Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
už si to Kosanka přejmenovala, ale ani Bůůů, natož tak díkySmajlíkSmajlík

Reginko, máš hezké fotečky,ze zahrádečkySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Kristy..já vím, že mášSmajlíkSmajlíkSmajlík

Já většinou nekritizuji, buď přehlédnu, nebo boduji...ale dnes jsem byla v rážiSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Alči,Marcelko děkuji za komentiky u fotek ,ale ty jsou mojeSmajlíkSmajlík
My ještě ne obědváme až později,přišel syn ze snachou tak jsme kecaliSmajlík
Mějte pěkné odpoledneSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem napsala a neuložila,muž mi přišel ukázat, jak se hrál se špekáčkama a já to neodklikla, tak znovu, místo párků budou opečené mini špekáčky..Smajlík

FILIPI, jestli ti to fotografky dovolily, tak fotky vložit můžeš, tam je kolonka,že souhlasí Smajlíkfotograf....Rády se podívámeSmajlík
Krista má fotečky od moře, jinak se ještě podívám..já totiž hned u prvních foteček Kosanky zjistila, že vkládá fotky z Holandska a je to Norimberk, tak jsem jí to opravovala, myslím, že má taky fotky od někoho, ale Norimberský vánoční trh,to když někdo vidí jednou, tak si nemůže myslet, že je to z Holadska..Smajlíknedostala ani bodík, ale kritikuSmajlíkMně už se několikrát zdálo, že jsou fotky od jinud,než píše,ale tohle vím 100%, tak má komentík pod každou fotkouSmajlík..já totiž fotila na stejných místechSmajlík
Děvčátka, přeji dobré chutnání
Obrázek uživatelky
profil
Děkují moc budu ráda,ale s noťasem to moc neumím .Možná to zvládnu a když né poprosím vnučku.DíííkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
určitě fotky vlož. Budeš mít nějaké bodíky a hezké fotky potěší. Vkládat fotky není těžké. Budeš-li chtít, napíši, jak se vkládají.Mě to také naučila jedna chž.
U nás vylezlo sluníčko, není taková zima jako včera. Rychle uvařím brambory a půjdeme na procházku.

Vyloupala jsem nějaké ořechy a vyžehlila prádlo, moc ho nebylo.
Přeji všem dobrou chuť k obědu!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné ráno ženičky.Mám na vás dotaz dostala jsem od dcer a kámošek nádherné fotky péjsků,rozkvetlé stromky i záhadné můžu je dát do fotoalbumu? Já to sice neumím musím počkat na vnučky,ale stálo by to na zhlédnutíDíkySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás není. Ráno jsem převlékla postele. Prádlo je v pračce a chtěla jsem to pověsit ven, ale je velká mlha. Co naděláme už to lepší nebude. Dnes u nás na oběd budou tak, jak u Alenky luštěniny. Jen s tim rozdílem, že fazole.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
a přeji krásnou sobotu...u nás je krásný den,svítí sluníčko, ale když se dívám dolů do kraje,tak je tam mlha jak mlíko...snad k nám nedoleze...Smajlík
Janička už má upečeno...šikulenka...já jsem obešla pejsky,muže,umyla si vlasy a zapnula myčku...ještě musím muže oholit...polévku mám a budu péct brambory s nádivkou a mám v lednici okurek na salát...dopoledne ještě musím stihnout dovést aspoň dvoje kolečka koňského hnoje -není to daleko-do skleníku,aby ho syn,až vstane po noční konečně zaryl a nachystal na jaro...taky mi slíbil,že se mnou konečně zajede do lesa na chvojí...jestli to vyjde,tak budu mít pracovní sobotu..Smajlík.

Věrko,tak dobře nakup a udělej si radost...Smajlík
já sbírám bodh v Kauflandu, hodí se mi nějaké nože...Smajlík něco mám i z Tesca,ale jsou tam drahé spotřebiče,nemají zájem ani snachy...Smajlík

nevím,jestli dnes přijede některý ze synů,na skypu nejsou a volat jim nebudu...tak uvidím...SmajlíkSmajlík



Obrázek uživatelky
profil
Přeji hezkou sobotěnkuSmajlíkSmajlík
já ráno koukala na emailíčky a pak na Slovensou 2 na něco jako je naše Toulavé kamera..jo mám úchylkuSmajlík

Holky, my jsme dokud byly děti hodně pekli,ale stále peču méně a méně i když chuť i čas mám, ale musíme se mírnit.. zdraví už není to co dříveSmajlíkJá bych mohla péci klidně 3-4 do týdne a snědlo by se, ale nesmím,jen slintám u cukrárny a nebo tady na stránkáchSmajlíkSmajlík
Dnes bude hrachová kaše s párkem a okurkem..luštěniny jsou zdravé, jen od synka zase budu slyšet - Smajlíkmamko na víkend!!Když chci někam jít..Smajlík
Půjdu na chlebík, možná i táta.. máme nový mostek - protipovodňové opatření- možnost vylití Moravy až ke St. Městu, je tam vystavená hráz, přes járek je další - 3most a po hrázi kousek nové cyklostezky..půjdeme to okouknout..včera či předevčírem to otevřeliSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles