Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.06. 2026
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
na Vánoce budete mít krásný, nový byt. Tu chvilku, než se to dodělá ještě vydržíte.
Filipi, já jsem zase osolila buchtu, ale to se jíst nedalo!
Alenko, mejlíky jsem sice zlikvidovala, ale ráno mi bolela krční páteř. Už nikdy tak dlouho u PC sedět nebudu. Raději budu chodit venku v zimě, kde mi nic nebolí!
Všem přeji pěkný pátek, máme bílé střechy a velikou mlhu.
SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčatka každému se to může státSmajlík
Evi tak si to pěkně užij ty vánoce na nečistoSmajlíkSmajlík
My dneska budeme mít druhý díl malování musí manžel rozebrat postele,ale potom už to bude snad hotovo.Příští týden přijdou klást plovoucí podlahu a budeme plavatSmajlíkSmajlík
Dneska nemusím vařit máme od včera pečené králičí stehna + bramborSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
FILIPI..já chtěla jednou přilít při smažení řízků olej a přilila jsem ocet - naštěstí byly taky jedléSmajlík

Přeji všem hezký pátek..za chvilku jedu na výlet. na návštěvu..odpoledne zase nakouknu, co je u vás novéhoSmajlík
Já byla očkovaná proti chřpce jen jednou..po onk. léčbě, jinak už jsem dost silná a veselá, tak organismus zvládá zatím vše sám...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné ráno.Já jsem včera udělala věc nad kteru se směju jěště teď.Zavařovala jsem lečo-roztahaná celá kuchyně.Při tom jsem smažila květák(měla přijít kamarádka) a v tom spěchu jsem místo abych přilila olej do pánvičky jsem nalila sirup.Až když to teklo říkám si sakra on je nějak oranžový.Honem jsem květák vytáhla pánvičku vypláchla a pokračovala ve smažení.Kamarádka nic nepoznala.Přiznala jsem se až to snědla.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsem nadávala jak pohan při žabičkování záclon.První jsem je cvakala nahoře a potom jsem raději sundala tyčku a žabkovala na zemi. Zítra už jen vyluxovat a budu se věnovat přípravě jídla na sobotu = předčasný vánoční den.
Obrázek uživatelky
profil
Odcházíte do hajan, tak Vám všem přeji Dobrou noc, sladké sny. Já včera měla sny o myších, tak doufám, že dnes budu mít lepší sen
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Jdu se také rozloučit.
Čivavku jsem zažila krátce.
Proti chřipce se neočkuji.Zatím ji nechytám.
Blani já mám kufříkovou Veritasku už 30 let.Jsem s ní spokojená.U nás už také není žádný opravář.

Vyspěte se do růžova.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Makuško..tak to bude veselo, všichni se sejdete..my až na Vánoce - snad-Smajlík
Blani, snad to opravíteSmajlík
Jdu se rozloučit..bude Ordinace..

MARCELKO: to jsi šikovná s emailíky..já mám stále víc než 300kousků neotevřených, ale postupně na ně koukám...je jich hodně, ale bylo by mi líto je vymazat...ony se mi nahromadily přes dovolenou a ten týden v nemocnici, a tak se to hromadilo..jak nejdu každý den..něco zase přibudeSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dnes nakukuju naposledy, pak už jdu na telku.
Marci, ono je do Rokycan podstatně dál než do KLATOV, TAK SPÍŠ MYSLÍM, ŽE NE.Ale děkuju. Ještě se zeptám děvčat ze Strakonic, jestli tam o někom neví.
Luštění - taky posílám přes e-mail, ale v MF občas jsou soutěže pro předplatitele, sice přes SMS, ale občas se mi tam zadaří, jako teď.
Děvčata, užijte si večer a dobře se na zítřek vyspěte.SmajlíkSmajlík Snad nebude náledí, musím ráno do lékárny.
Obrázek uživatelky
profil
zas jeden den uběhl...SmajlíkSmajlík

dnes řešíte věci,do kterých se nemůu zapojit...jsem tu krátce,čivavka,nevím,kdo je...
šicí stroj jsem měla po mamince,pak se polámal a manžel mi ho vyhodil...teď žádný nemám...SmajlíkSmajlík
Blani,snad se to dá opravit...
křížovky luštím i suoku mám ráda,ale nikam neposílám,já nemám štěstí...

jitrnice naštěstí vydržely,dojídala jsem po Lukinovi,byly dobré...Smajlík

měla jsem tu poradkyni,končí mi důchodové pojištění,tak mi navrhovala,co dál...SmajlíkSmajlík

za chvíli začne 0rdinace,tak se loučím,přeji hezký večer,
klidnou noc a pěkné sny...

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles