Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Ono to je spíš dobou, vylepšuje se, možná né vždy ku prospěchu, dřív se musel dávat PIN i u stovky, nyní ne, platila jsem kartou vždy částky vyšší a jinak si vybrala z bankomatu na běžnou domácnost hotovost, takže moc nepoužívala a ani tolik nehlídala, teď si říkám, kdyby mi náhodou někde vypadla, nikdy jsem klíče, peníze a podobné důležité věci neztratila, ale teď mám prostě větší obavy, a mám takový možná zbytečný strach dopředu, co kdyby.
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem tady , byla jsem v bance, potkala jsem cestou domů kamarádky, tak jsme se zakecaly. Pak do Penny a teď jsem dosmažila koblížkySmajlík
Ali také mám na mobilu nalepenou bezkontaktní kartu, do 500 bez pinu.Smajlík
Teď počkám na vnuka, tak mějte pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
I u nás je zamračeno zatím neprší. Jen čekám kdy se to protrhne. teplotka nic moc 4,5°C.
Obrázek uživatelky
profil
Nechápu přece ti poštovné taky strhnou i když platíš složenky kartou?
Obrázek uživatelky
profil
Já si většinou vyberu částku, kterou mohu mít na měsíc na útratu, snažím se méně o nějakou částku na benzín. Ten platím kartou. Někdy se mi stane, že nejsou v peněžence peníze a v marketu tedy do 500 ´korun taky kartu použiju. Složenky z pojišťovny jí také platím, nechce se mi zbytečně dávat poště penízky. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
popřát dobré chutnání.
Žemlovka už je v troubě a polévka se vaří.

Alenko, já jsem také zvyklá platit kartou, ale s pinem.

Mějte pěkné odpoledne.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já jdu vařit nudle s mákem..muž právě přijel ze služby..byl tam od včeraSmajlíkSmajlík
Já mám tu kartu taky, já si ji zase chválím, jsem totiž naučená platit kartou a tak klidně zaplatím i 50Kč,když ji nemusím z pouzdérka vyndávat..já mám účet a karty už moc dlouho, platím i v cizině, nemusím si moc měnit peníze..kartou platím i pojistky v pojiš´tovně, dobíjela jsem mobil,Smajlík,jen na poštu a drobné nákupy v obchůdku a pod. mám hotovost..jinak vše kartou..už mnoho letSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
početla jsem si, co píšete. Alčo, to je štěstí, že bratrovi vrátil pán peněženku, dneska už moc takových poctivců není.
Já zapomněla ještě za starého režimu kabelku na nádraží a taky jsem ji dostala neporušenou zpět i s peněženkou. A zase obráceně jsem asi před 2 lety našla peněženku, shodou okolností jedné paní z vedlejšího baráku, tak nebyl problém jí peněženku vrátit.
Byla tu před chvílí snacha, přišla si pro hlávk. salát ze skleníku a přinesla mi kousek pizzy. No ale také plnou velkou tašku zašívání, nevím, kde to furt berou - tepláky, mikyny, pyžama... Tak mám zase o zábavu postaráno.
A koukám, že už bude poledne, tak přeju dobrou chuť.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobře, že se peněženka dostala, kam měla. jak píše Dědková, také by mi vadilo vybírání do 500 bez PIN. Hned je starost.
Mám chuť si vytahnout také ovocné knedlíky z mrazničky. Muž si je sice rád dá,ale raději maso. Mě už nějak dochází inspirace co vařit.
Obrázek uživatelky
profil
Ještě, že to s tou peněženkou tak dobře dopadlo, já se bojím těch nových bankovních karet, kde se do Kč 500,- nemusí dávat PIN, v peněžence je sice nenosím, ale v tašce ano a protože s nimi platím zřídka, tak bych její ztrátu zjistila asi za dost dlouho a pak se divila, přeci jenom ,kdyby udělal někdo nákup do pětistovky několikrát než bych stihla zablokovat, tak mám účet zruinovaný.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles