Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Děvčátka, přeji klidný večer... | Datum vložení: 13.11.2013 19:01 hod. | |||
|
jdu pozdravit, rozloučit se již jsou Zprávy..pa![]() ![]() Dobrou nocku ![]() |
||||
| Bm68 | Dobrý večer, | Datum vložení: 13.11.2013 18:53 hod. | |||
|
děvčátka! Zjišťuju, že jsem nějaká levá, skoro každé slovo musím opravovat, jak blbě píšu. Marci, z toho si nic nedělej, žes zapomněla na babinec, máte je často a takhle jsi aspoň byla s mužem na procházce. Aničko, také jsem poslouchala drby,skoro hodinu jsem telefonovala s kamarádkou, je to třeba. Maky, to budete mít perfektní oslavu, no dcera si to zaslouží. Jak píšete o těch kartách, já jsem v tom celý život dělala, ale taky platím kartou jen větší nákupy, drobné hotově. A složenky přes internetbanking, to mi vyhovuje. Za chvilku máme zprávy, přesunu se k telce, dneska už asi nepřijdu. Tak přeju krásný večer a klidnou dobrou noc vám všem. ![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný večer | Datum vložení: 13.11.2013 17:58 hod. | |||
|
Byla jsem u dcery a pekly jsme nějaké cukroví na sobotu.Zítra budeme pokračovat, tak se sem asi nedostanu. Je tam s námi i její tchýně a její dcera.Přeji pěkný večer a jdu něco udělat tady na zítřejší oběd, aby si to mohl manžel jenom ohřát.Pěkný večer a klidnou dobrou noc. ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 13.11.2013 17:52 hod. | |||
|
Počasí nic moc. Tedˇpřišla Jituška, tak půjdu poslouchat drby. Zatím ahoj.![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný podvečer. | Datum vložení: 13.11.2013 17:17 hod. | |||
|
Holky, nebudete mi věřit, ale já jsem dnes zapomněla na babinec. Teprve, když jsme dnes v 15,30 procházeli lesem muž mi říká:"Proč jsi nešla na babinec?" a já klidně:"protože je úterý". No byla středa a bylo pozdě. Tak příště. Jinak, Alenko jsem moc ráda, že jsi dohonila bratra a on obdržel od hodného pána peněženku s důchodem. Já jsem ze staré školy a nejraději platím penězi, jen za velké položky platíme kartou. Na oběd byly ovocné knedlíky, moc jsme si pochutnali. Chvilku sem zase pustím muže a jdu si číst. |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 13.11.2013 16:48 hod. | |||
|
Přeji klidný a pohodový večer.![]() ![]() |
||||
| fanypol | Holky, | Datum vložení: 13.11.2013 16:10 hod. | |||
|
přeji hezké odpoledne, půjdeme ještě procházkou do Starého Města, muž jde něco do elektra![]() máme se hýbat..muž má zhodit 6 kg, pan doktor ho postrašil, byl dnes na EKG a na sonu,kvůli cukrovce.Tak zase nebude doma nic k jídlu jen celer a petržel |
||||
| badysek | Ahojky šikulky moje!!!!! | Datum vložení: 13.11.2013 14:41 hod. | |||
|
Tak jsem si vše přečetla co jste napsaly a že toho bylo...![]() Ale nevím jestli jsem si vše zapamatovala![]() ![]() Alči,to je krásné,že se peněženka našla i s důchodem ![]() V dnešní době to je zazrak![]() ![]() ![]() Ten pan 105 léty,tak to je něco!!!!!!!! Děvčátka tak samo jak Alča i Janka používám kartu s PINEM,ale mám internetové bankovnictví,kde si platím i nastavuji platby sama a bez poplatků ![]() Tak vybírám jen malou částku pro případ,že nemáji přístroj![]() ![]() Tak se mějte všechny výborně,jdu zkontrolovat muže,jak se mu daří při malování,budu dělat kávu....... ![]() ![]() ![]() |
||||
| horalka49 | Pozdrav ze Sumavy | Datum vložení: 13.11.2013 14:35 hod. | |||
|
Hezke zamracene odpoledne.Mela jsem v planu dlouhou prochazku, ale presla mne chut. Sedla jsem si k pocitaci a to je konec. Cas leti jako zbesily a ja mam vycitky svedomi, ze jsem mohla udelat neco pro zdravi a zase neudelam. Premyslim o koupi rotopedu, ze bych na nem v zime trenovala, ale uz jsem mela jeden ktery nakonec skoncil jako vesak.Tak nevim ???Ptate se mne na jmeno. Jmenuji se Jarka / Jaroslava/.Bydlim 15 km od krasneho Ceskeho Krumlova. Vsechny vas zdravim a preju vam, at se vsechny ty dobroty,ktere varite podari. ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 13.11.2013 14:32 hod. | |||
|
Neznám placení kartou. Můj muž to přímo nenávidí, takže nic takového nemáme. Tak se mějte hezky a ahoj. ![]() ![]() |
||||