Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | kuk | Datum vložení: 14.11.2013 11:26 hod. | |||
|
Dobré chutnání.Zelňačka-ham![]() Já bych jí musela mít bez klobásy a to už není ono Já si vařím čočku na kyselo a vajíčko. |
||||
| koudy | už jsem tu | Datum vložení: 14.11.2013 11:09 hod. | |||
|
z obchodu,Heru měli za 14,9O...![]() ,koupila jsem dvě jitrnice,tak je upeču klukovi a nám tu žemlovku...![]() ![]() objednala jsem produkty z Walmarku,mají tam akci,když objednám za 1.200,.dostanu jako dárek papuče s norským vzorem...no uvidím... ![]() ![]() Jani a Zdeni,já mám taky droždí v zásobě na polévky a pomazánky... ![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | podové dopoledne, | Datum vložení: 14.11.2013 10:01 hod. | |||
|
ještě jsem vše nedočetla,ale aspoň na něco by ch reagovala...![]() počasí máme slunečné, stále jsme ještě neměli bílo,dnes skoro 2 stupně... ![]() marci, mám to stím soustředěním stejné,něco dělám a hlavou jsem už vpředu,cobudu teprv dělat... ![]() do obchodu když nemám nákup napsaný ,rozhodně něco nepřinesu...to mi připmenulo,musím do COOPU,mají dostat Heru v akci... děvčata, já mám hrozně pomalý internet, mám to přes pevnou linku,vnuci říkají,že je pomalá vifina,já tomu nerozumím... ![]() vařit budu zelňačku a pro nás žemlovku,klukovi zbytky,aby měl maso... ![]() ![]() Věrko,já bylinky suším,ale petrželku,cibulku a celer nať dávám zamrazit,je to výhoda zahrádky... ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Blani, | Datum vložení: 14.11.2013 09:07 hod. | |||
|
mě zase šel internet hrozně pomalu. Včera mi vnuk s tím něco udělal a jde to lépe. Nás je v domě 40 rodin a internet má téměř každý. Holky, balkón. okno mám zevnitř hotové, zkoušela jsem udělat jenu část z venku a jde to. Jak na to svítí sluníčko, tak mi to nemrzne. Jdu to dodělat. Zácony už budou vyprané. |
||||
| Bm68 | Tak | Datum vložení: 14.11.2013 08:46 hod. | |||
|
už pár dnů pozoruju, že mi co chvíli vypadne internet a pak zase naskočí. A dneska je to úplný horor. Nevím, jestli to není tím, že má v baráku skoro každý internet a tak mi to někdo ruší, nebo čím by to bylo? | ||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 14.11.2013 08:39 hod. | |||
|
krásný den!!! Včera jsem se radovala, že leze sluníčko, ale to bylo jen ppo ránu, pak se zatáhlo a byla až do večera tma - a pak tuplem. O tom zapomínání vím taky své, co se dá dělat. Marci, já jsem takový váhavý střelec. Koukala jsem už pár dní na to tričko s pivem, že bych ho koupila synovi jen tak na doma nebo na různé mimopracovní aktivity. A když jsem se konečně rozhodla, že jo, bylo pryč. Tak teď zase nic nevím. Věruš, taky jsem včera den "proflákala", jak píšeš, volala mi sestra, pak kamarádka, má chudák problémy a pak ještě kamarád a nakonec syn. Ale byla jsem ráda. Dneska udělám buřtguláš. |
||||
| vocjan | Dobré ránko | Datum vložení: 14.11.2013 08:35 hod. | |||
|
![]() přeji všem. ![]() ![]() I u nás je bílo a vykukuje sluníčko.Snad bude zase pěkný den. ![]() ![]() Já se pustila do úklidu různých dokumentů a za chvilku pojedu za zvířátky. Vařit nemusím.Máme ještě od předvčerejška rýži a ptáčky.(Včera byla žemlovka) Zdeni, já mám kvasnice do zásoby a pak před koncem spotřeby udělám polévku nebo pomazánku na večeři. Boži, také bych už potřebovala znovu ostříhat.Vem moji hlavu sebou. ![]() Mějte pěkný den. ![]() ![]() |
||||
| Dědková | - | Datum vložení: 14.11.2013 08:29 hod. | |||
|
Já mám kalendář taky popsaný, abych nezapomněla, snad jen že musím do práce nebo že mají přijet děti v něm není. V neděli pravidelně otáčím a dívám se, co mě následující týden čeká. Vždyť jen takový zubař, objednací doba je tak dlouhá, že zapamatovat si den, hodinu snad není ani možné. |
||||
| Sarita | Pěkné ráno | Datum vložení: 14.11.2013 08:19 hod. | |||
|
Tak máme také bílo, ale už svítí sluníčko.![]() Mějte klidný den , jábudu muset jít pro kvasnice, abych zase dělala vnučce ty koblihy , než půjde z práce. ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 14.11.2013 08:13 hod. | |||
|
Věrko a Evi, to jste mě uklidnily. Nevím, jestli mám toho "němce", ale vím jistě jedno, že jsem myšlenkami stále někde vpředu. Například žehlím a už si říkám, co musím udělat až to vyžehlím, takže se nesoustředím. To můj muž nemá. On se opravdu věnuje tomu, co právě dělá. Bohužel, to já neumím.Asi bude hůř. Jdu pro chleba a pak, jelikož svítí sluníčko, vyčistím okno na balkón. Sice jsem to čistila asi před měsícem, ale zvenku je špinavé. Je to asi tím, jak kolem nás topí lidé do kamen. Do Vánoc už žádné okno čistit nebudu. Všem přeji pěkný čtvrtek. ![]() ![]() |
||||