Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 16.11.2013 13:12 hod. | |||
|
už si to Kosanka přejmenovala, ale ani Bůůů, natož tak díky![]() ![]() Reginko, máš hezké fotečky,ze zahrádečky ![]() |
||||
| fanypol | Badysku.. | Datum vložení: 16.11.2013 12:18 hod. | |||
|
Kristy..já vím, že máš![]() ![]() ![]() Já většinou nekritizuji, buď přehlédnu, nebo boduji...ale dnes jsem byla v ráži ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Přeji dobrou chuť , | Datum vložení: 16.11.2013 12:07 hod. | |||
|
Alči,Marcelko děkuji za komentiky u fotek ,ale ty jsou moje![]() ![]() My ještě ne obědváme až později,přišel syn ze snachou tak jsme kecali ![]() Mějte pěkné odpoledne ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Kuk | Datum vložení: 16.11.2013 11:58 hod. | |||
|
Tak jsem napsala a neuložila,muž mi přišel ukázat, jak se hrál se špekáčkama a já to neodklikla, tak znovu, místo párků budou opečené mini špekáčky..![]() FILIPI, jestli ti to fotografky dovolily, tak fotky vložit můžeš, tam je kolonka,že souhlasí fotograf....Rády se podíváme![]() Krista má fotečky od moře, jinak se ještě podívám..já totiž hned u prvních foteček Kosanky zjistila, že vkládá fotky z Holandska a je to Norimberk, tak jsem jí to opravovala, myslím, že má taky fotky od někoho, ale Norimberský vánoční trh,to když někdo vidí jednou, tak si nemůže myslet, že je to z Holadska.. nedostala ani bodík, ale kritiku Mně už se několikrát zdálo, že jsou fotky od jinud,než píše,ale tohle vím 100%, tak má komentík pod každou fotkou ..já totiž fotila na stejných místech![]() Děvčátka, přeji dobré chutnání |
||||
| filipi | Marcizaj | Datum vložení: 16.11.2013 11:39 hod. | |||
|
Děkují moc budu ráda,ale s noťasem to moc neumím .Možná to zvládnu a když né poprosím vnučku.Dííík![]() |
||||
| Macizaj | Filipi, | Datum vložení: 16.11.2013 11:12 hod. | |||
|
určitě fotky vlož. Budeš mít nějaké bodíky a hezké fotky potěší. Vkládat fotky není těžké. Budeš-li chtít, napíši, jak se vkládají.Mě to také naučila jedna chž. U nás vylezlo sluníčko, není taková zima jako včera. Rychle uvařím brambory a půjdeme na procházku. Vyloupala jsem nějaké ořechy a vyžehlila prádlo, moc ho nebylo. Přeji všem dobrou chuť k obědu! ![]() |
||||
| filipi | krásné ráno | Datum vložení: 16.11.2013 10:14 hod. | |||
|
Krásné ráno ženičky.Mám na vás dotaz dostala jsem od dcer a kámošek nádherné fotky péjsků,rozkvetlé stromky i záhadné můžu je dát do fotoalbumu? Já to sice neumím musím počkat na vnučky,ale stálo by to na zhlédnutíDíky![]() |
||||
| Bobina | Pěknou sobotu | Datum vložení: 16.11.2013 10:03 hod. | |||
|
U nás není. Ráno jsem převlékla postele. Prádlo je v pračce a chtěla jsem to pověsit ven, ale je velká mlha. Co naděláme už to lepší nebude. Dnes u nás na oběd budou tak, jak u Alenky luštěniny. Jen s tim rozdílem, že fazole.![]() |
||||
| koudy | zdravím všechna děvčata, | Datum vložení: 16.11.2013 09:32 hod. | |||
|
a přeji krásnou sobotu...u nás je krásný den,svítí sluníčko, ale když se dívám dolů do kraje,tak je tam mlha jak mlíko...snad k nám nedoleze...![]() Janička už má upečeno...šikulenka...já jsem obešla pejsky,muže,umyla si vlasy a zapnula myčku...ještě musím muže oholit...polévku mám a budu péct brambory s nádivkou a mám v lednici okurek na salát...dopoledne ještě musím stihnout dovést aspoň dvoje kolečka koňského hnoje -není to daleko-do skleníku,aby ho syn,až vstane po noční konečně zaryl a nachystal na jaro...taky mi slíbil,že se mnou konečně zajede do lesa na chvojí...jestli to vyjde,tak budu mít pracovní sobotu.. .Věrko,tak dobře nakup a udělej si radost... ![]() já sbírám bodh v Kauflandu, hodí se mi nějaké nože... něco mám i z Tesca,ale jsou tam drahé spotřebiče,nemají zájem ani snachy...![]() nevím,jestli dnes přijede některý ze synů,na skypu nejsou a volat jim nebudu...tak uvidím... ![]() ![]() |
||||
| fanypol | PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ DEN | Datum vložení: 16.11.2013 09:24 hod. | |||
|
Přeji hezkou sobotěnku![]() ![]() já ráno koukala na emailíčky a pak na Slovensou 2 na něco jako je naše Toulavé kamera..jo mám úchylku ![]() Holky, my jsme dokud byly děti hodně pekli,ale stále peču méně a méně i když chuť i čas mám, ale musíme se mírnit.. zdraví už není to co dříve Já bych mohla péci klidně 3-4 do týdne a snědlo by se, ale nesmím,jen slintám u cukrárny a nebo tady na stránkách![]() ![]() Dnes bude hrachová kaše s párkem a okurkem..luštěniny jsou zdravé, jen od synka zase budu slyšet - mamko na víkend!!Když chci někam jít..![]() Půjdu na chlebík, možná i táta.. máme nový mostek - protipovodňové opatření- možnost vylití Moravy až ke St. Městu, je tam vystavená hráz, přes járek je další - 3most a po hrázi kousek nové cyklostezky..půjdeme to okouknout..včera či předevčírem to otevřeli ![]() |
||||