Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | - | Datum vložení: 15.11.2013 20:02 hod. | |||
|
Všem oslavencům přeju hodně zdraví a štěstí!![]() Týká se to Makušky dcery a Marcelky manžela, o jiných zatím nevím. A děvčata, vy si ty oslavy užijte!Půjdu koukat na Sanitku, tak už se loučím. Hezký večer a dobrou noc vám všem! ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 15.11.2013 19:44 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. ![]() ![]() Marcelko, také přeji manželovi hlavně hodně zdraví a elán do dalších let.Oslavu zvládnete i za týden. Já mám všechny záclony na žabičky.Zatím zvládám.Stojím na schůdkách.Také mám v obyváku přes celou zeť až na zem.Mám ale dvě vedle sebe. Já pomalu přemýšlím co budu péct.Peču jen pro nás, ale muž má sladké rád. ![]() Přeji klidnou, dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 15.11.2013 19:37 hod. | |||
|
Maky tak si to užij zítra a dceři ještě jednou přeji hlavně zdraví, kopec štěstí a pohody. Marci , manželovi také přeji pevné zdraví a štěstíčko svoje má doma. ![]() Tak mějte děvčátka pěkný večer a dobrou noc. ![]() |
||||
| Macizaj | Makuško, | Datum vložení: 15.11.2013 19:16 hod. | |||
|
užij si zítřek co nejlépe, krásně oslavte narozeniny dcerky, přeji jí hodně pevného zdravíčka a štěstíčka.Rovněž si užijte shledání se synovou rodinou. Alenko, děkuji za muže, měl radost. Děvčátka, přeji vám krásný večer a klidnou, dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 15.11.2013 18:48 hod. | |||
|
Taky se rozloučím. Přeji dobrou noc.![]() přes koupelnu to vemu k televizi. |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný večer | Datum vložení: 15.11.2013 18:45 hod. | |||
|
, klidnou dobrou noc....Víc času nemám, děkuji za přání, všechna vyřídím, bude určitě mít radost, že jsou kolem mne tak milá děvčata...Hezky se vyspěte.....![]() ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 15.11.2013 18:43 hod. | |||
|
Tak jsem si všechno, alespoň na této stránce,. přečetla. Na vánoce ani nemyslím. Malé děti nemáme, tak jakýpak s tím štráfy.![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 15.11.2013 18:23 hod. | |||
|
Děvčátka přeji hezký večer.. MARCELKO: manželovi taky přeji hodně zdravíčka moje dcera má před Vánocemi narozeninky, dříve dostávala dort na Vánoce, jedním vrzem.. ![]() Kuřátka..já se raději loučím, byli jsme na procházce, muž uvařil čajík,jdu si namazat rohlík a pak už asi zalehneme k televizce..Dobrou nocku ![]() budou zprávy a Sanitka |
||||
| Macizaj | Blaničko, | Datum vložení: 15.11.2013 17:27 hod. | |||
|
také nad tím přemýšlím. Muž má zítra narozeniny, ale rodině se to nehodí, tak budemem slavit příští sobotu. Půjdeme na oběd do restaurace, pak dort a kafíčko, večeře a nedělní oběd bude u nás. Začátkem prosince mají vnučka a pravnuk narozeniny, je Mikuláš, Vánoce, svátek dalšího vnuka a 5.ledna vnukovy narozeniny. Je to moc jak finančně, tak fyzicky. No vždy jsme to zvládli, tak snad i letos. Odpoledne jsme byli venku, ale byla tak velká inverze, že už jsem se těšila domů. Ráno jsem upekla bábovku, teď ji jdu polít cukrovou polevou, pak vyžehlím prádlo a asi si budu číst. Zatím ahojky! |
||||
| Bm68 | Je hnusně, | Datum vložení: 15.11.2013 16:19 hod. | |||
|
ale s tím nic nenaděláme. Bobino, máš pravdu, žabky na záclony už bych znovu nedávala, mám ještě ke všemu tu dlouhou záclonu ode zdi ke zdi, takže mnohem širší, než je okno. Tak jsi vylepšená, to jsi jistě kočka. Holky, u nás v Penny jsem Heru ještě nikdy neviděla. Myslím, že letos taky nebudu moc péct na Vánoce, jsem tlustá. Dřív jsem pekla hlavně kvůli mladým a taky příteli, ale teď už snacha taky peče a přítelova dcera taky. Pak si vyměňujeme, ale kdybych to neměla, tak bych to nejedla, takhle každou chvíli něco sním. Do Vánoc ještě má syn narozky, pak já svátek a syn a vnuk taky svátek. A ještě bude Mikuláš. Je toho až až. |
||||