Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
také přeji pěkný večer.
Marti, tak oslava byla pěkná, když jste se zase všichni spolu setkali.Smajlík,

Neděle proběhla v klidu.SmajlíkSmajlík
Věrko, odpočívej a nespěchej.Do svátků to ještě stihneme.SmajlíkSmajlík

Přeji dobrou noc.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak přeji krásnou dobrou noc.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Aničko tak jste si to užili.Marti tak vše bylo perfektní.Smajlík
Syn mi dovezl vnuka, jel do práce a pak odpoledne jsme jeli k ním, muž tam něco vezl.
Počasí bylo pěkné dnes. Tak by mohlo být ještě nějakou dobuSmajlík
Jinak mějte pěkný večer všechny a dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Ona ta opice se tvářila, jako by jej chtěla adoptovat i s tím rohlíkem, to jsem ještě nezažila, jak byla oražená
Obrázek uživatelky
profil
odpoledne jsem byla na procházce, ale nic moc daleko, bylo nevlídno a šla jsem sama.
Maky, tak jste měli krásnou oslavu, jsi plná dojmů a hlavně,že jste byli všichni pohromadě. Moc ti to přeju.
Maruško, nemohl by tě někdo namazat? Možná by ta bolest povolila.
Aničko, návštěva ZOO je vždycky fajn a s mrňouskem dvojnásob. A chudinka malý, bodeť by se nebál,když mu opice chtěla vzít rohlík.
Děvčata, užijte si sváteční večer a v noci se pěkně vyspěte.Smajlík Doufám, že i já.
Obrázek uživatelky
profil
Zcela neplánovaně jsme byli s dcerou, jejím manželem a jejich 1 a půl ročním synkem Michálkem na Lešné v ZOO. A máme nezapomenutelný zážitek z pavilonu opic. Jsou tam jedny opice, kteří přilezou až ke sklu. Michálek stál u toho skla, a ta jedna opice, jak uviděla, že má v ruce rohlík, tak k tomu sklu přiběhla a stoupla si naproti Michálka tváří v tvář a rukou jako by mu chtěla přes sklo sebrat ten rohlík. No a když stáli naproti sobě, Michálek se tak pobál, že začal plakat a bylo. MAMÍÍÍÍ,Mamíííí. On v šoku a my měli Silvestra - hodně oprsklé opičky, ale milé
Obrázek uživatelky
profil
tak Makuško, to je výborné , že vše dopadlo,tak jak mělo, že jste se všichni sešli v pohodě a že ti to vyšlo podle tvého přání...zdraví,štěstí klid a když všichni drží při sobě, to je v rodině nejdůležitější...Smajlík

U nás prošel víkend také v klidu a pohodě,je kdyby mě tak nebolelo za krkem,stále nemůžu tou hlavou otočit na pravo a bolest až do hlavy...no snad to bude do rána lepší...Smajlík

děvčata,mějte klidný večer a spánek bez bolestí...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem trošku zahradničila, pak jsem pekla makový koláč, ať spotřebuji mák, synek jde na noční, za chvíli doběhne, vezme si s sebou..Smajlík
Marcelko, možná to volání není drahé jak píšeš..Smajlík
Mužovi o Skipe řeknu, my ho dříve měli, pak se nám zaviroval počítač a už jsme ho zpět nenahráli, to by jí musel udělat, jak k ní pojede...ona má internet teprve pár měsíců, teprve se učí, zaplatila si kurz, my jsme jí něco ukázali, ale německy neumíme, tak v kurzu jí to lépe vysvětlí... své děti nechce obtěžovat,když něco potřebuje je tu její nejmladší bratrSmajlíkSmajlíkna
telefonuSmajlíkSmajlík
Makuška má po oslavě..jak píše, bylo to moc hezké, to věřímSmajlík
Děvčata,taky přeji hezký večer a dobrou noc...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jsem doma, napíši zítra, bylo to moc pěkné, byly tam všechny moje děti a jejich protějšky i vnoučata, bylo nás 17. Hned jdu do vany a udělám relax. Přeji vám pěkný večer a krásnou dobrou noc.Je mi krásně jako už dlouho ne, moc jsem se těšila a vyšlo mé přání, aby tady byly všichni.....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Naši mužští šli po obědě na fotbal - poslední zápas a já šla na hřbitov. Potkala jsem se tam s kamarádkou, tak jsme šly spolu lesem. Je hrozná mlha a nevlídno. Už jsem ráda, že jsem doma. Zdeničko, mohla jsi nám poslat pár paprsků!
Alenko, nevím jak je to v Německu, ale mně když volá kamarádka z Kanady, mluvíme spolu nejméně hodinu a ona říká, že to má za pakatel, od nich je prý volání velmi levné.
Boženko, myslím, že to za tebe nikdo neudělá, tak proč se nutit dnes, když se ti do žehlení nechce.
Blaničko, kašel zlobí většinou v noci, což je nepříjemné. Ať se ho brzo zbavíš!
Právě se mužští vrátili, tak zatím ahojky!

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles