Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Ahoj děvčata. | Datum vložení: 14.11.2013 16:48 hod. | |||
|
Koudy-Maruško, jsem ráda, že v tom nejsem sama. U nás sluníčko s malými přestávkami svítilo celý den. Okno jsem vyčistila, záclony vyprala, usušila, vyžehlila a pověsila. Vařila jsem zapečené těstoviny a okurkový salát.Občas jsem nahlédla do chytrého konta. Myslela jsem, že jsem chytila šatečky na bižuterii a řetízky, ale objevilo se mi, že jsem si špatně objednala nebo už dárek není na skladě. Tak jsem to moc nepochopila. Možná se večer zase objeví. Blaničko, jak jsem pochopila, o řemínek se asi u tebe nejedná, že? Já jsem měla rozbitý šicí stroj na jaře - mám 49let starou Ladu a opravil mi ji opravář v Rokycanech, který dříve opravoval šicí stroje v Hamiru. Ke knize ti gratuluji, tu bych pro vnuka také brala. Anička59, Čivavka se na ChŽ objevuje už několik let. Kristýnko, už jste byli někdy očkováni proti chřipce? Moje maminka se před lety nechala očkovat a skončila v nemocnici. Od té doby se toho bojím, čili nikdy jsem se očkovat nenechala. |
||||
| badysek | Ahojky všem , | Datum vložení: 14.11.2013 15:46 hod. | |||
|
tak už jsme konečně doma, po obědě i kafíčku.Dneska mám lítací den,ráno se odhlásit z pracáku ,pak jsme byli objednání oba u neuroložky a ještě jsme měli málo doktoru,tak jsme zajeli k naší obvoďačce a dali se očkovát proti chřipce ![]() Manžel to měl zdarma, já musela platit.A teď jdeme malovat ..... ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Hezké odpoledne | Datum vložení: 14.11.2013 15:34 hod. | |||
|
Drahé seniorky, byla jsem dnes hodně překvapena osobou, která zazvonila na náš zvonek. Veterinář, ke kterému jezdí moje dcera se svými čivavkami k nám poslal Čivavku z této diskuse. Přijela se domlouvat na krytí své fenečky. Ona na mně hned vyhrkla, že mně poznává, že jsem její spolužačka. Já na ni hleděla jak z jara na vesno a vůbec jsem ji nepoznala. Doufám, že víte ,že ted mluvím o Janě Lidmilové. Jaká to náhoda, nedávno jsem dostala info, že tu chodila a ona dnes se mnou mluví tváří v tvář. Přijede krýt v pondělí a mám Vás tu od ní všechny moc pozdravovat. Prý tu chodí jen číst, ale nepřispívá, tak snad něco napíše, když už ví, že tu jsem také. Hezky jsme si pokecaly i když jen ve stoje, nechtěla ani kávu vypít, že má holky doma samé. Neviděly jsme se spolu rovných 40 let - já ji nepoznala, ale za to ona mně řekla, že jsem stále stejná. Tak nevím. V každém případě jsem tomu ráda, ale myslím že nějaké změny na mně určitě jsou. | ||||
| vocjan | Evi, | Datum vložení: 14.11.2013 14:52 hod. | |||
|
![]() Musela bys je dát do mražáčku a vytahovat třeba po dvou. ![]() ![]() Já když je dělám pro nás dva dělám čtyři a jíme to ob den. Ale já je dělám ne z hovězího, ale z králičích vykostěných stehen. ![]() ![]() Jsou také dobré. |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 14.11.2013 14:43 hod. | |||
|
Jani taky bych si dala ptáčka s rýží to miluji, ale pro jednoho je to složité a jíst to týden by mi asi nechutnalo. Blani tam asi patří kožený řemínek a ten se koupit dá. |
||||
| Bm68 | Holky, | Datum vložení: 14.11.2013 14:18 hod. | |||
|
no jo, dej si mašinu opravit. Ale široko daleko nevím o žádné opravně. Musím se podívat do Telef. seznamu a nebo na internet. Dřív tu opravovali kola a šicí stroje, už je to zrušené. Jani, taky posílám z Překvapení tajenky. |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 14.11.2013 14:17 hod. | |||
|
![]() Přeji dobrou chuť ke kávičce. Já si ji udělala na zahradě a luštila ještě sudoku, které muž nedělá.Přes poledne bylo pěkně.Už se honí mraky.Jinak musím poslat vyluštění z časopisu Překvapení.Luští muž a já jen nějaké rébusy a sudoku a pak to přepošlu.Ale stejně jsme ještě nic nevyhráli. ![]() Asi na nás čeká nějaká obr výhra. ![]() ![]() Jdu ohřát oběd než přijede muž z práce. ![]() ![]() V dárkovém kontu jsem ještě dnes nic nového neviděla. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré odpoledne | Datum vložení: 14.11.2013 14:09 hod. | |||
|
jdu k sestře... Blani, nechej si mašinu opravit ![]() |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, | Datum vložení: 14.11.2013 13:07 hod. | |||
|
mám kafčo, ale bez zákusku. Včera jsem snědla půlku čokolády na posezení, tak dneska zpytuju svědomí. Dopoledne jsem zašívala, ale rozbila jsem mašinu. Rozprskla se mi ta guma, co je na kolečku, když se navíjí cívka spodní nitě. Byla už celá zpuchřelá. Asi už nebude k sehnání, mašinu mám ještě po mamince, Minervu. A taky jsem slyšela dneska, jak strašně rachtá. Zkusím ji namazat, ale asi to bude něčím jiným. Až dorazí Pepík, tak se na to podívá. Dneska tu ještě nebyl, má doma dceru, ona marodí. Maruško, taky jsem koupila v Jednotě tu Heru. A ještě bych potřebovala Omegu, dělám s ní štrudl a teď ji v žádném krámu nevidím. Dneska mi přišla výhra z MF, kniha od Pavla Horvátha, je tam spousta fotografií, to si naši kluci i s tátou a s přítelem rádi přečtou. |
||||
| fanypol | Dobré dopoledne | Datum vložení: 14.11.2013 11:48 hod. | |||
|
tak aby jste věděly,tak nám dnes vypadl internet úplně skoro na 3 hodiny.. Já vařím dnes to co FILIPI ![]() ![]() byla jsem chvíli ![]() asi hodinku u švíce na kus řeči, ještě půjdu jednou..ponesu jí kopr..máme ho hodně, já tam hodila ten suchý a on se vysemenil...zítra bude zase koprovka![]() muž si něco udělá a my se synkem si pochutnáme![]() ![]() Děvčátka,přeji dobré chutnáníčko ![]() ![]() |
||||