Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | Děkuji | Datum vložení: 16.11.2013 20:23 hod. | |||
|
Tu za komenty k fotkám těm, kdo si všimly mých fotek, které jsem dnes vkládala. | ||||
| Sarita | * | Datum vložení: 16.11.2013 19:30 hod. | |||
|
Tak už začínáte s vánočním úklidem? Já to tak nelámu přes koleno, vždyť musím uklízet pořád ![]() Jasně sklo v sekretáři vyleštím. ![]() Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem. ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 16.11.2013 18:58 hod. | |||
|
všem děvčatům tady.![]() ![]() ![]() ![]() Lydie, tak jsi čiperka, máš uklizeno. Mně ještě čekají okna a sklo taky. V lince mám uklizeno,ale v obýváku sklo ne. A to tam mám ještě všelijaké tácky z alpaky a věci ze stříbra, které se musí leštit, to mě taky ještě čeká. Dneska jsem prášila a luxovala válendy, matrace a sedačku. No a je večer. Jo, na kanu jsem se koukla i na Kristýnky fotky. Oboje moc pěkné. Děvčata, hezký večer a doboru nocku, sejdeme se zas ráno! ![]() ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 16.11.2013 18:50 hod. | |||
|
Tak Vás jdu také pozdravit.![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 16.11.2013 18:04 hod. | |||
|
Lýdie..už si trošku odpočiň..já mám horší úkol,je tady plný skleník, ale ne mého skla,tak to musím být moc opatrná, abych něco nerozbila..ach jo..![]() Regi, tak jsi kanu nakonec dobře koupila, já ji nemám, fotila jsem je na nádraží... Holky, včera, jak jsem jela na tu návštěvu, tak mne mrzelo, že jsem zapomněla fot´ák..tam tak krásně kvetla fuchsie, tolik květů, to jsem ještě snad ani neviděla.. ![]() Děvčátka, odpoledne u nás bylo tak krásně, že jsme vyjeli na výlet...asi před hodinkou jsme se vrátili.. Tady jsem našla tip na večeři..Rybí pomazánku..to je hned a dobrota ![]() ![]() Mějte hezký večer a dobrou noc... ![]() ![]() |
||||
| Lydie950 | AHOJKY DĚVČÁTKA | Datum vložení: 16.11.2013 17:42 hod. | |||
|
Tak jsem vánoční úklid dokončila. Dnes jsme opět sama, chlapi odjeli na chalupu udit bůček a zazimují. Já jsem uklidila, už má vše hotovo, tak budu jen pořád udržovat, ale už nemusím dělat sklo. To nesnáším, protože jsem starší generace, takže do výbavy byla nutnost hodně skla, to znáte asi všechny. Svatební dary byly skleničky a hrníčky a polévkové soupravy. Já mám dokonce ještě ručníky, ty jsou nové a jsou moje jako svatební dat. To je ještě opravdové froté, jsou silné a pevné. Dnes jsme si usmažila žraloka, ne celého samozřejmě , ale jen dva kousky tam byly, je to drahé. Je to dobré masíčko, bez kostí. Děvčata dávejte na sebe pozor......![]() |
||||
| Macizaj | Pro Filipi | Datum vložení: 16.11.2013 17:12 hod. | |||
|
Nahoře je fotoalbum. Klikneš na něj, vlevo na straně se objeví vložit novou fotku. Klikneš na to a objeví se tabulka. Dáš procházet a musíš najít fotky, které chceš vkládat.Když fotku najdeš, klikneš na ni a ona se vloží do tabulky. Pak tabulku vyplníš. Označíš, že je fotka tvoje a vložíš. Nevím, zda jsem to srozumitelně popsala. Možná mě některá CHŽ opraví. Když nebudeš vědět, ozvi se! | ||||
| 2baculka | Alenko, | Datum vložení: 16.11.2013 16:34 hod. | |||
|
díky za komentíky ke žluté kaně. Tu jsem koupila v létě na trhu. Nejprve jsem kolem ní chodila, okukovala, líbila se mi barevně. Jenže stála přes 100 korun, tak jsem odolala. Pak byl druhý den strašný úpal ten největší v létě a milá kytička se v sousedním městě připálila od slunka. Následný den byly farmářské trhy a dostali se trhovci opět k nám. Aby je paní prodala slevila na polovic. Myslela jsem si květ ustřihnu, rostlinku zasadím k pumpě na chalupu do sudu na kolečkách a uvidím. Odvěčila se mi krásnými květy a hlíza se parádně rozrostla. Snad ji do příštího roku uchovám. Dnes jsem doma a dopledne se nezastavila pračka, zadařilo se 3x. Jedna šla do sušárny a druhá osobního domů na sušáček a třetí je v lodžii. Ty první už jsou suché, mohu tedy žehlit. K obědu bylo zapečné lečo. Po umytí nádobí jsme šly s dcerou srovnat záda do bazénu. Ještě udělám pomazánku z makrely na chleba k večeři.Zítra musím umýr schody a k obědu budou nakládané řízečky. |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 16.11.2013 16:21 hod. | |||
|
Tak jsme doma. Byli jsme u mamky, Tady se už stmívá, ale je jasno.![]() Sobota pomalu za námi. ![]() |
||||
| Bm68 | - | Datum vložení: 16.11.2013 13:12 hod. | |||
|
Na dobrou chuť je už asi pozdě, tak příjemné kafíčkování. Koukám, co je tu zase příspěvků. A píšete o fotkách, já hříšnice, už jsem je dávno neprohlížela. Vždycky nevím, co dřív - jestli moje e-maily nebo přítelovy (mám to na starosti)nebo fotky. Snad se polepším. Nadělala jsem pár krabiček zeleniny do mrazáku a už zas nemám místo. Potřebovala bych zpracovat ještě nějaké ovoce a fazolky. Možná upeču nějaký koláč a v týdnu budou švestkováky ze zmrzlých švestek. Jdu přecejen najít ty Kristýnčiny fotky. |
||||