Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání.Zelňačka-hamSmajlík
Já bych jí musela mít bez klobásy a to už není ono
Já si vařím čočku na kyselo a vajíčko.
Obrázek uživatelky
profil
z obchodu,Heru měli za 14,9O...SmajlíkSmajlík,koupila jsem dvě jitrnice,tak je upeču klukovi a nám tu žemlovku...SmajlíkSmajlík

objednala jsem produkty z Walmarku,mají tam akci,když objednám za 1.200,.dostanu jako dárek papuče s norským vzorem...no uvidím...SmajlíkSmajlík

Jani a Zdeni,já mám taky droždí v zásobě na polévky a pomazánky...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
ještě jsem vše nedočetla,ale aspoň na něco by ch reagovala...Smajlík

počasí máme slunečné, stále jsme ještě neměli bílo,dnes skoro 2 stupně...Smajlík

marci, mám to stím soustředěním stejné,něco dělám a hlavou jsem už vpředu,cobudu teprv dělat...Smajlík
do obchodu když nemám nákup napsaný ,rozhodně něco nepřinesu...to mi připmenulo,musím do COOPU,mají dostat Heru v akci...

děvčata, já mám hrozně pomalý internet, mám to přes pevnou linku,vnuci říkají,že je pomalá vifina,já tomu nerozumím...Smajlík

vařit budu zelňačku a pro nás žemlovku,klukovi zbytky,aby měl maso...SmajlíkSmajlík

Věrko,já bylinky suším,ale petrželku,cibulku a celer nať dávám zamrazit,je to výhoda zahrádky...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
mě zase šel internet hrozně pomalu. Včera mi vnuk s tím něco udělal a jde to lépe. Nás je v domě 40 rodin a internet má téměř každý.
Holky, balkón. okno mám zevnitř hotové, zkoušela jsem udělat jenu část z venku a jde to. Jak na to svítí sluníčko, tak mi to nemrzne. Jdu to dodělat. Zácony už budou vyprané.
Obrázek uživatelky
profil
už pár dnů pozoruju, že mi co chvíli vypadne internet a pak zase naskočí. A dneska je to úplný horor. Nevím, jestli to není tím, že má v baráku skoro každý internet a tak mi to někdo ruší, nebo čím by to bylo?
Obrázek uživatelky
profil
krásný den!!!
Včera jsem se radovala, že leze sluníčko, ale to bylo jen ppo ránu, pak se zatáhlo a byla až do večera tma - a pak tuplem.
O tom zapomínání vím taky své, co se dá dělat.
Marci, já jsem takový váhavý střelec. Koukala jsem už pár dní na to tričko s pivem, že bych ho koupila synovi jen tak na doma nebo na různé mimopracovní aktivity. A když jsem se konečně rozhodla, že jo, bylo pryč. Tak teď zase nic nevím.
Věruš, taky jsem včera den "proflákala", jak píšeš, volala mi sestra, pak kamarádka, má chudák problémy a pak ještě kamarád a nakonec syn. Ale byla jsem ráda.
Dneska udělám buřtguláš.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji všem.SmajlíkSmajlík

I u nás je bílo a vykukuje sluníčko.Snad bude zase pěkný den.SmajlíkSmajlík
Já se pustila do úklidu různých dokumentů a za chvilku pojedu za zvířátky.
Vařit nemusím.Máme ještě od předvčerejška rýži a ptáčky.(Včera byla žemlovka)
Zdeni, já mám kvasnice do zásoby a pak před koncem spotřeby udělám polévku nebo pomazánku na večeři.
Boži, také bych už potřebovala znovu ostříhat.Vem moji hlavu sebou.Smajlík

Mějte pěkný den.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já mám kalendář taky popsaný, abych nezapomněla, snad jen že musím do práce nebo že mají přijet děti v něm není.
V neděli pravidelně otáčím a dívám se, co mě následující týden čeká.
Vždyť jen takový zubař, objednací doba je tak dlouhá, že zapamatovat si den, hodinu snad není ani možné.
Obrázek uživatelky
profil
Tak máme také bílo, ale už svítí sluníčko.Smajlík
Mějte klidný den , jábudu muset jít pro kvasnice, abych zase dělala vnučce ty koblihy , než půjde z práce.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věrko a Evi, to jste mě uklidnily. Nevím, jestli mám toho "němce", ale vím jistě jedno, že jsem myšlenkami stále někde vpředu. Například žehlím a už si říkám, co musím udělat až to vyžehlím, takže se nesoustředím. To můj muž nemá. On se opravdu věnuje tomu, co právě dělá. Bohužel, to já neumím.Asi bude hůř. Jdu pro chleba a pak, jelikož svítí sluníčko, vyčistím okno na balkón. Sice jsem to čistila asi před měsícem, ale zvenku je špinavé. Je to asi tím, jak kolem nás topí lidé do kamen. Do Vánoc už žádné okno čistit nebudu.
Všem přeji pěkný čtvrtek.SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles