Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
a dobrou chuť k obědu.SmajlíkSmajlíkSmajlík
My máme od včera buřtguláš.
Sůl a cukr se snadno splete, myslím, že podobná věc už se stala skoro každému.
Kristýnko, jak já ti závidím, že budeš mít byt jako z cukru.
Já okna umyju až příští týden. A mám to jako Eva, nejvíc mě štve věšení záclon. V kuchyni a v ložnici sundávám garnýž a věším dole a pak to horko těžko dávám nahoru. V obýváku mám garnýž přidělanou na strop, tak si přistavím stůl nebo schůdky a věším tam, celá natažená a protože záclona je vcelku (jeden kus) a až na zem, tak mě bolí ruce.
Někdo se mě ptal na Omegu, tu jsem koupila v Coopu ve městě, v našem krámu ji neměli. Ale stála asi 27,- Kč.
Maky, popřej dceři i za mne hodně zdraví, bude mít
krásnou oslavu. Tu kládu neznám, ale jak jsi to popsala, tak si to umím představit.
Věrko, jsi hodná, když tak se bratra zeptej, ale možná, že uspěju s kolečkem od autíčka. Doma jsem sice žádné vhodné nenašla,ale u našich je toho mnohem víc.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Mám za sebou hodinovou procházku kolem Vísky k lesu a zpět.
Pak jsem si nachystala papriku a hlínu na sázení muškátů a vysemeněné bakopy a tak ji se budu snažit uchovat na jaro.Jinak truhlíky s bakopou šly do ložnice na stolek pod okno.Je to dovolené od muže.SmajlíkSmajlík Tak uvidíme jestli zůstanou do jara.

Jdu to nasázet.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás se počasí drží bez deště,pod mrakem,ráno4 stupně...Smajlík
přišla za mnou na pokec sestřeniceSmajlíktak jsme se zapovídaly a teď mám zpoždění...nevadí...Smajlík

děvčata,taky se teda přiznám...já měla se solípatálii třikrát...před několika lety jsem neosolila vánočku...no snědla se,ale asi naši jedli z lítosti,když viděli,jak jsem nešťastná...Smajlík nedávno jsem pměla připravené těsto na moučník,ještě,že jsem olízla,místo cukru...sůl...musela jsem to samozhřejmě vzlít dělat
znova...Smajlíka tento týden jsem sůl nasypala do cukřenky....Smajlík**
proti chřipce se očkovat nechávám,já platím,muž to má zdarma...

Kristo,budeš mít na svátky už iuklizeno...Smajlík

odpoledne pojedu na velký nákup do Tesca,lukin mi slíbil odvoz...v lékárně mám recept mužovi na léky...měla bych se zastavit v bance, ale to už nestihnem...on jde ještě na noční už šestou ...Smajlík

vařím hrachovou kaši,k tomu jen osmažím salám...

mějte se fajn...










































Obrázek uživatelky
profil
Tady taky pršelo a je 6,9°C.
Obrázek uživatelky
profil
u nás zas hnusně,ráno pršeloSmajlíkSmajlík 6*C
Šla jsem mu pomoct,ale vyhnal mě ,že prý to dodělá sámSmajlíkJá jsem se zařekla ,že už nic nebudeme předělávat,maximálně vymalovat,to už s námi vydržíSmajlíkSmajlíkJe fakt,že je vše vysmejčené i za stěnou i skříněmiSmajlíkSmajlíkSmajlík
Děvčátka, maminka taky jednou posolila štrůdly,napekla i pro nás a taky se to nedalo jístSmajlík*19**
Blani,kde jsi byla na OMEGU taky bych potřebovalaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata!SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
U nás je ošklivo, mokro, ale mráz nebyl, takže to neklouže.
Zatím nemám dočteno, přišla jsem před chvílí z města.
Omegu už jsem sehnala, tak jsem ráda. A potkala jsem kamarádku a ta mi poradila, že ona na kolečko u mašiny navlékla gumu z kola od autíčka - hračky. Tak musím udělat revizi hraček, co zůstaly u mně, jestli by tam nebylo vhodné kolečko. A když ne, tak se mrknu u našich, kluci mají ještě autíček...
Obrázek uživatelky
profil
Jste pilné, pracovité. Makuška má radost, že se sejde rodina. Ty přípravy jsou u Vás velké. My to sladké nějak neumíme ozdobit. Kupuji tedy zákusky nebo dort. Poslední oslava se nezadařila a nějak ani už nemám chuť něco někde dávat do kupy. Uvidím příští rok v létě.
Píšete o šicích strojích. Mám kufříkovu ladu asi 40 roků starou. Má oddělávací díl a tím mohu nasunout rukáv nebo nohavice a dobře obšít, zaentlovat. Opravář mi šel už do důchodu a o dalším také nevím. Muž mi sice ledasco opraví, ale poslední dobou je nechuť na cokoliv.Vzpomínám si, že Čivavka sem také chodila a psala. Nemám čas koukat na další diskusní příspěvky a tak mi tu vlastně tak trochu chybí.Včera odpoledne bylo krásně slunečńo, večer i namrzalo pršení na silnici. Déšť byl nakonec přeci jen vydatnější a tímse trochu oteplilo.
Obrázek uživatelky
profil
Je zamračeno, ale hlásí už chumelení.Smajlík
Tak jste pilné , jak čtu, malování, pečení, tak ať se daří. Lečo jsme měli včera na večeřiSmajlík
Dám si kafčo a jdu do drogerie nakoupit.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes už nikam nejedu, udělají krémy a vše naplní a mají známou cukrářku, která pomůže a bude zdobit řezy, dorty,podkovy a klády.Nevím, jestli víte co to je, ale je to velká dlouhá forma na hranatý piškot,třené těsto ve tvaru klády-čtyřhranu a potom se naplní,na dvakrát řeže a až je to hotové, tak pro potřebu se to krájí jako dort-vedl sebe cik-cak.....My máme pod mrakem, teplo vypadá jinak , je 6st...Dnes povysávám a obleču postele, nachystám pokoj pro syna s rodinou.....K obědu bude smažený květák a salát bramborový, ale bez majonézy.Všechno dočtu až v pondělí nebo v neděli večer, dřív se k tomu nedostanu. Užijte si pěkný den..... SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji všem.
Jak pak je dnes u Vás doma?U nás 5°C a pod mrakem.
Kristýnko u Vás to bude pěkné a bude na delší dobu vystaráno.Smajlík

Filipi, lečo bude dnes na oběd a ty máš zásoby připravené na zimu.Smajlík

Evi, bude i kapr?Smajlík
Jdu něco také dělat, ale napřed procházka.SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles