Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Všem oslavencům přeju hodně zdraví a štěstí!SmajlíkSmajlík Týká se to Makušky dcery a Marcelky manžela, o jiných zatím nevím. A děvčata, vy si ty oslavy užijte!

Půjdu koukat na Sanitku, tak už se loučím. Hezký večer a dobrou noc vám všem!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.SmajlíkSmajlík

Marcelko, také přeji manželovi hlavně hodně zdraví a elán do dalších let.Oslavu zvládnete i za týden.

Já mám všechny záclony na žabičky.Zatím zvládám.Stojím na schůdkách.Také mám v obyváku přes celou zeť až na zem.Mám ale dvě vedle sebe.
Já pomalu přemýšlím co budu péct.Peču jen pro nás, ale muž má sladké rád.Smajlík
Přeji klidnou, dobrou noc.SmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
Maky tak si to užij zítra a dceři ještě jednou přeji hlavně zdraví, kopec štěstí a pohody.
Marci , manželovi také přeji pevné zdraví a štěstíčko svoje má doma.Smajlík
Tak mějte děvčátka pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
užij si zítřek co nejlépe, krásně oslavte narozeniny dcerky, přeji jí hodně pevného zdravíčka a štěstíčka.Rovněž si užijte
shledání se synovou rodinou.
Alenko, děkuji za muže, měl radost.

Děvčátka, přeji vám krásný večer a klidnou, dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Taky se rozloučím. Přeji dobrou noc.SmajlíkSmajlík přes koupelnu to vemu k televizi.
Obrázek uživatelky
profil
, klidnou dobrou noc....Víc času nemám, děkuji za přání, všechna vyřídím, bude určitě mít radost, že jsou kolem mne tak milá děvčata...Hezky se vyspěte.....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem si všechno, alespoň na této stránce,. přečetla. Na vánoce ani nemyslím. Malé děti nemáme, tak jakýpak s tím štráfy.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka přeji hezký večer..
MARCELKO: manželovi taky přeji hodně zdravíčka
moje dcera má před Vánocemi narozeninky, dříve dostávala dort na Vánoce, jedním vrzem..Smajlík
Kuřátka..já se raději loučím, byli jsme na procházce, muž uvařil čajík,jdu si namazat rohlík a pak už asi zalehneme k televizce..Dobrou nockuSmajlíkSmajlíkbudou zprávy a Sanitka
Obrázek uživatelky
profil
také nad tím přemýšlím. Muž má zítra narozeniny, ale rodině se to nehodí, tak budemem slavit příští sobotu. Půjdeme na oběd do restaurace, pak dort a kafíčko, večeře a nedělní oběd bude u nás.
Začátkem prosince mají vnučka a pravnuk narozeniny, je Mikuláš, Vánoce, svátek dalšího vnuka a 5.ledna vnukovy narozeniny. Je to moc jak finančně, tak fyzicky. No vždy jsme to zvládli, tak snad i letos.
Odpoledne jsme byli venku, ale byla tak velká inverze, že už jsem se těšila domů.
Ráno jsem upekla bábovku, teď ji jdu polít cukrovou polevou, pak vyžehlím prádlo a asi si budu číst.
Zatím ahojky!
Obrázek uživatelky
profil
ale s tím nic nenaděláme.
Bobino, máš pravdu, žabky na záclony už bych znovu nedávala, mám ještě ke všemu tu dlouhou záclonu ode zdi ke zdi, takže mnohem širší, než je okno.
Tak jsi vylepšená, to jsi jistě kočka.
Holky, u nás v Penny jsem Heru ještě nikdy neviděla. Myslím, že letos taky nebudu moc péct na Vánoce, jsem tlustá. Dřív jsem pekla hlavně kvůli mladým a taky příteli, ale teď už snacha taky peče a přítelova dcera taky. Pak si vyměňujeme, ale kdybych to neměla, tak bych to nejedla, takhle každou chvíli něco sním.
Do Vánoc ještě má syn narozky, pak já svátek a syn a vnuk taky svátek. A ještě bude Mikuláš. Je toho až až.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles