Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tu za komenty k fotkám těm, kdo si všimly mých fotek, které jsem dnes vkládala.
Obrázek uživatelky
profil
Tak už začínáte s vánočním úklidem?
Já to tak nelámu přes koleno, vždyť musím uklízet pořádSmajlík
Jasně sklo v sekretáři vyleštím.Smajlík
Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
všem děvčatům tady.SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Lydie, tak jsi čiperka, máš uklizeno. Mně ještě čekají okna a sklo taky. V lince mám uklizeno,ale v obýváku sklo ne. A to tam mám ještě všelijaké tácky z alpaky a věci ze stříbra, které se musí leštit, to mě taky ještě čeká.
Dneska jsem prášila a luxovala válendy, matrace a sedačku.
No a je večer.
Jo, na kanu jsem se koukla i na Kristýnky fotky. Oboje moc pěkné.
Děvčata, hezký večer a doboru nocku, sejdeme se zas ráno!SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak Vás jdu také pozdravit.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Lýdie..už si trošku odpočiň..já mám horší úkol,je tady plný skleník, ale ne mého skla,tak to musím být moc opatrná, abych něco nerozbila..ach jo..Smajlík

Regi, tak jsi kanu nakonec dobře koupila, já ji nemám, fotila jsem je na nádraží...
Holky, včera, jak jsem jela na tu návštěvu, tak mne mrzelo, že jsem zapomněla fot´ák..tam tak krásně kvetla fuchsie, tolik květů, to jsem ještě snad ani neviděla..Smajlík

Děvčátka, odpoledne u nás bylo tak krásně, že jsme vyjeli na výlet...asi před hodinkou jsme se vrátili..
Tady jsem našla tip na večeři..Rybí pomazánku..to je hned a dobrotaSmajlíkSmajlík
Mějte hezký večer a dobrou noc...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem vánoční úklid dokončila. Dnes jsme opět sama, chlapi odjeli na chalupu udit bůček a zazimují. Já jsem uklidila, už má vše hotovo, tak budu jen pořád udržovat, ale už nemusím dělat sklo. To nesnáším, protože jsem starší generace, takže do výbavy byla nutnost hodně skla, to znáte asi všechny. Svatební dary byly skleničky a hrníčky a polévkové soupravy. Já mám dokonce ještě ručníky, ty jsou nové a jsou moje jako svatební dat. To je ještě opravdové froté, jsou silné a pevné. Dnes jsme si usmažila žraloka, ne celého samozřejmě Smajlík, ale jen dva kousky tam byly, je to drahé. Je to dobré masíčko, bez kostí. Děvčata dávejte na sebe pozor......Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nahoře je fotoalbum. Klikneš na něj, vlevo na straně se objeví vložit novou fotku. Klikneš na to a objeví se tabulka. Dáš procházet a musíš najít fotky, které chceš vkládat.Když fotku najdeš, klikneš na ni a ona se vloží do tabulky. Pak tabulku vyplníš. Označíš, že je fotka tvoje a vložíš. Nevím, zda jsem to srozumitelně popsala. Možná mě některá CHŽ opraví. Když nebudeš vědět, ozvi se!
Obrázek uživatelky
profil
díky za komentíky ke žluté kaně. Tu jsem koupila v létě na trhu. Nejprve jsem kolem ní chodila, okukovala, líbila se mi barevně. Jenže stála přes 100 korun, tak jsem odolala. Pak byl druhý den strašný úpal ten největší v létě a milá kytička se v sousedním městě připálila od slunka. Následný den byly farmářské trhy a dostali se trhovci opět k nám. Aby je paní prodala slevila na polovic. Myslela jsem si květ ustřihnu, rostlinku zasadím k pumpě na chalupu do sudu na kolečkách a uvidím. Odvěčila se mi krásnými květy a hlíza se parádně rozrostla. Snad ji do příštího roku uchovám.
Dnes jsem doma a dopledne se nezastavila pračka, zadařilo se 3x. Jedna šla do sušárny a druhá osobního domů na sušáček a třetí je v lodžii. Ty první už jsou suché, mohu tedy žehlit. K obědu bylo zapečné lečo. Po umytí nádobí jsme šly s dcerou srovnat záda do bazénu. Ještě udělám pomazánku z makrely na chleba k večeři.Zítra musím umýr schody a k obědu budou nakládané řízečky.
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsme doma. Byli jsme u mamky, Tady se už stmívá, ale je jasno.Smajlík
Sobota pomalu za námi.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Na dobrou chuť je už asi pozdě, tak příjemné kafíčkování.
Koukám, co je tu zase příspěvků. A píšete o fotkách, já hříšnice, už jsem je dávno neprohlížela. Vždycky nevím, co dřív - jestli moje e-maily nebo přítelovy (mám to na starosti)nebo fotky. Snad se polepším.
Nadělala jsem pár krabiček zeleniny do mrazáku a už zas nemám místo. Potřebovala bych zpracovat ještě nějaké ovoce a fazolky. Možná upeču nějaký koláč a v týdnu budou švestkováky ze zmrzlých švestek.
Jdu přecejen najít ty Kristýnčiny fotky.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles