Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bobina | Dobré ráno. | Datum vložení: 14.11.2013 07:13 hod. | |||
|
U nás slabší mrazík. Tak po snídani pojedeme k mamince podívat se na ten nefungující zvonek a uvést jej zas do provozu. Taky to spojíme s nákupem a chtěla bych se zajít ostříhat. Mějte se hezky.![]() |
||||
| filipi | Krásné ráno | Datum vložení: 14.11.2013 06:34 hod. | |||
|
Krásné i když chladívé ráno přejí všem.Lepší už nemůžem očekávat jeďine se těšit,ze zas příjde jaro![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 14.11.2013 00:34 hod. | |||
|
Zapomínání je hrozné. Kalendáře mám všude i na wc a přes to se mi stane že si popletu den a nebo ještě hůř jdu k doktorec a sestra v recepci mi řekne ale paní já vás tu mám objednanou na zítra. Hůř když je to na včera. Hezké sny. |
||||
| Macizaj | Holky | Datum vložení: 13.11.2013 21:22 hod. | |||
|
které jste reagovaly na můj babinec. Díky. Vím, že za týden bude další, ale šlo jen o to, že jsem "akási zmetená".![]() Čekám na nějaké dárečky. Před chvílí bych byla chytila krásný dárkový set denní a noční krém a krém na ruce v kufříku. Jen mi chybí maličkost, bodíky. Potřebovala bych 90tisíc bodů. Mám dva neschválené články, ale to by nestačilo. Tak se nedá nic dělat! Všem přeji dobrou noc! |
||||
| badysek | Děvčátka , | Datum vložení: 13.11.2013 21:16 hod. | |||
|
už jsem ze sedánku doma bylo nás 5 holek,vykecaly jsme se ![]() a pro velký úspěch budeme opakovat![]() ![]() ![]() Manžel vymaloval půlku pokoje, bylo vše přikryté tak nenacákal,zbytek musíme vyklidit to musejí pomoct kluci... Zítra přijdu až odpoledne,ráno musím na pracák a pak na neurologii na kontrolu.Tak pěknou dobrou nocku ![]() ![]() |
||||
| koudy | zdravím děvčata, | Datum vložení: 13.11.2013 20:43 hod. | |||
|
přečetla jsem, co jste dnes tady pořešily a všechny novinky a zprávičky... ![]() ![]() ![]() přeji krásný večer a klidnou nocku... ![]() ![]() |
||||
| filipi | dobrou noc | Datum vložení: 13.11.2013 19:49 hod. | |||
|
Krásnou bezbolestnou noc.Měla jsem tady kámošku byla u mě 8hod což je na mě hodně dlouho.Jsem celá polámana,péjska jsem sice venčila,ale vždy krátce tak teď po zprávách půjdem ven i když je tam zima.Potom do vany a do hajan | ||||
| vocjan | Jdu | Datum vložení: 13.11.2013 19:33 hod. | |||
|
![]() také popřát dobrý večer. Já jsem si odpoledne uklidila ve špajzce. Sem tam kliknu do konta na dárky. Marti, nechte si zítra zase dařit při pečení. Marci, ten čas tak letí, že také občas jsem pozadu s dny. ![]() ![]() Kristýnku čeká uklízení po malování, ale zase bude mít voňavo. Měsíc jde pomalu do úplňku a tak ještě přeji dobré spinkání. ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 13.11.2013 19:22 hod. | |||
|
Také přeji dobrou noc.![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 13.11.2013 19:16 hod. | |||
|
Tak tady nakonec celé odpoledne prší a je mlha. Marcelko také někdy nevím co je za den. Tak babinec zase bude. ![]() Maky tak jen pečte, ať se daří. Ali tak ještě že to dobře dopadlo. ![]() Koblihy jsou rozdané a snědené. Stavovala se tady vnučka a před chvíli mi psala jak ji chutnaly, abych ji zítra ještě udělala ![]() Tak mějte pěkný večer a dobře se vyspěte. ![]() |
||||