Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bobina | - | Datum vložení: 17.11.2013 08:52 hod. | |||
|
Dobré ráno. U nás je mlha, jako mléko.![]() |
||||
| Anicka59 | Krásné a příjemné | Datum vložení: 17.11.2013 08:51 hod. | |||
|
nedělní ráno. Jani, štěňátka byla opravdu moc pěkná, další plánuji po Novém roce a všechna se prodala do 3 měsíců. Ještě bych prodala další 2. Tak snad se zadaří, tentokrát bych chtěla krýt svým psem, ale on je tak hodný, že jakmile fenka zaknučí, raději ji nechá. Tak uvidím. Děkuji za pochvalu, přidala jsem tam ted zase nějaké fotky. | ||||
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 17.11.2013 08:41 hod. | |||
|
![]() přeji všem. ![]() U nás je od večera spíš od odpoledne mlha.Já mám "rozcvičku" s fenkami za sebou. ![]() ![]() Vařit budu pikantní játra s rýží. Alenko, já si jdu uvařit kávu také. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | dobré ránko | Datum vložení: 17.11.2013 08:04 hod. | |||
|
u nás je šedivo, ale možná se vyjasní, jako včera...![]() Marcelka je čiperka, hezky cvičí každé ránko...já si uvařím kafe a zapnu notˇas - to je pohyb ![]() ![]() ![]() ![]() Aničko, ti tvoji pejsánci jsou úžasní ![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 17.11.2013 07:57 hod. | |||
|
u nás to vypadá že bude pěkně KONEČNĚ!!!!!Je tam sice mrazík ,ale je tam na nule.![]() ![]() Už peru tak snad to venku usuším ![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 17.11.2013 07:56 hod. | |||
|
Jsme s mužem vzhůru od 5,30 tak jsme si v posteli četli. Teď jsem docvičila, ještě mě čeká sprcha a snídaně. Vařit budu slepičí polévku, segedín.guláš s houskovým knedlíkem. Pro mlhu není nikam vidět, ale nahoře to vypadá na sluníčko, tak uvidíme. Zatím přeji pěkný den. ![]() ![]() |
||||
| filipi | krásné ráno | Datum vložení: 17.11.2013 05:53 hod. | |||
|
Vy ještě spinkáte?Závídím vám.Já už straším od 3.ráno a to jsem se asi hodinu převracela a byla na sebe naštvaná,že nemůžu spát. | ||||
| koudy | děvčata, | Datum vložení: 16.11.2013 23:02 hod. | |||
|
dobrou noc,krásné sny a žádné starosti....![]() ![]() do vánoc času dost,nač ten shon.... ![]() ![]() |
||||
| badysek | Dobrou nocku všem, | Datum vložení: 16.11.2013 22:21 hod. | |||
|
pěkně se vyspěte děvčátka!!!!!![]() Děkuji za komentiky k fotkám.Aničko zítra to napravím a kouknu![]() Regi na Tebe taky![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 16.11.2013 21:30 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Odpoledne jsme byli zapálit tátovi svíce na hřbitově.Bylo to už 17 let co nás opustil. Pak na zahradě a k večeru se zase udělala mlha.Lepší už to s počasím nebude. Uklízíte s předstihem. ![]() Také budu muset začít. ![]() Přeji dobrou noc. ![]() ![]() |
||||