Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Dědková | - | Datum vložení: 13.11.2013 13:33 hod. | |||
|
Ono to je spíš dobou, vylepšuje se, možná né vždy ku prospěchu, dřív se musel dávat PIN i u stovky, nyní ne, platila jsem kartou vždy částky vyšší a jinak si vybrala z bankomatu na běžnou domácnost hotovost, takže moc nepoužívala a ani tolik nehlídala, teď si říkám, kdyby mi náhodou někde vypadla, nikdy jsem klíče, peníze a podobné důležité věci neztratila, ale teď mám prostě větší obavy, a mám takový možná zbytečný strach dopředu, co kdyby. | ||||
| Sarita | - | Datum vložení: 13.11.2013 13:24 hod. | |||
|
Tak jsem tady , byla jsem v bance, potkala jsem cestou domů kamarádky, tak jsme se zakecaly. Pak do Penny a teď jsem dosmažila koblížky![]() Ali také mám na mobilu nalepenou bezkontaktní kartu, do 500 bez pinu. ![]() Teď počkám na vnuka, tak mějte pěkné odpoledne. ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 13.11.2013 12:58 hod. | |||
|
I u nás je zamračeno zatím neprší. Jen čekám kdy se to protrhne. teplotka nic moc 4,5°C. | ||||
| Bobina | baculka | Datum vložení: 13.11.2013 12:24 hod. | |||
|
Nechápu přece ti poštovné taky strhnou i když platíš složenky kartou? | ||||
| 2baculka | Ali, | Datum vložení: 13.11.2013 12:18 hod. | |||
|
Já si většinou vyberu částku, kterou mohu mít na měsíc na útratu, snažím se méně o nějakou částku na benzín. Ten platím kartou. Někdy se mi stane, že nejsou v peněžence peníze a v marketu tedy do 500 ´korun taky kartu použiju. Složenky z pojišťovny jí také platím, nechce se mi zbytečně dávat poště penízky. ![]() |
||||
| vocjan | Jdu | Datum vložení: 13.11.2013 12:11 hod. | |||
|
![]() popřát dobré chutnání. Žemlovka už je v troubě a polévka se vaří. Alenko, já jsem také zvyklá platit kartou, ale s pinem. Mějte pěkné odpoledne. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Holky,přeji dobré chutnání | Datum vložení: 13.11.2013 12:05 hod. | |||
|
já jdu vařit nudle s mákem..muž právě přijel ze služby..byl tam od včera![]() ![]() Já mám tu kartu taky, já si ji zase chválím, jsem totiž naučená platit kartou a tak klidně zaplatím i 50Kč,když ji nemusím z pouzdérka vyndávat..já mám účet a karty už moc dlouho, platím i v cizině, nemusím si moc měnit peníze..kartou platím i pojistky v pojiš´tovně, dobíjela jsem mobil, ,jen na poštu a drobné nákupy v obchůdku a pod. mám hotovost..jinak vše kartou..už mnoho let![]() |
||||
| Bm68 | Hezké dopoledne, | Datum vložení: 13.11.2013 11:51 hod. | |||
|
početla jsem si, co píšete. Alčo, to je štěstí, že bratrovi vrátil pán peněženku, dneska už moc takových poctivců není. Já zapomněla ještě za starého režimu kabelku na nádraží a taky jsem ji dostala neporušenou zpět i s peněženkou. A zase obráceně jsem asi před 2 lety našla peněženku, shodou okolností jedné paní z vedlejšího baráku, tak nebyl problém jí peněženku vrátit. Byla tu před chvílí snacha, přišla si pro hlávk. salát ze skleníku a přinesla mi kousek pizzy. No ale také plnou velkou tašku zašívání, nevím, kde to furt berou - tepláky, mikyny, pyžama... Tak mám zase o zábavu postaráno. A koukám, že už bude poledne, tak přeju dobrou chuť. ![]() |
||||
| 2baculka | Alenko. | Datum vložení: 13.11.2013 11:39 hod. | |||
|
Dobře, že se peněženka dostala, kam měla. jak píše Dědková, také by mi vadilo vybírání do 500 bez PIN. Hned je starost. Mám chuť si vytahnout také ovocné knedlíky z mrazničky. Muž si je sice rád dá,ale raději maso. Mě už nějak dochází inspirace co vařit. |
||||
| Dědková | - | Datum vložení: 13.11.2013 11:19 hod. | |||
|
Ještě, že to s tou peněženkou tak dobře dopadlo, já se bojím těch nových bankovních karet, kde se do Kč 500,- nemusí dávat PIN, v peněžence je sice nenosím, ale v tašce ano a protože s nimi platím zřídka, tak bych její ztrátu zjistila asi za dost dlouho a pak se divila, přeci jenom ,kdyby udělal někdo nákup do pětistovky několikrát než bych stihla zablokovat, tak mám účet zruinovaný. | ||||