Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
jdu pozdravit, rozloučit se již jsou Zprávy..paSmajlíkSmajlík
Dobrou nockuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka!
Zjišťuju, že jsem nějaká levá, skoro každé slovo musím opravovat, jak blbě píšu.
Marci, z toho si nic nedělej, žes zapomněla na babinec, máte je často a takhle jsi aspoň byla s mužem na procházce.
Aničko, také jsem poslouchala drby,skoro hodinu jsem telefonovala s kamarádkou, je to třeba.
Maky, to budete mít perfektní oslavu, no dcera si to zaslouží.
Jak píšete o těch kartách, já jsem v tom celý život dělala, ale taky platím kartou jen větší nákupy, drobné hotově. A složenky přes internetbanking, to mi vyhovuje.
Za chvilku máme zprávy, přesunu se k telce, dneska už asi nepřijdu. Tak přeju krásný večer a klidnou dobrou noc vám všem.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Byla jsem u dcery a pekly jsme nějaké cukroví na sobotu.Zítra budeme pokračovat, tak se sem asi nedostanu. Je tam s námi i její tchýně a její dcera.Přeji pěkný večer a jdu něco udělat tady na zítřejší oběd, aby si to mohl manžel jenom ohřát.Pěkný večer a klidnou dobrou noc.Smajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Počasí nic moc. Tedˇpřišla Jituška, tak půjdu poslouchat drby. Zatím ahoj.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky, nebudete mi věřit, ale já jsem dnes zapomněla na babinec. Teprve, když jsme dnes v 15,30 procházeli lesem muž mi říká:"Proč jsi nešla na babinec?" a já klidně:"protože je úterý". No byla středa a bylo pozdě. Tak příště.
Jinak, Alenko jsem moc ráda, že jsi dohonila bratra a on obdržel od hodného pána peněženku s důchodem.
Já jsem ze staré školy a nejraději platím penězi, jen za velké položky platíme kartou.
Na oběd byly ovocné knedlíky, moc jsme si pochutnali.
Chvilku sem zase pustím muže a jdu si číst.
Obrázek uživatelky
profil
Přeji klidný a pohodový večer.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji hezké odpoledne, půjdeme ještě procházkou do Starého Města, muž jde něco do elektraSmajlíkSmajlíkmáme se hýbat..muž má zhodit 6 kg, pan doktor ho postrašil, byl dnes na EKG a na sonu,kvůli cukrovce.Tak zase nebude doma nic k jídluSmajlík Smajlíkjen celer a petržel
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem si vše přečetla co jste napsaly a že toho bylo...SmajlíkSmajlíkAle nevím jestli jsem si vše zapamatovalaSmajlíkSmajlík
Alči,to je krásné,že se peněženka našla i s důchodemSmajlíkSmajlík V dnešní době to je zazrakSmajlíkSmajlíkSmajlík
Ten pan 105 léty,tak to je něco!!!!!!!!
Děvčátka tak samo jak Alča i Janka používám kartu s PINEM,ale mám internetové bankovnictví,kde si platím i nastavuji platby sama a bez poplatkůSmajlíkSmajlíkTak vybírám jen malou částku pro případ,že nemáji přístrojSmajlíkSmajlík
Tak se mějte všechny výborně,jdu zkontrolovat muže,jak se mu daří při malování,budu dělat kávu.......SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil

Hezke zamracene odpoledne.Mela jsem v planu dlouhou prochazku, ale presla mne chut. Sedla jsem si k pocitaci a to je konec. Cas leti jako zbesily a ja mam vycitky svedomi, ze jsem mohla udelat neco pro zdravi a zase neudelam. Premyslim o koupi rotopedu, ze bych na nem v zime trenovala, ale uz jsem mela jeden ktery nakonec skoncil jako vesak.Tak nevim ???Ptate se mne na jmeno.
Jmenuji se Jarka / Jaroslava/.Bydlim 15 km od krasneho Ceskeho Krumlova. Vsechny vas zdravim a preju vam, at se vsechny ty dobroty,ktere varite podari. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Neznám placení kartou. Můj muž to přímo nenávidí, takže nic takového nemáme.
Tak se mějte hezky a ahoj.
SmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles