Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | Přeji všem | Datum vložení: 16.11.2013 08:52 hod. | |||
|
krásnou sobotu, doufám že bude slunečná. Já dnes také nevařím, dnes vaří mladí . Pustila jsem se do háčkování čepičky pro půlroční holčičku, bydlící ve Švýcarsku. Měli by se tu do Vánoc ukázat, tak musí být hotová. Její mamka pochází odsud, tuším že z Bystřice pod Hostýnem. Věrko také sbírám ty nálepky na to nádobí, do celé kartičky mně chybí ještě 4 kousky. | ||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 16.11.2013 08:50 hod. | |||
|
Jééé holky, vy jste hodné. Tolik gratulací muž snad ještě nedostal. Moc vám všem děkuje! On nerad slaví narozeniny, ale děti by nedovolily, aby oslava nebyla. Včera už přišly gratulovat dvě ženy od sociální komice obecního úřadu. Přinesly mu 3 karafiáty a velký balík různých pochutin. Měl radost. Počasí je u nás jako včera. Mlha nás asi neopustí. Je to horší, než kdyby mrzlo. Musím pro chleba. Včera jsem upekla bábovku a vařit moc nebudu. Polévka zbyla od včera. Koupila jsem jaterničky a jelítka, tak uvařím jen brambor. Ještě jsem se chtěla vyjádřit k záclonám a jejich povjášení.V kuchyni mám tyč se skřipci, to je v pohodě, ale všude mám běžce a sřipce. To teda ručičky pláčou, když zácony povjáším. Říkala jsem zrovna manželovi, že to musíme předělat. Dlouho už bych to asi nezvládala. Tak snad někdy! ![]() ![]() Všem přeji krásný den a budeme si přát, aby k nám přišlo alespoň na chvilku sluníčko. Ahojky! |
||||
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 16.11.2013 08:40 hod. | |||
|
Tak se začíná klubat sluníčko![]() Aspoň bude pěkně, doufám. ![]() Oběd nevařím, také je od včera ![]() Tak Věrko nakup dobře a mějte všechny pěkný den. ![]() |
||||
| vocjan | Dobré sobotní ráno | Datum vložení: 16.11.2013 08:27 hod. | |||
|
![]() přeji všem. ![]() ![]() Tady už se mlha rozpouští. Snad se vyčasí. Vařit také nemusím.Zůstalo lečo. ![]() ![]() Věrko, dobře nakup. Já mám jablkovou buchtu už v troubě. ![]() ![]() Muž stává a tak jdeme snídat. Mějte pěknou sobotu. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezké ráno, děvčata!! | Datum vložení: 16.11.2013 08:21 hod. | |||
|
Tak u nás je podobně jako u Kristýnky. Vařit dnes budu filé s br.kaší. A tím pádem budu mít v mrazáku víc místa, tak až to tam porovnám, udělám si několik balíčků zeleniny (vlastně jen mrkve a celeru, petržel nať už mám a kořeny se nevyvedly). Kristýnko, práci se stěhováním nábytku ti nezávidím, doufám, že víš, co můžeš a co už ne, moc se nedři. Ale potom ten výsledek, to bude paráda. Věrko, tak už dneska si přineseš nějaký kousek nádobí? Já do Alberta chodím málo, tak body nesbírám. Evi, šikovnou vnučku bych brala, mám sice šikovné vnuky, ale ti nemají nějak už na babču čas. |
||||
| badysek | Dobré ránko všem, | Datum vložení: 16.11.2013 08:03 hod. | |||
|
u nás zas hnusně![]() Mlha 5*CUvidíme jestli se to nezvedne ![]() Včera jsem tu měla dceru s vnučkami,chlapi šli na hokej...Na oběd dnes budu dělat kuřátko,ale ještě nevím jak ![]() V sobotu nám přijdou pokládat plovoučku,vymalováno už je ,ale musím vystěhovat obývací stěnu,políčky a skříně,tak to bude něco ani nevím kde to všechno dám.....Už mám s toho bobky![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Avemor | *** | Datum vložení: 16.11.2013 00:32 hod. | |||
|
Bm68 Já mám v obýváku balkón tak taky záclona až na zem a 6,5 m vcelku a ještě s kanýrem nahoře. Garnýž s kolejničkami to je pochoutka. Ale mám šikovnou vnučku a ta to má za chvilku najeté. Marci popřej mužovi k narozkám pevné zdraví a taky štěstíčko. |
||||
| badysek | Jdu jenom popřát, | Datum vložení: 15.11.2013 23:29 hod. | |||
|
dobré spinkání,Marcelko manželovi přeji pevné zdraví a taky štěstíčko i když jedno už má a to jsi Ty![]() ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Nespím , koukala jsem na sanitku. | Datum vložení: 15.11.2013 22:00 hod. | |||
|
Maci,přeji Tvému mužovi také hodně zdraví, příští týden t dobře oslavte. U Makušky budou slavit již zítra, také přeji vše nej. Snad vydržím než dojede dcera domů z práce, abychm se domluvili i s mužem co zítra k obědu. Potřebovala bych pro filtr do konvice, snad už ho ve zdravé výživě mají. |
||||
| koudy | přeji | Datum vložení: 15.11.2013 21:17 hod. | |||
|
dobrý večer...teprve jsem vše dočetla...nákup dopadl dobře i tu Heru mám z Tesca za 10,5O a taky světýlko za nákup čokolády a esíček...![]() probraly jste toho moc...nejprve bych chtěla popřát Makuškyně dceři k narozeninám vše nej, nej,...hezky to oslavte,je to krásné,když rodina drží takhle pohromadě... ![]() vše chno dobré přeji Marcelky manželovi,oslava klidně může být o týden pozděj... ![]() záclony mám na žabky,čeká to na mě taky,moc se netěším,záda bolí a mrtví mě ruce... mám moc okencukroví peču moc..1 4 až 18 druhů a vše sníme a hezky přibereme...a to ještě snachy pečou a přivezou ochutnat...![]() Už jsem něco koupila na Mikuláše,mám 4 vnoučata...pak bude mít jmeniny Ondřej a Lucie,pak vánoce a 3. ledna má snacha 40.... ![]() jinak se mi nakupí nejvíc narozenin v únoru a březnu a tak je to každý rok dokola... ![]() už jste se všechny rozloučily,tak dobrou,krásnou,bezbolestnou noc...já ještě kouknu na Vyvolené,jestli vyhraje Vlado,moc se dnes o tom píše na FB ![]() |
||||