Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Kristýnko | Datum vložení: 15.11.2013 08:26 hod. | |||
|
na Vánoce budete mít krásný, nový byt. Tu chvilku, než se to dodělá ještě vydržíte. Filipi, já jsem zase osolila buchtu, ale to se jíst nedalo! Alenko, mejlíky jsem sice zlikvidovala, ale ráno mi bolela krční páteř. Už nikdy tak dlouho u PC sedět nebudu. Raději budu chodit venku v zimě, kde mi nic nebolí! Všem přeji pěkný pátek, máme bílé střechy a velikou mlhu. ![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 15.11.2013 07:51 hod. | |||
|
děvčatka každému se to může stát![]() Evi tak si to pěkně užij ty vánoce na nečisto ![]() ![]() My dneska budeme mít druhý díl malování musí manžel rozebrat postele,ale potom už to bude snad hotovo.Příští týden přijdou klást plovoucí podlahu a budeme plavat ![]() ![]() Dneska nemusím vařit máme od včera pečené králičí stehna + brambor ![]() |
||||
| fanypol | dobré ránko | Datum vložení: 15.11.2013 07:25 hod. | |||
|
FILIPI..já chtěla jednou přilít při smažení řízků olej a přilila jsem ocet - naštěstí byly taky jedlé![]() Přeji všem hezký pátek..za chvilku jedu na výlet. na návštěvu..odpoledne zase nakouknu, co je u vás nového ![]() Já byla očkovaná proti chřpce jen jednou..po onk. léčbě, jinak už jsem dost silná a veselá, tak organismus zvládá zatím vše sám... ![]() |
||||
| filipi | krásné ráno | Datum vložení: 15.11.2013 07:11 hod. | |||
|
Krásné ráno.Já jsem včera udělala věc nad kteru se směju jěště teď.Zavařovala jsem lečo-roztahaná celá kuchyně.Při tom jsem smažila květák(měla přijít kamarádka) a v tom spěchu jsem místo abych přilila olej do pánvičky jsem nalila sirup.Až když to teklo říkám si sakra on je nějak oranžový.Honem jsem květák vytáhla pánvičku vypláchla a pokračovala ve smažení.Kamarádka nic nepoznala.Přiznala jsem se až to snědla.![]() ![]() |
||||
| Avemor | * | Datum vložení: 15.11.2013 01:55 hod. | |||
|
Dnes jsem nadávala jak pohan při žabičkování záclon.První jsem je cvakala nahoře a potom jsem raději sundala tyčku a žabkovala na zemi. Zítra už jen vyluxovat a budu se věnovat přípravě jídla na sobotu = předčasný vánoční den. | ||||
| Anicka59 | VŠICHNI | Datum vložení: 14.11.2013 20:54 hod. | |||
|
Odcházíte do hajan, tak Vám všem přeji Dobrou noc, sladké sny. Já včera měla sny o myších, tak doufám, že dnes budu mít lepší sen | ||||
| vocjan | Přeji pěkný večer. | Datum vložení: 14.11.2013 20:49 hod. | |||
|
![]() Jdu se také rozloučit. Čivavku jsem zažila krátce. Proti chřipce se neočkuji.Zatím ji nechytám. Blani já mám kufříkovou Veritasku už 30 let.Jsem s ní spokojená.U nás už také není žádný opravář. Vyspěte se do růžova. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 14.11.2013 20:14 hod. | |||
|
Makuško..tak to bude veselo, všichni se sejdete..my až na Vánoce - snad-![]() Blani, snad to opravíte ![]() Jdu se rozloučit..bude Ordinace.. MARCELKO: to jsi šikovná s emailíky..já mám stále víc než 300kousků neotevřených, ale postupně na ně koukám...je jich hodně, ale bylo by mi líto je vymazat...ony se mi nahromadily přes dovolenou a ten týden v nemocnici, a tak se to hromadilo..jak nejdu každý den..něco zase přibude ![]() |
||||
| Bm68 | Kuk, | Datum vložení: 14.11.2013 20:05 hod. | |||
|
dnes nakukuju naposledy, pak už jdu na telku. Marci, ono je do Rokycan podstatně dál než do KLATOV, TAK SPÍŠ MYSLÍM, ŽE NE.Ale děkuju. Ještě se zeptám děvčat ze Strakonic, jestli tam o někom neví. Luštění - taky posílám přes e-mail, ale v MF občas jsou soutěže pro předplatitele, sice přes SMS, ale občas se mi tam zadaří, jako teď. Děvčata, užijte si večer a dobře se na zítřek vyspěte. ![]() Snad nebude náledí, musím ráno do lékárny. |
||||
| koudy | hezký dobrý večer, | Datum vložení: 14.11.2013 20:00 hod. | |||
|
zas jeden den uběhl...![]() ![]() dnes řešíte věci,do kterých se nemůu zapojit...jsem tu krátce,čivavka,nevím,kdo je... šicí stroj jsem měla po mamince,pak se polámal a manžel mi ho vyhodil...teď žádný nemám... ![]() ![]() Blani,snad se to dá opravit... křížovky luštím i suoku mám ráda,ale nikam neposílám,já nemám štěstí... jitrnice naštěstí vydržely,dojídala jsem po Lukinovi,byly dobré... ![]() měla jsem tu poradkyni,končí mi důchodové pojištění,tak mi navrhovala,co dál... ![]() ![]() za chvíli začne 0rdinace,tak se loučím,přeji hezký večer, klidnou noc a pěkné sny... |
||||