Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bobina | děvčátka | Datum vložení: 17.11.2013 14:47 hod. | |||
|
já mám dnes lenoru, ale však je neděle. Mám tu trochu prádla na žehlení, ale nechám to na zítra. Ta hrozná mlha je dnes celý den. Alenko nemůže se bavit manžel se sestrou na skype? To by ji nic nestálo.![]() |
||||
| Bm68 | Příjemné odpoledne, | Datum vložení: 17.11.2013 14:09 hod. | |||
|
děvčátka.![]() ![]() ![]() ![]() Dřív jsem to nestihla, volala sestra a teď ještě sestřenice, oboje nadlouho. Bobino, ten Jitky příspěvek jsem smazala, nemá na naší diskuzi co dělat, máš pravdu. Jednou se to snese, ale opakovaně?? Na fotky se kouknu taky až večer, chci jít teď chvilku ven, včera jsem nevytáhla paty. |
||||
| fanypol | dobrou chutˇ | Datum vložení: 17.11.2013 12:13 hod. | |||
|
přeji dobré chutnáníčko...já ještě chvilku musím čekat, muž mluví se sestrou z Německa a mají trochu dlouhý hovor..ta se nedoplatí![]() ona si koupila fotoaparát - její první digitál a on ji to učí přes telefon..oni jsou blázni...kdyby řekla synovi, či dceři, tak by obtěžovala, tak raději bude platit telefon, už volají 35minut a ještě to bude trvat..ona zase chce aby přijel ..já se picnu, |
||||
| koudy | zdravím děvčata, | Datum vložení: 17.11.2013 11:45 hod. | |||
|
a přeji kráááásnou neděli... ![]() ![]() u nás od rána nádherné počasí,sluníčko svítí,teď máme 10,2 stupňů... ![]() ![]() mám tu syna s rodinou ,tak nemám moc času...ale nakouknout musím... ![]() včera byli děti v lese a přinesli nějaké babky,takže bude houbová polévka,peču kuřecí stehna na jogutu a sýrovou omáčku s rýží... vaše dobrotky mám jako tipy na příští týden...![]() na fotečky se podívámaž asi večer,to budu mít chvilku pro sebe... ![]() ráno jsem cvičila,ale dneska mě bolí za krkem...hrůza...muž mě už dvakrát mazal konopným gelem... ![]() Blani,jen abys nechytla nějakou chřipajznu... ![]() Tak šikulky,zatím ahojky a snad tam,kde jste měly ráno mlhu,už taky sluníčko vykukuje... ![]() |
||||
| Anicka59 | Věrohodný přívydělek | Datum vložení: 17.11.2013 10:55 hod. | |||
|
je pro mně ten, který si vytvořím svýma rukama - jako např: něco někomu upletu, uháčkuji, vyšiji apod. Nevěřím těmto rádoby přivýdělkům co tu vkládá Jitka355 | ||||
| Bobina | Jitka355 | Datum vložení: 17.11.2013 10:46 hod. | |||
|
Už jsi s tím trapná. Dej si pohov. Buď tak laskavá.![]() |
||||
| Anicka59 | badysek | Datum vložení: 17.11.2013 10:25 hod. | |||
|
Osobně honím nějaké body, tak přidávám fotečky. Mně to moc nebaví pro tu zdlouhavost | ||||
| badysek | Ahojky čiperky, | Datum vložení: 17.11.2013 09:58 hod. | |||
|
vy jste akční,že hrůza![]() Já cvičím jako Alča![]() Marcelka to děla poctivě Ale Janča taky nezaháli![]() ![]() Aničko pejsci i Alešek úžasní!!!!!! ![]() Janička nám zas dělá chutě,dala bych si vše co tam máš,ale to bych se za chvíli neunesla![]() Vše lákavé![]() ![]() Jedeme do obchodu včera jsme nebyli nakoupit,nezbyly síly ![]() ![]() Díky za komentiky,dala jsem další fotky ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 17.11.2013 09:10 hod. | |||
|
Tak nám už svítí sluníčko Tady na horách mlha není tolik zatím.Už jsem si rozdělala sporák a čistím ho celý. ![]() |
||||
| Bm68 | Krásné | Datum vložení: 17.11.2013 09:04 hod. | |||
|
ranko, děvčata!![]() ![]() Taky máme mlhu. Dneska jsem si přispala, v noci mě neustále budil kašel, nevím, kde jsem k němu přišla. |
||||