Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Koudy-Maruško, jsem ráda, že v tom nejsem sama. U nás sluníčko s malými přestávkami svítilo celý den. Okno jsem vyčistila, záclony vyprala, usušila, vyžehlila a pověsila.
Vařila jsem zapečené těstoviny a okurkový salát.Občas jsem nahlédla do chytrého konta. Myslela jsem, že jsem chytila šatečky na bižuterii a řetízky, ale objevilo se mi, že jsem si špatně objednala nebo už dárek není na skladě. Tak jsem to moc nepochopila. Možná se večer zase objeví.
Blaničko, jak jsem pochopila, o řemínek se asi u tebe nejedná, že? Já jsem měla rozbitý šicí stroj na jaře - mám 49let starou Ladu a opravil mi ji opravář v Rokycanech, který dříve opravoval šicí stroje v Hamiru. Ke knize ti gratuluji, tu bych pro vnuka také brala.
Anička59, Čivavka se na ChŽ objevuje už několik let.
Kristýnko, už jste byli někdy očkováni proti chřipce? Moje maminka se před lety nechala očkovat a skončila v nemocnici. Od té doby se toho bojím, čili nikdy jsem se očkovat nenechala.
Obrázek uživatelky
profil
tak už jsme konečně doma, po obědě i kafíčku.Dneska mám lítací den,ráno se odhlásit z pracáku ,pak jsme byli objednání oba u neuroložky a ještě jsme měli málo doktoru,tak jsme zajeli k naší obvoďačce a dali se očkovát proti chřipce SmajlíkSmajlíkManžel to měl zdarma, já musela platit.
A teď jdeme malovat .....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Drahé seniorky, byla jsem dnes hodně překvapena osobou, která zazvonila na náš zvonek. Veterinář, ke kterému jezdí moje dcera se svými čivavkami k nám poslal Čivavku z této diskuse. Přijela se domlouvat na krytí své fenečky. Ona na mně hned vyhrkla, že mně poznává, že jsem její spolužačka. Já na ni hleděla jak z jara na vesno a vůbec jsem ji nepoznala. Doufám, že víte ,že ted mluvím o Janě Lidmilové. Jaká to náhoda, nedávno jsem dostala info, že tu chodila a ona dnes se mnou mluví tváří v tvář. Přijede krýt v pondělí a mám Vás tu od ní všechny moc pozdravovat. Prý tu chodí jen číst, ale nepřispívá, tak snad něco napíše, když už ví, že tu jsem také. Hezky jsme si pokecaly i když jen ve stoje, nechtěla ani kávu vypít, že má holky doma samé. Neviděly jsme se spolu rovných 40 let - já ji nepoznala, ale za to ona mně řekla, že jsem stále stejná. Tak nevím. V každém případě jsem tomu ráda, ale myslím že nějaké změny na mně určitě jsou.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Musela bys je dát do mražáčku a vytahovat třeba po dvou.SmajlíkSmajlík
Já když je dělám pro nás dva dělám čtyři a jíme to ob den.
Ale já je dělám ne z hovězího, ale z králičích vykostěných stehen.SmajlíkSmajlík
Jsou také dobré.
Obrázek uživatelky
profil
Jani taky bych si dala ptáčka s rýží to miluji, ale pro jednoho je to složité a jíst to týden by mi asi nechutnalo.
Blani tam asi patří kožený řemínek a ten se koupit dá.
Obrázek uživatelky
profil
no jo, dej si mašinu opravit. Ale široko daleko nevím o žádné opravně. Musím se podívat do Telef. seznamu a nebo na internet. Dřív tu opravovali kola a šicí stroje, už je to zrušené.
Jani, taky posílám z Překvapení tajenky.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Přeji dobrou chuť ke kávičce.
Já si ji udělala na zahradě a luštila ještě sudoku, které muž nedělá.Přes poledne bylo pěkně.Už se honí mraky.Jinak musím poslat vyluštění z časopisu Překvapení.Luští muž a já jen nějaké rébusy a sudoku a pak to přepošlu.Ale stejně jsme ještě nic nevyhráli.SmajlíkSmajlík
Asi na nás čeká nějaká obr výhra.SmajlíkSmajlík
Jdu ohřát oběd než přijede muž z práce.SmajlíkSmajlík
V dárkovém kontu jsem ještě dnes nic nového neviděla.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jdu k sestře...

Blani, nechej si mašinu opravitSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
mám kafčo, ale bez zákusku. Včera jsem snědla půlku čokolády na posezení, tak dneska zpytuju svědomí. Dopoledne jsem zašívala, ale rozbila jsem mašinu. Rozprskla se mi ta guma, co je na kolečku, když se navíjí cívka spodní nitě. Byla už celá zpuchřelá. Asi už nebude k sehnání, mašinu mám ještě po mamince, Minervu. A taky jsem slyšela dneska, jak strašně rachtá. Zkusím ji namazat, ale asi to bude něčím jiným.
Až dorazí Pepík, tak se na to podívá. Dneska tu ještě nebyl, má doma dceru, ona marodí.
Maruško, taky jsem koupila v Jednotě tu Heru. A ještě bych potřebovala Omegu, dělám s ní štrudl a teď ji v žádném krámu nevidím.
Dneska mi přišla výhra z MF, kniha od Pavla Horvátha, je tam spousta fotografií, to si naši kluci i s tátou a s přítelem rádi přečtou.
Obrázek uživatelky
profil
tak aby jste věděly,tak nám dnes vypadl internet úplně skoro na 3 hodiny..
Já vařím dnes to co FILIPISmajlíkSmajlík
byla jsem chvíliSmajlíkSmajlíkasi hodinku u švíce na kus řeči, ještě půjdu jednou..ponesu jí kopr..máme ho hodně, já tam hodila ten suchý a on se vysemenil...zítra bude zase koprovkaSmajlíkSmajlíkmuž si něco udělá a my se synkem si pochutnámeSmajlíkSmajlík


Děvčátka,přeji dobré chutnáníčkoSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles