Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Já | Datum vložení: 17.11.2013 19:54 hod. | |||
|
![]() také přeji pěkný večer. Marti, tak oslava byla pěkná, když jste se zase všichni spolu setkali. ,Neděle proběhla v klidu. ![]() ![]() Věrko, odpočívej a nespěchej.Do svátků to ještě stihneme. ![]() ![]() Přeji dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata. | Datum vložení: 17.11.2013 19:30 hod. | |||
|
Tak přeji krásnou dobrou noc.![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | ** | Datum vložení: 17.11.2013 19:06 hod. | |||
|
Aničko tak jste si to užili.Marti tak vše bylo perfektní.![]() Syn mi dovezl vnuka, jel do práce a pak odpoledne jsme jeli k ním, muž tam něco vezl. Počasí bylo pěkné dnes. Tak by mohlo být ještě nějakou dobu ![]() Jinak mějte pěkný večer všechny a dobrou noc. |
||||
| Anicka59 | Bm68 | Datum vložení: 17.11.2013 18:55 hod. | |||
|
Ona ta opice se tvářila, jako by jej chtěla adoptovat i s tím rohlíkem, to jsem ještě nezažila, jak byla oražená | ||||
| Bm68 | Krásný večer, | Datum vložení: 17.11.2013 18:53 hod. | |||
|
odpoledne jsem byla na procházce, ale nic moc daleko, bylo nevlídno a šla jsem sama. Maky, tak jste měli krásnou oslavu, jsi plná dojmů a hlavně,že jste byli všichni pohromadě. Moc ti to přeju. Maruško, nemohl by tě někdo namazat? Možná by ta bolest povolila. Aničko, návštěva ZOO je vždycky fajn a s mrňouskem dvojnásob. A chudinka malý, bodeť by se nebál,když mu opice chtěla vzít rohlík. Děvčata, užijte si sváteční večer a v noci se pěkně vyspěte. Doufám, že i já. |
||||
| Anicka59 | Hezký večer | Datum vložení: 17.11.2013 18:42 hod. | |||
|
Zcela neplánovaně jsme byli s dcerou, jejím manželem a jejich 1 a půl ročním synkem Michálkem na Lešné v ZOO. A máme nezapomenutelný zážitek z pavilonu opic. Jsou tam jedny opice, kteří přilezou až ke sklu. Michálek stál u toho skla, a ta jedna opice, jak uviděla, že má v ruce rohlík, tak k tomu sklu přiběhla a stoupla si naproti Michálka tváří v tvář a rukou jako by mu chtěla přes sklo sebrat ten rohlík. No a když stáli naproti sobě, Michálek se tak pobál, že začal plakat a bylo. MAMÍÍÍÍ,Mamíííí. On v šoku a my měli Silvestra - hodně oprsklé opičky, ale milé | ||||
| koudy | klidný nedělní večer, | Datum vložení: 17.11.2013 18:18 hod. | |||
|
tak Makuško, to je výborné , že vše dopadlo,tak jak mělo, že jste se všichni sešli v pohodě a že ti to vyšlo podle tvého přání...zdraví,štěstí klid a když všichni drží při sobě, to je v rodině nejdůležitější...![]() U nás prošel víkend také v klidu a pohodě,je kdyby mě tak nebolelo za krkem,stále nemůžu tou hlavou otočit na pravo a bolest až do hlavy...no snad to bude do rána lepší... ![]() děvčata,mějte klidný večer a spánek bez bolestí... ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer | Datum vložení: 17.11.2013 18:15 hod. | |||
|
Tak jsem trošku zahradničila, pak jsem pekla makový koláč, ať spotřebuji mák, synek jde na noční, za chvíli doběhne, vezme si s sebou..![]() Marcelko, možná to volání není drahé jak píšeš.. ![]() Mužovi o Skipe řeknu, my ho dříve měli, pak se nám zaviroval počítač a už jsme ho zpět nenahráli, to by jí musel udělat, jak k ní pojede...ona má internet teprve pár měsíců, teprve se učí, zaplatila si kurz, my jsme jí něco ukázali, ale německy neumíme, tak v kurzu jí to lépe vysvětlí... své děti nechce obtěžovat,když něco potřebuje je tu její nejmladší bratr ![]() na telefonu ![]() ![]() Makuška má po oslavě..jak píše, bylo to moc hezké, to věřím ![]() Děvčata,taky přeji hezký večer a dobrou noc... ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Milá děvčata, přeji všem pěkný večer | Datum vložení: 17.11.2013 16:59 hod. | |||
|
Jsem doma, napíši zítra, bylo to moc pěkné, byly tam všechny moje děti a jejich protějšky i vnoučata, bylo nás 17. Hned jdu do vany a udělám relax. Přeji vám pěkný večer a krásnou dobrou noc.Je mi krásně jako už dlouho ne, moc jsem se těšila a vyšlo mé přání, aby tady byly všichni.....![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné odpoledne. | Datum vložení: 17.11.2013 15:29 hod. | |||
|
Naši mužští šli po obědě na fotbal - poslední zápas a já šla na hřbitov. Potkala jsem se tam s kamarádkou, tak jsme šly spolu lesem. Je hrozná mlha a nevlídno. Už jsem ráda, že jsem doma. Zdeničko, mohla jsi nám poslat pár paprsků! Alenko, nevím jak je to v Německu, ale mně když volá kamarádka z Kanady, mluvíme spolu nejméně hodinu a ona říká, že to má za pakatel, od nich je prý volání velmi levné. Boženko, myslím, že to za tebe nikdo neudělá, tak proč se nutit dnes, když se ti do žehlení nechce. Blaničko, kašel zlobí většinou v noci, což je nepříjemné. Ať se ho brzo zbavíš! Právě se mužští vrátili, tak zatím ahojky! |
||||