Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tak Janička tu zavítá, chodí nás číst a říkala mně, že je v důchodě. Fakt jsem moc ráda, že jsem ji po 40 letech viděla. Nepoznala jsem ji teda vůbec. Ona mně okamžitě. Ani se mi tomu nechce věřit - snad opravdu nějaká vyšší moc. Jak se říká: My o vlku a vlk za dveřmi. SmajlíkSmajlíkSmajlík Dokonce je také na Facebooku, a už ji mám v přátelíchSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máš ty holka s tou klikačkou pravdu pravdoucí. Čivavka skončila na 596 místě, musím se ji zeptat, co vysoutěžila. Mně říkala, že nemá na klikačku čas. Měla by tu dojet v neděli nebo v pondělí.
Obrázek uživatelky
profil
kdyby se vám chtělo jet do Rokycan, dala bych ti adresu.
Alenko, já také posílám jen to, co jde přes e-mail. Jsou různé soutěže a křížovky přes mobil, ale to je také drahé. Vyhrává např. 30tá, 60tá, 90tá křížovka. V životě bych se do toho nestrefila.
Makuško, je fajn, když se člověk sejde se všemi dětmi a vnoučaty. Já už se vždycky na všechny moc těším.
Dnes jsem udělala rekord. Přečetla jsem všechny navyřízené e-maily a už mi bolí za krkem. Jdu si chvíli lehnout na míč. Mějte pěkný večer a klidnou, bezbolestnou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Marcelko,myslím,že kdysi dávno jo,manželovi to doporučili k vůli těm plicím,kamarádka chodí každý rok ,ale nic ji není,tak snad nám taky nebude.....SmajlíkSmajlík
Marti, už se těšíš na rodinku,tak si užij oslav a svých
blízkýchSmajlíkSmajlíkSmajlík
Blani gratuluji ke knížce.SmajlíkSmajlík
Taky luštím ,ale teď mi nějak nezbývá časSmajlíkSmajlík
Děvčátka dneska se s Vámi už rozloučím,přeji pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak nevím, ale zdá se mi že den je čím dál kratšíSmajlík
Marti tak se sejdete a popovídáte s rodinou. Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já už mám taky mašinu přes 40 let. Už ji muž taky spravoval. Dřív býval přímo opravář tady ve Štětí. Tedˇneví,...
Takže pěknou noc.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata!!SmajlíkSmajlíkSmajlík
Aničko, Čivavka dříve chodila docela často, teď ji občas někde zahlédnu a mám dokonce dojem, že byla ve výherní listině klikačky, ale hlavu za to nedám. Za pozdrav děkujeme.
Marcelko, skutečně se o řemínek nejedná, ten je sice taky už dost sešlý, ale zatím drží. Dívala jsem se na ty opraváře a jeden je v Klatovech, ale i to je dost daleko, jinak až v Plzni a nebo v K. Varech. Ještě mrknu na internet.Pepík vymýšlí, že by tam něco namotal, ale asi to nebude nic platné. No, nakonec bych mohla navíjet spodní nit ručně a nebo mám i kufříkovou Veritasku elektrickou, ale s tou moc nekamarádím.
Obrázek uživatelky
profil
Takže všechny děvčata zdravím.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsem doma, ale jen pozdravím a udělám bramborový salát na zítra, zbyly mě nějaké vařené brambory.Bez majonézy jen moravský.Upeču sekanou .Mám radost účast na rodinné sešlosti povrdila i rodinka mého syna z jižních Čech.Přeji pěkný večer a hezky se vyspěte.....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
už je za tma..byla jsem na kus řeči za sestrou a švagrem..čistili mrkev a petržel, tak jsme byli venku v altánu..bylo docela příjemněSmajlíkSmajlík
Blani, ke knížečce blahopřeji..já měla šicí stroj v opravě 2x...ale taky již pán nežije..on seřizoval dříve stroje ve Slovači, tam se šily kroje a dámská konfekce..třeba se taky někdo ještě v okolí najde.Smajlík

Holky já již posílám křížovky a pod. jen co jde na internetu, byla jsem moc prodělečnáSmajlíkSmajlíknic jsem nevyhrálaSmajlíkSmajlík
Čivavku si taky pamatujiSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles