Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Ale to už jste někdo konstatoval. Vánoce už na nás útočí a vy již uklízíte a plánujete pečení. Mě to nějak neláká. Jsem bez nálady. Pekla jsem ráda cukroví a snad se mi zadaří. Když ne, jsme tlustí dost a když upeču štrudl tak bude spokojenost také. Dcera má v prosinci narozeniny a jako malá mi jedny vánoce řekla, upeč mi dort. Měla to být tvarohová bábovka s mramorováním. Tu má moc ráda. Možná uděláme tu a bude také dobře.
Obrázek uživatelky
profil
taky máme žabky..tyčku mám jen v kuchyni...ale až bude muž doma, tak ho přemluvím a dali bychom tyčky všude, už se poleze hůře na žebřík a hlavně ruce mít tak dlouho nahoru je složité..
synek nějak nejde,už tu měl alespoň půl hodinky být..asi poobědvám sama, v poledne jsem měla rohlík se sýrem.

MARTI: oslavičku si užijte..Dceři přeji všechno nej, nej..Smajlík
já letos budu péci minimálně, HUBNEMESmajlík..
já chci leta místo dárků k Vánocům cukrovíčko, a letos asi nebudu péci vůbec, jen nějaký řez na Štědrý den a pro ně,když přijdou na návštěvu..já tak nemám starost, čím je pohostím, kdybych něco popálila,SmajlíkSmajlík,a je více druhů, jako u MakuškySmajlíkSmajlíkTeď už automaticky dostáváme krabičku,když přijedou o svátcích.. Dárky si nedáváme SmajlíkJe nás hodně..jen ti nejmenší nějakou maličkost a velcí - bráno od 10let nahoru dostanou obálku, to je lepší než utratit peníze a nezavděčit se..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
už jsem z návštěvy doma, ale nejdříve jsem šla do obchodu a pak vařila oběd - koprovku s bramborem a vařeným vajíčkem..nyní čekám synka každou chvílí na jídlo...ještě jsem nečetla..ale přečtuSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
i když pošmourné odpoledne. Sice neprší a ani mrazík ráno nebyl, ale bude celý den tma. Tak jsem od včera ostříhaná. hlavička, jak makovička. Mamina už má zvonek spravený. Bylo to baterkama. Dnes jsme měli na oběd ražničí s bramborem. U nás máme taky jen Coop, tak jednou týdně jezdíme nakupovat do Kroměříže. Tam je na výběr z 5 marketů. Záclony máme doma většinou na kroužky a ty se navlečou na tyč a je to raz dva. Ale u maminky je to všude na žabky a to by člověku upadly ruce. Tak vám přeji pohodu u odpolední kávičky.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak zase pozdě. Byla tady snacha, pak jsme
šli do Coopu , brala jsem si rum V Penny mouku.
Holky závidím vám ty velké řetězceSmajlík
Tady máme vše drahé, v Coopu jsem viděla Heru
teď za 15kč. Ale já už také moc nepeču, děti si pečou samiSmajlík
Na oběd jsem udělala bleskem koprovkuSmajlík
Jasně že bude i na zítraSmajlík
Tak mějte pěkné odpoledne. Jo bylo tady krásně, sluníčko, ale už se mračí a ochlazuje.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak kdo ještě neobědval tak dobrou chuť a příjemné kafíčkováníSmajlík
Blani,to je jen na chvílí a pak se to okoukáSmajlíkSmajlík
Marti, dceři přeji taky hodně zdravíčka a taky štěstíčkaSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Dík za typ na OMEGUSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
vám všem. Co se týče Hery, tak jsem pověřila mladé, aby mně v Tescu koupili 5 kg, poněvadž já peču docela hodně, takže ji mám už v mražáku. Počasí je tu pošmourné, je pod mrakem - spíše to vypadá na nějaké to sněžení.
Obrázek uživatelky
profil
přečetla jsem si jen dnešek,myslím, že už mám vše hotové a mohou přijet...Se solí mám také své ne-zkušenosti, to když jsem zbrklá a chci toho moc stihnout.Ale jsme jenom lidi.....Ještě peru dceři shora a jde to do sušárny, protože nebudeme doma a u nich je vysoký protěný koš brzy plný, něco jsem přidala já a ještě bude jedna pračka bílého prádla....Jsme po obědě, za chvíli si uděláme kafé, mám pár kousků cukroví na ochutnání.To cukroví je taková zkouška na vánoce.My tři/ já a dcery/ děláme každá tak 4-5druhů a pak si je vyměníme.Vám přeji dobré zažití a příjemné posezení u kafíčka.Pěkné odpoledne všem.Smajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
dobré chutnání.SmajlíkSmajlík

Vysemeněná bakopa nasázená v sadbovači od muškátů a tak uvidím jestli vydrží do jara.To bych měla 10 sazeniček.SmajlíkSmajlík
Letos byly truhlíky moc pěkné.

Jdu chystat na to lečo a ohřeji si polévku a uvařím kávu.
Zbytek budu jíst s mužem.
Okna mám udělané před 3 týdny a tak je budu dělat podle počasí až těsně před vánoci.
Regí, Heru jsem také koupila v tescu a Omegu měli v Penny určitě levněji tak kolem 16 Kč.Já ji také používám na štrůdl.
Marti, přeji také dceři hodně zdraví k narozeninám.Určitě ji potěší spousta gratulantů.
Mějte pěkné odpoledne.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Včera jsem se stavila v Tesku a mám Heru za 10,90. Měli ji v akci za 12,90 a 2 koruny mi slevili na kartu.
Se solí se podařilo před hodně roky mé babičce při jejích narozeninách osolit moučník, místo pocukrovat. Můj otec kousl a nic neříkal, nechtěl babičku urazit, jen se tak divně koukal. Stejně jsme na to přišli. Já jednou do hrnkového koláče dala vše jen cukr ne. Ještě jsem ho nabídla sousedce. No stalo se.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles