Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
krásnou sobotu, doufám že bude slunečná. Já dnes také nevařím, dnes vaří mladí . Pustila jsem se do háčkování čepičky pro půlroční holčičku, bydlící ve Švýcarsku. Měli by se tu do Vánoc ukázat, tak musí být hotová. Její mamka pochází odsud, tuším že z Bystřice pod Hostýnem. Věrko také sbírám ty nálepky na to nádobí, do celé kartičky mně chybí ještě 4 kousky.
Obrázek uživatelky
profil
Jééé holky, vy jste hodné. Tolik gratulací muž snad ještě nedostal. Moc vám všem děkuje! On nerad slaví narozeniny, ale děti by nedovolily, aby oslava nebyla. Včera už přišly gratulovat dvě ženy od sociální komice obecního úřadu. Přinesly mu 3 karafiáty a velký balík různých pochutin. Měl radost.
Počasí je u nás jako včera. Mlha nás asi neopustí. Je to horší, než kdyby mrzlo.
Musím pro chleba. Včera jsem upekla bábovku a vařit moc nebudu. Polévka zbyla od včera. Koupila jsem jaterničky a jelítka, tak uvařím jen brambor.
Ještě jsem se chtěla vyjádřit k záclonám a jejich povjášení.V kuchyni mám tyč se skřipci, to je v pohodě, ale všude mám běžce a sřipce. To teda ručičky pláčou, když zácony povjáším. Říkala jsem zrovna manželovi, že to musíme předělat. Dlouho už bych to asi nezvládala. Tak snad někdy!SmajlíkSmajlík
Všem přeji krásný den a budeme si přát, aby k nám přišlo alespoň na chvilku sluníčko. Ahojky!
Obrázek uživatelky
profil
Tak se začíná klubat sluníčkoSmajlík
Aspoň bude pěkně, doufám.Smajlík
Oběd nevařím, také je od včeraSmajlík
Tak Věrko nakup dobře a mějte všechny pěkný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji všem.SmajlíkSmajlík

Tady už se mlha rozpouští.
Snad se vyčasí.
Vařit také nemusím.Zůstalo lečo.SmajlíkSmajlík
Věrko, dobře nakup.

Já mám jablkovou buchtu už v troubě.SmajlíkSmajlík

Muž stává a tak jdeme snídat.

Mějte pěknou sobotu.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak u nás je podobně jako u Kristýnky.
Vařit dnes budu filé s br.kaší. A tím pádem budu mít v mrazáku víc místa, tak až to tam porovnám, udělám si několik balíčků zeleniny (vlastně jen mrkve a celeru, petržel nať už mám a kořeny se nevyvedly).
Kristýnko, práci se stěhováním nábytku ti nezávidím, doufám, že víš, co můžeš a co už ne, moc se nedři. Ale potom ten výsledek, to bude paráda.
Věrko, tak už dneska si přineseš nějaký kousek nádobí? Já do Alberta chodím málo, tak body nesbírám.
Evi, šikovnou vnučku bych brala, mám sice šikovné vnuky, ale ti nemají nějak už na babču čas.
Obrázek uživatelky
profil
u nás zas hnusněSmajlíkSmajlíkMlha 5*C
Uvidíme jestli se to nezvedneSmajlík
Včera jsem tu měla dceru s vnučkami,chlapi šli na hokej...Na oběd dnes budu dělat kuřátko,ale ještě nevím jakSmajlík
V sobotu nám přijdou pokládat plovoučku,vymalováno už je Smajlík,ale musím vystěhovat obývací stěnu,políčky a skříně,tak to bude něco ani nevím kde to všechno dám.....Už mám s toho bobkySmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Bm68 Já mám v obýváku balkón tak taky záclona až na zem a 6,5 m vcelku a ještě s kanýrem nahoře. Garnýž s kolejničkami
to je pochoutka. Ale mám šikovnou vnučku a ta to má za chvilku najeté. Marci popřej mužovi k narozkám pevné zdraví a taky štěstíčko.
Obrázek uživatelky
profil
dobré spinkání,Marcelko manželovi přeji pevné zdraví a taky štěstíčko i když jedno už má a to jsi TySmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Maci,přeji Tvému mužovi také hodně zdraví, příští týden t dobře oslavte. U Makušky budou slavit již zítra, také přeji vše nej.
Snad vydržím než dojede dcera domů z práce, abychm se domluvili i s mužem co zítra k obědu.
Potřebovala bych pro filtr do konvice, snad už ho ve zdravé výživě mají.
Obrázek uživatelky
profil
dobrý večer...teprve jsem vše dočetla...nákup dopadl dobře i tu Heru mám z Tesca za 10,5O a taky světýlko za nákup čokolády a esíček...Smajlík
probraly jste toho moc...nejprve bych chtěla popřát Makuškyně dceři k narozeninám vše nej, nej,...hezky to oslavte,je to krásné,když rodina drží takhle pohromadě...Smajlík
vše chno dobré přeji Marcelky manželovi,oslava klidně může být o týden pozděj...Smajlík
záclony mám na žabky,čeká to na mě taky,moc se netěším,záda bolí a mrtví mě ruce...Smajlíkmám moc oken
cukroví peču moc..1Smajlík4 až 18 druhů a vše sníme a hezky přibereme...a to ještě snachy pečou a přivezou ochutnat...Smajlík
Už jsem něco koupila na Mikuláše,mám 4 vnoučata...pak bude mít jmeniny Ondřej a Lucie,pak vánoce a 3. ledna má snacha 40....Smajlík
jinak se mi nakupí nejvíc narozenin v únoru a březnu a tak je to každý rok dokola...Smajlík
už jste se všechny rozloučily,tak dobrou,krásnou,bezbolestnou noc...já ještě kouknu na Vyvolené,jestli vyhraje Vlado,moc se dnes o tom píše na FBSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles