a manžel oblíbený kompot.Děvčata,držte se,ať Vás nezlomí žádné starosti a trable-je to někdy těžké,ale nedá se nic dělat...život zatím nekončí,tak se musíme snažit.Přeju všem co nejvíc příjemných zážitků,setkání s milými lidmi a hlavně v rodinách pohodu a zdraví!!!
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Jsem doma.Neprší.Vykonala jsem ranní procházku.Část vody z beček vylitá.Byl tam syn a tak nosil ke stromům.Zůstala ještě bečka u kůlny vzadu. Vařím si čaj a budu pomalu chystat na žemlovku.Bude tvaroho-jablečná.
Mě se něco stalo podobné s tou peněženkou.Muž byl v nemocnici a já jela za ním.Pěněženka mě asi vypadla na nádraží.To jsem, ale zjistila až v nemocnici.Muž mě půjčil na cestu zpět a ale já tam měla bankovní kartu a tak jsem si plánovala jak vše budu muset zablokovat.Večer, ale volala sestra, jestli jsem neztratila peněženku.Byla vrácená v informacích na nádraží, ale prázdná bez peněz.Měla jsem tam právě číslo na sestru.Karta tam naštěstí zůstala.Peníze asi 2.000 jsem oželela.To se mi přihodilo asi před 20lety.To ještě byli hodně poctiví lidé.V dnešní době je to vzácnost.
Jdu vařit.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
sláva,Smajlík už jsem se dovolala..brácha peněženku má...večer byl nahlásit ztrátu a vypnul si mobil a zapomněl zapnout, až před chvílí...pán ho potkal jak šel domů, já tomu pánovi říkala, že brácha chodí o berlích, tak podle toho ho poznal a peněženku mu dal..
Měl v ní celý důchodSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás od rána prší. Regi maminka je šikulka, když začíná už chodit o berlích. Alenko to se moc často nestává, aby někdo volal a dokonce v noci, že našel peněženku. Určitě bude mít bratr radost. Vím, že máš o něho obavu. Tak jak tu čtu o tom 105 letém pánovi klobouk dolů. Dojít si sám na poštu a chtít si ještě povykládat, tak to člověk nezažije často. Zítra asi pojedeme k mamince. Před chvílí volala, že ji nezvoní zvonek. Asi tam bude potřeba vyměnit baterka.
Obrázek uživatelky
profil
My jsme byli hned po ránu na hřbitově rozsvítit mužově mamince svíčku. Pak jsme nakoupili. Mám vyprané utěrky a ručníky,půjdu to pověsit a pak budu mýt všechny ozdoby na poličkách a na kuchyňské lince. Vařit budu švestkové knedlíky s tvarohem a zeleninovou polévku.
Alenko, ještě existují poctiví lidé, mám z toho radost, snad
bratra dohoníš!
Filipi, měla jsi čípky vzít s sebou a vrátit je do lekárny. Ještě by ti je byli vzali. Rychle podléhají zkáze, musí být v lednici.
Regi, moc vám přeji, aby se vše v dobré obrátilo!

Všem přeji pěkný den!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já se sem dostanu vždy poslední, nevímproč jsem tak pomalá, ale trvá Smajlíkmi, než vše ráno udělám,co je potřeba...Smajlík

u nás dnes už pod mrakem,dva dny prosvicovalo sluníčko,tak dobře,že jsem mohla ložní sušit venku...aspoň něco...

vařit budu maso na špagety,sladké moc nedělám,mám radši maso
a bezmasý den byl včera...SmajlíkSmajlík
do ničaho se mi nechce, den blbec...Heru bych brala,ale jet do Tesca do Vyškova nelze...SmajlíkSmajlík
Smajlík
Alenko,ať ti to dobře dopadne s bráchou,to je pořád nějaká starost...
Aničko,taky máš starost,tak aby to dopadlo už konečně...
Aničko filipi,měl ti to MUDR. vyměnit,když to zavinil ať
se ti lečo podaří,šikulko...SmajlíkSmajlík
Vítám Regi po dvou dnech volna...SmajlíkSmajlík
musím do COOPU,nemáme kafe logr,vařit a mám umývat druhou půlku sekretáře,tak ať vám to hezky šlape dopoledne...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zapomněla jsem se pochválit byla jsem ve skladě zeleniny,koupila jsem 3kg rajčat a 3kg papriky.Zaplatila jsem 60kč a budu dělat lečo do skleniček.Zítra jdu na Jatka koupím 5kg ořezu kg je za 49kč rozpeču ho a potom zavařím do maličkých skleniček a zeťáci mají k svačině.Dříve jsem dávala peníze a teď zavařeniny.Oni to ani nepotřebují,ale chtějí mě udělat radost.A tu já mámSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
volala jsem neteři,o ničem nevěděla, ještě chvilku počkám a když tak pojedu k němu...Smajlíkjdu zjistit,kdy mi co jede..
Obrázek uživatelky
profil
Až bude doma i mamina, tak ta zvonek uslyší, jen ho musí přesvědčit, aby si pro oběd došel.Smajlík
Počasí se nám kazí je pod mrakem. Snad nebude ještě mrznout.
Obrázek uživatelky
profil
Dva dny volna mi uběhly rychle. V pondělí jsem ohřívala kopračku a knedlíky. Maso bylo i vejce jsem uvařila. Odpoledne jsme zašli k mamině, chodí s chodítkem a když je u ní ta její terapeutka tak už i s berlemi. Uvidíme co bude dál.Včera jsem sebrala vše tmavé a otci vzala i pižamo a vyprala 1 várku. Venku bylo slunečno a tak šlo prádlo na dvorek i to dost proschlo. K obědu byla krkovička s bramborem a špenát. Bratr se chtěl stavit u maminy a my využili krásného počasí a jeli na chalupu pro muškáty. Byly sice schované nad schody, ale už bylo je potřeba dát do tepla. Ostříhala jsem je a měly ještě hodně poupat a květů. Venku na sluníčku bylo krásně.Vše se mi vešlo do ložnice na okno a skříňku, snad to tam přežije. V pondělí jsem upekla 2 šišky strůdlu a mamina si včera poćhvalovala. Dnes mi muž navaří uzené kosti a zítta udělám plněné bramborové knedlíky a zelí. Bude i polévka. Jsem zvědavá, kdy začnou s donáškou obědů, nevím, stále jak to taťka přijme a bude otevírat pečovatelce.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles