Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | Karofka | Datum vložení: 14.11.2013 19:52 hod. | |||
|
Tak Janička tu zavítá, chodí nás číst a říkala mně, že je v důchodě. Fakt jsem moc ráda, že jsem ji po 40 letech viděla. Nepoznala jsem ji teda vůbec. Ona mně okamžitě. Ani se mi tomu nechce věřit - snad opravdu nějaká vyšší moc. Jak se říká: My o vlku a vlk za dveřmi. ![]() ![]() Dokonce je také na Facebooku, a už ji mám v přátelích![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Bm68 | Datum vložení: 14.11.2013 19:31 hod. | |||
|
Máš ty holka s tou klikačkou pravdu pravdoucí. Čivavka skončila na 596 místě, musím se ji zeptat, co vysoutěžila. Mně říkala, že nemá na klikačku čas. Měla by tu dojet v neděli nebo v pondělí. | ||||
| Macizaj | Blaničko, | Datum vložení: 14.11.2013 19:29 hod. | |||
|
kdyby se vám chtělo jet do Rokycan, dala bych ti adresu. Alenko, já také posílám jen to, co jde přes e-mail. Jsou různé soutěže a křížovky přes mobil, ale to je také drahé. Vyhrává např. 30tá, 60tá, 90tá křížovka. V životě bych se do toho nestrefila. Makuško, je fajn, když se člověk sejde se všemi dětmi a vnoučaty. Já už se vždycky na všechny moc těším. Dnes jsem udělala rekord. Přečetla jsem všechny navyřízené e-maily a už mi bolí za krkem. Jdu si chvíli lehnout na míč. Mějte pěkný večer a klidnou, bezbolestnou noc! ![]() ![]() |
||||
| badysek | Zdravím děvčátka, | Datum vložení: 14.11.2013 19:28 hod. | |||
|
Marcelko,myslím,že kdysi dávno jo,manželovi to doporučili k vůli těm plicím,kamarádka chodí každý rok ,ale nic ji není,tak snad nám taky nebude.....![]() ![]() Marti, už se těšíš na rodinku,tak si užij oslav a svých blízkých ![]() ![]() ![]() Blani gratuluji ke knížce. ![]() ![]() Taky luštím ,ale teď mi nějak nezbývá čas ![]() Děvčátka dneska se s Vámi už rozloučím,přeji pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | / | Datum vložení: 14.11.2013 19:24 hod. | |||
|
Tak nevím, ale zdá se mi že den je čím dál kratší![]() Marti tak se sejdete a popovídáte s rodinou. Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem. ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 14.11.2013 19:17 hod. | |||
|
Já už mám taky mašinu přes 40 let. Už ji muž taky spravoval. Dřív býval přímo opravář tady ve Štětí. Tedˇneví,... Takže pěknou noc. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 14.11.2013 18:53 hod. | |||
|
děvčata!!![]() ![]() ![]() Aničko, Čivavka dříve chodila docela často, teď ji občas někde zahlédnu a mám dokonce dojem, že byla ve výherní listině klikačky, ale hlavu za to nedám. Za pozdrav děkujeme. Marcelko, skutečně se o řemínek nejedná, ten je sice taky už dost sešlý, ale zatím drží. Dívala jsem se na ty opraváře a jeden je v Klatovech, ale i to je dost daleko, jinak až v Plzni a nebo v K. Varech. Ještě mrknu na internet.Pepík vymýšlí, že by tam něco namotal, ale asi to nebude nic platné. No, nakonec bych mohla navíjet spodní nit ručně a nebo mám i kufříkovou Veritasku elektrickou, ale s tou moc nekamarádím. |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 14.11.2013 18:15 hod. | |||
|
Takže všechny děvčata zdravím.![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný večer | Datum vložení: 14.11.2013 18:06 hod. | |||
|
jsem doma, ale jen pozdravím a udělám bramborový salát na zítra, zbyly mě nějaké vařené brambory.Bez majonézy jen moravský.Upeču sekanou .Mám radost účast na rodinné sešlosti povrdila i rodinka mého syna z jižních Čech.Přeji pěkný večer a hezky se vyspěte.....![]() ![]() |
||||
| fanypol | Hezké odpoledne přeji | Datum vložení: 14.11.2013 17:08 hod. | |||
|
už je za tma..byla jsem na kus řeči za sestrou a švagrem..čistili mrkev a petržel, tak jsme byli venku v altánu..bylo docela příjemně![]() ![]() Blani, ke knížečce blahopřeji..já měla šicí stroj v opravě 2x...ale taky již pán nežije..on seřizoval dříve stroje ve Slovači, tam se šily kroje a dámská konfekce..třeba se taky někdo ještě v okolí najde. ![]() Holky já již posílám křížovky a pod. jen co jde na internetu, byla jsem moc prodělečná ![]() nic jsem nevyhrála![]() ![]() Čivavku si taky pamatuji ![]() |
||||